В къщи ЮНЧЕ ще се смее, лятно слънце щом изгрее! - 9

  • 17 449
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 133
Чудесна темичка!!!
Исакам да ви попитам,почнахте ли да четете някаква литература за бременност и отглеждане на бебета? Преди Нова Година си взех Д-р Спок-грижа за бебето и дедето....много полезни неща пише там,но ако четете нещо друго,ще се радвам да споделите

# 31
  • Под липата
  • Мнения: 620
Чудесна темичка!!!
Исакам да ви попитам,почнахте ли да четете някаква литература за бременност и отглеждане на бебета? Преди Нова Година си взех Д-р Спок-грижа за бебето и дедето....много полезни неща пише там,но ако четете нещо друго,ще се радвам да споделите
  Хей, и аз искам да си купя тази книга! Чувала съм много добри отзиви. Има ли статии за кърменето?

# 32
  • Мнения: 293
Чудесна темичка!!!
Исакам да ви попитам,почнахте ли да четете някаква литература за бременност и отглеждане на бебета? Преди Нова Година си взех Д-р Спок-грижа за бебето и дедето....много полезни неща пише там,но ако четете нещо друго,ще се радвам да споделите
  Хей, и аз искам да си купя тази книга! Чувала съм много добри отзиви. Има ли статии за кърменето?


Аз я имам има статии за кьрменето и вьобще за всичко което му е нужно на човек за бебето ако не го знае.

# 33
  • Под липата
  • Мнения: 620
 Ще я намеря ли по книжарниците ?

# 34
  • Мнения: 2 891
Аз бях много доволна от книгите на Ан Бакюс - "Моето бебе от 1 дан до 3 години" и "Моето първо бебе". Двете малко се припокриват, но са леко и простичко написани. Имам и една "Аз съм бременна" на Ален-Пиер Вател и Сандрин Жерен. Тя също е много приятна.
Споковете ги имам и двата - тази за бременни и голямата за бебето и детето. Не е точно по вкуса ми.

Бях на погача днес. Не е истина колко са малки бебетата. Като го гледам моя 5 годишен великан...

Реших. Ще карам с Макларъна. Оглеждах го в Хиполенд дали ляга до долу. Намирам го за напълно достатъчен. Отпадна ми един разход. Сега ще се изхвърля за електрическа помпа на Медела  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 293
Ще я намеря ли по книжарниците ?

Незнам аз сьм я купувала с пьрвото още.

# 36
# 37
  • Мнения: 147
хеи момичета днес съм влязла  в 5 месец newsm44 newsm44 newsm44

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 789
е, veronic чудесно! Аз съм почти в 20-та седмица, остават ми още толкова Simple Smile

# 39
  • Мнения: 94
Записвам се и аз в новата темичка - Киди,чудесна е! И  аз моля за щъркелче,но синичко  Hug

# 40
  • Мнения: 147
t_tabakova, супер. Бавно, но славно вървим към раждането Hug

# 41
  • С-я
  • Мнения: 37
Хоп и аз тук.

За Софийските майки- остава ли срещата за утре- 10.01. в 14.30 часа в МакДоналдс на Славейков. Ако бъркам датата, часа и мястото- моля за корекции.
Ако времето е гадно как се процедира?

Ще чакам инфо Simple Smile

# 42
  • Мнения: 36
аз имам тази http://smehurko.com/catalog/product_info.php?cPath=2_19&products_id=1329 да ви кажа супер доволна съм си Simple Smile Боли чесно казано в началото като я сложиш на гърдата, но се свиква за секунди Simple Smile А и предимството на електрическите е че се изцеждаш за 1-2 мин а със ръчна ако ще да и прослувутата на Авент по 1 час...  и докато се изцедиш то дошло време за следващото кърмене  Shocked

# 43
  • София
  • Мнения: 1 272
ЗАписче и от мен в новата темичка  Simple Smile

КИДИ   bouquet

ЗА СРЕЩАТА мисля че няма грешка : утре в 14.30 .

За помпите давайте предложения. Това е първото нещо в списъка ми.

Последна редакция: сб, 09 яну 2010, 20:37 от Tanija

# 44
  • Мнения: 339
Аз имам ето тази комплект с ръчна помпа на Авент http://smehurko.com/catalog/product_info.php?cPath=2_19&products_id=812 и при положение, че не съм кърмила нито час дори, а в продължение на 40дена съм се изцеждала съм страшно доволна от помпата. Нямала съм никакви проблеми с гърдите, нито запушвания нито някакви други неща, на едно хранене съм изцеждала по 250мл. за 15-20мин. Ако не беше тази помпа незнам как щях да отселея.




Общи условия

Активация на акаунт