АВГУСТинчета 2006

  • 36 459
  • 750
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 12 568
Добро утро!

И аз се захващам с поредния работен ден.

Днес Кало тържествено ми обеща, че ще разреши да го подстрижа - обаче аз  Rolling Eyes вкъщи и в замяна да му купя пушка и нов влак  Mr. Green Да видим какво ще направя в събота - дано не го направя на магаре  Laughing

# 76
  • София
  • Мнения: 757

 А,  С. ще бъде теменужка ( Ах! ) на тържеството за 8 март.

това ми е букета за деня - направо си я представих

Бубче  Hug  дано се разминете с операцията на окото и всичко да е наред с Ина, вярно много ви дойде

За хигиената аз нямам забележки за детската - сигурна съм, че си мият ръцете ( чувала съм, но тъй като Миташки често си измисля, ( да не кажа по-силна дума) вярвам на това, което виждам повече, както и на това, което казват госпожите. Преди да тръгне на детска - ние му миехме ръцете  Embarassed, така и не пожела да си ги мие сам освен сам да пуска и спира водата, откакто е на детска - търчи към мивката сам, загъва ръкави,  слага сам сапун, търка и тн....няма къде другаде да се е научил.

# 77
  • София
  • Мнения: 255
В нашата детска градина госпожите им мият ръцете достатъчно често, като се приберем вкъщи аз трудно я карам да се измие.

 Напоследък все по-трудно става и не само за миенето говоря.

Чакам вести за Али и Ина...

# 78
  • Мнения: 112
Здравейте и от мен!
Вчера Жоро се прибра (аз не успях да стигна до градината) с думите "Мамо, мамо, аз днес аках в градинката и госпожата ме избърса!!!" и аз "Ама ти каза ли и че мама така тти е казала?" и той "ДАААААА"   Joy Mr. Green Mr. Green Mr. Green нека им.
Аз сега се събуждам защото нещо не спах добре през нощта...сега чакам кумата да ме посети...и той денят минал.
Лек ден и лека работа на трудещите се!

# 79
  • София
  • Мнения: 4 035
Да се отчета - добрата новина е, че изследванията са в норма. Но... на 3.02 ще ни приемат за операция на окото в Детска очна клиника в Александровска болница. Операцията ще е с пълна упойка на 4.02, а колко ще ни държат никой не казва. За повече в момента нямам сила.

# 80
  • София
  • Мнения: 12 568
Да се отчета - добрата новина е, че изследванията са в норма. Но... на 3.02 ще ни приемат за операция на окото в Детска очна клиника в Александровска болница. Операцията ще е с пълна упойка на 4.02, а колко ще ни държат никой не казва. За повече в момента нямам сила.

Удари една водка, пални цигара и се успокой. Всичко ще е наред.  Hug

# 81
  • София
  • Мнения: 5 795
Бубче, наистина много ви се насъбра  Rolling Eyes Стискам палци всичко да е наред!  Praynig
Марго, и на вас много  Hug
Новини за Али няма ли?
Ира78, и Ивайло имаше един период, два дни всъщност, в които отказваше да пишка в Дг и скискаше по цял ден, аз писах тогава. Едната г-жа се бше доста притеснила, но другата е по-строга и му скръцнала със зъби, та свършил работата  Crazy
Той не е ходил тази година на градина още  Crazy С храненето имаме известен напредък, поне като количество. Не знам там обаче кой ще се занимава с него  Rolling Eyes Представям си и какви драми ще са като тръгне отново  ooooh!
Къде изчезна Анди?  Rolling Eyes
Теменужката и мен ме усмихна  Heart Eyes 

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 202
Бубче,всичко ще бъде наред.Много  Hug на Ина.

Днес на градината всичко е било нормално,както и вчера.Няма и помен от онези два дни.Ни лук яла ,ни лук мирисала.Днес и пуснах изследвания за урина(за всеки случай да съм спокойна) и са перфектни.Пу -пу.Даже жената ме пита за какво съм ги пуснала ,в какво съм се съмнявала и се чудих какво да и кажа.Само дето се притесних толкова.Явно всяко дете по различен начин преживява дадени моменти.От къде пък се извъди чак такава чистофайница. Rolling EyesНо още ония ден,като ми каза г-жата ,че била много чиста и веднага се сетих,че може би от 1-2 месеца,където и да отидем до тоалетна прави коментар."Колко е мръсна" или "Колко е чиста".И защо еди кой си нямали такава тоалетна, като нашата и да си купили. ooooh!

# 83
  • София
  • Мнения: 3 614
Нана,давай смело и безотговорно Mr. Green Тя косата расте,пък и на мъжете винаги можеш да им врътнеш 0 номер Party
Бубче,детската очна к-ка в Александровска б-ца е може би най-добрата.Не се притеснявай,предполагам,че няма да е нещо сложно.
Блан,спомням си Росен в градината беше кукуряк на едно пролетно тържество,но точно в деня на тържеството ме приеха в б-ца за амниоцентеза и не ме пуснаха до другата сутрин.Така и неможах да си видя кукурячето Sad После гледах само някакъв много смотан видеозапис.

# 84
  • Мнения: 718
  Привет и от нас! Жалко ,че  няма новини от Валкото и Ая,дано са добре   Simple Smile
 Бубче,какво да кажа ...кураж и стискане на зъби! Всичко ще е наред  Peace
 В този ред нашата операция е на 25ти януари  в ИСУЛ ,пак е с пълна упойка,но няма да спим там ,а ще си я прибера.За сега съм спокойна та до 24ти вечерта Crazy.Само едини изследвания на кръв и урина трябва да направим,пък взимането на кръв при нас е като клане на живо....много трагично и тежко го понася Марти,ама ще го устискаме.

# 85
  • София
  • Мнения: 5 795
Привет!
Милена, стискам палци и на вас за операцията! Ти ще пишеш дотогава нали?
А Вал и Али днес ги изписват Party, ще продължат с домашно лечение. Дано всичко е наред от тук нататък!  Praynig

# 86
  • Мнения: 634
Елфче, тук съм.... Hug

Но нещо нямам никакво настроение за писане, а и като чета за всичките болни дечица съвсем не ми се пише.

При нас няма нищо ново, освен че Гого започна от няколко дни да се напишква поне по един път на ден, което май и при махането на памперса не се е случвало...ама това са бели кахъри.

Дано наистина вече има само положителни новини! Praynig

# 87
  • Мнения: 1 568
Днес щяха да ги изписват.
Сега ми се обади Валка,плаче.
Резултатите много зле.
Пак и слагат абокат,пак инжекции.
В понеделник влизат в "Токуда" в София. Tired

# 88
  • София
  • Мнения: 4 035
Днес щяха да ги изписват.
Сега ми се обади Валка,плаче.
Резултатите много зле.
Пак и слагат абокат,пак инжекции.
В понеделник влизат в "Токуда" в София. Tired

Не искам да им се бъркам, но не знам до колко в Токуда ще свършат нещо. С доста негативни впечатления съм от там.
Ако искат да направят консултация с:
доц. Боряна Киперова
бъбречни заболявания вътрешни болести
Адрес: София ул."Св.Георги Софийски" 1
Телефон:               02/952-0427         02/952-0427

Клиника по нефрология към "Александровска болница"

# 89
  • София
  • Мнения: 5 795
Ох, ужас  Sad Моето инфо е от снощи. Много се намъчиха. Дано тук намерят свестен д-р и лечение!  Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт