малък ресторант с градина в София

  • 26 492
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 735
Мерси,Еовин!  bouquet

# 31
  • Мнения: 9
Чудесно е там! Били сме!

# 32
  • София
  • Мнения: 4 246
mami21, на какво се спряхте за бала, че и на мен ми предстои такъв избор?

# 33
  • Мнения: 7 640
Последно в Бесо има ли детски кът или не?
Галерията не се отваря

# 34
  • Мнения: 6 993
Градина видях, че има.
За детски кът не съм проверявала.

# 35
  • Мнения: 4
"Къщата с часовника" на Московска

# 36
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 524
Бесо е в Манастирски ливади-запад като малко уточнение. Има детски кът с момичета, които се грижта за децата, нооо не разчитайте много на тях, защото имам чувството, че докато са почнали работа там не са гледали никога деца.
За деца до 3 години е безплатно, но трябва да имат и придружител, за дечица над 3 години цената е 3 лева на час.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 735
Защо ми се стори,че го мернах в Борово,на кръстовището на Дойран и Каблешков? Rolling EyesПреди там беше май пица Италия или нещо подобво.Решила съм да го посетим,но когато сме без малкия дзвер.След едно посещение този уикенд,на заведение с нас скоро няма да идва. Mr. Green

# 38
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 524
Защо ми се стори,че го мернах в Борово,на кръстовището на Дойран и Каблешков? Rolling EyesПреди там беше май пица Италия или нещо подобво.Решила съм да го посетим,но когато сме без малкия дзвер.След едно посещение този уикенд,на заведение с нас скоро няма да идва. Mr. Green

Защото е точно там  Mr. Green Ииии да кажа, че изобщо не отговоря на определението "малък ресторант с градина"

# 39
  • София
  • Мнения: 1 365
mami21, на какво се спряхте за бала, че и на мен ми предстои такъв избор?
Ние избрахме едно заведение до физ. институт на БАН.
Аз в началото се противих, защото не е нещо специално, нооо има голям паркинг, много полянки за децата / ние имахме доста гости с малки деца/, бяхме сами, имаше вариант за градината или на закрито, което се оказа важно, защото през деня преваляваше и беше хладно, собствениците са много мили и нямаше проблеми да си внесем някои неща от вън / дребни соленки и сладки, торта/ и не на последно място беше на доста прилични цени / включително напитките, количеството на които човек няма как да предвиди/. С две думи останахме доволни.

# 40
  • Мнения: 44
"Вкусен свят" на бул. "Левски" 54 (в отсечката между "Фритьоф Нансен" и петте кьошета) е малък, с градина, отлично меню, ненатрапващо изискана обстановка, а обсужването е на петзвездно ниво.

П.П. Доста странни представи за центъра на София имат някой колежки по форум Grinning

 

Общи условия

Активация на акаунт