Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 589
СТЕЛЕ: Вие пък от разстояние се скарахте  ooooh! Я се усмихни на Василчо!Виж какви хубави дечица си имаме  Hug
3 - то ми мишленце Диетата звучи добре. Но за съжаление с алергията на Ади аз немога да я правя  Confused
Мариана Мерси  Hug

# 706
  • Мнения: 95
Кики, Антония и останалите момичета - благодаря за подкрепата.

ами скарахме се, после се оправихме, но аз си счупих единия телефон и сега не иска да включи. така го засилих в земята, че чак ме е яд сега!

Добре, че детенцето си е с мен. Ама и то е нервно - явно покрай мен! Ох, утре имам изпит! Оставям ви!

Антония-трудничко ни е, ама дано да е за хубаво! Направо не и завиждам на Електричка, която е и редовна студентка

Бая - ти нямаш ли изпити?

# 707
  • Мнения: 28
Добър ден и от мене...Днеска цял ден се каня да пиша,седна и айдеее..нещо стане...я малкия ревне,я някой дойде и така се размотавам. Ама си ви изчетох поне.
За килограмите гледам си говорите. Аз през цялата бременност качих само 7 кг,ама сега нещо май съм прибавила още някой и друг килограм.Ама то с тва сладко дето набивам постоянно няма как  Embarassed Майка ми има вибриращ колан от две години ама при нея няма особен ефект...но все пак мисля да и го конфискувам за малко. Диети съм се опитвала да правя ама нямам волята изобщо... Simple Smile

Стеле - на нас това с карането от разстояние (демек по телефона) ни е любимо занимание. Още докато бяхме гаджета много се карахме по телефона...Не се ядосвай,въпреки че като ти чета постовете и ти си "огин" като мене Simple Smile

Кло - принц Тони е голям сладур.. Simple Smile
Кики - Ади е страхотна бонбонка. Да ти е жива и здрава... Simple Smile

Мияяяя - где се затри...да не завъди и ти някоя фермичка Simple Smile

# 708
  • Мнения: 82
Привет момичета!
Аз няколко дни не съм влизала и вие сте писали ли писали....докато ви изчета дойде време да къпем малката.
Миме.Крумова снимките с Дария са просто уникални!Какви пози какво чудо и как кротува!
Стейси много се радвам,че мъжа ти е добре!  Hug
Нея,дано успееш да си кърмиш повечко детето,но и твоето здраве не е за пренебрегване!
И аз много се притеснявам с тези кг , и с това сладко леле...само ядене ми е в главата  ooooh! за последните два месеца съм качила 2-3кг,и с това седене вкъщи,от десет дни не сме излизали.Днес щях да изкарам Анджи,но докато умувам студено ли е за нея,да я изкарвам ли,тя заспа и аз се отказах.
И аз не мога още да спя спокойно по корем,болят ме цицитееее като ги затисна  Grinning
Елвиристе, и Анджи ми прави този номер понякога,лапа,цока,пуска.Чакам с нетърпение отговора на момичетата.
И Анджи много се стряска,но странното е,че тв като е включен не му обръща внимание,а той е пуснат постоянно,но нещо друго лопне ли и се размърдва.Държа си тел постоянно на вибрация,и като "звънне" бягам в другата стая да говоря,че като ми чуе гласа и се събужда.
Стеле, това с чупещите тел ми е познато... Grinning
Ей момичета сега започват да се зачеват ноемврийските бебчета,внимавайте да не нацелите още едно ноемврийче!  Grinning
Аз ми е много некомфортно тези дни,както вика Кики,повърната,необезкосмена,миришеща на мляко....и като не излизаме тези дни да си стимулирам външността  ooooh! ,но почвам....от утре!
Айде лека  и спокойна нощ!

# 709
  • Мнения: 82
Мийче,как върви колажчето за новата темичка?

# 710
  • Мнения: 421
Здравейте,

от 2-3 дни все се каня да седна да ви изчета и да драсна някой ред и най-после се наканих.

Миме, снимките са уникални. Аз мисля напролет да си направим една фотосесийка.
Христи, Викси, за хремата на нас много ни помогнаха инхалациите. Педиатърката ни даде инхалатор, но става и като подържиш бебка над завряла вода да диша парата.
Ръчичките и двете дзверчета си ги лапат. Притеснява ме, че Криси започна да си нацелва палеца и да го смуче, а залъгалки изобщо неиска. Ако не е палеца, то пък ще са показалеца и средния пръст - налапва ги колкото може, повдига й се и повръща. Емо пък да има как и двата юмрука ще си вкара в устата.
За гладенето - майка ми глади  Mr. Green Ако бях аз, сигурно вече щях да съм се отказала от тази процедура.
lusia_, нас ни мерят с памперс и боди. +- някой друг грам немисля, че е проблем.
Kиkи, за отпечатъците аз купих бяла глина от Метро. Струва 2-3 лв. Нали съм много сериозна, та още несъм им направила отпечатъците. И бебешките дневници така си стоят и няма кой да ги попълни Embarassed Трябва вече да се взема в ръце.
За акото - Криси продължава да е с много рядко ако, а днес си беше направо вода (тя е само на кърма). Всичко беше попило в памперса. Емо е на АМ и ака по веднъж на ден. Акото му е зелено и мноооого миризливо  Sick
За килограмите - след като родих бях + 4 кг, а сега съм + 2 кг (45 кг). Аз съм в другата крайност - надявах се да ми останат повечко килца от бременността, но уви.
За кърменето и дърпането - напоследък и Криси ми прави такъв номер. Суче малко и започва да се дърпа и да пищи. При нас помага дундуркането. Слагам я на гърдата и започвам да я друсам. Така се успокоява и пак засуква.
Момичета, вие какъв размер дрешки купувате? На Емо му взимам бодита вече с размер 72 см. Има гащеризончета и бодита с размер 68 см на различни фирми, но те започнаха да му умаляват. Висок е 61 см. В нашия телевизор ли е повредата  newsm78

# 711
  • Варна
  • Мнения: 29
Здравейте мами  Hug
Много благодаря на всички за подкрепата. Намерих тук в бг мама една съфорумка от ЛЛЛ, която е писала, че при наличие на фиброаденом се препоръчва да се кърми. Така че упорито продължавам докато мога  Mr. Green Четох че имало и някакво хомеопатично лекарство, така че смятам да посетя един хомеопат и да видим той какво ще каже.
Иначе Ева е добре, гукаме вече много, взехме напоследък много и да вием. Като вълк срещу луната е  Joy Днес се видяхме със Слънце. Малката Елис и тя вие много, явно си е нормално, минават през вълчи период  Laughing
Ръчичките - и ние много ги ядем. Опитва се целия юмрук да лапне и за няколко секунци цялата става в лиги и като я погледнеш - лицето й лъщи  hahaha
Килограмите - и аз имам да свалям, ама не знам как това ще стане с диета. Ами аз постоянно съм гладна. Със сигурност е заради кърменето. Ям в промишлени количества и имам чувството, че коремът ми пак е празен, все едно нищо не съм яла. Добре е че поне не качвам. Явно както казва Стейси, трябва повече движение.

# 712
  • Мнения: 534
аз пак по късни доби пиша, но така е  33uu, Марти току що успешно го преместих в кошарата и сега чакам включване ако ме пожали лягам и аз  Mr. Green

yani4ka_83 за размера на дрешките досега бяхме на размер 0-3 месеца, аз купувам предимно от нета и размерите им са по месеци не по см. та вече е време да минаваме на следващия 3-6, имам подарени някой бодита за 3 месеца в който все още се побираме Rolling Eyes

килограмите
качих 10 през бремеността, свалих ги без проблем след раждането, но сега с кърменето почнах да  си дебелея не съм се мерила скоро по дрехите преценям, че вече взеха да ми утесняват някои дънки Rolling Eyes още малко и чувствам как се мятам на фитнес най-скоро време Naughty
Neya както споменах имам позната със същия проблем, следя как си и ще поразпитам и нея ако мога да помогна със съвет Hug



момичета сега с риск да ви поразплача малко ви пускам този линкhttp://www.pozitivnoto.info/search/label/%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D0%B … D0%B5%D1%86%D0%B0 много истински и трогателни разкази Peace

Лека нощ от мен и Марти !

# 713
  • Мнения: 6


Добро утро и хубав ден Grinning Grinning Grinning

# 714
  • Мнения: 128
Добро утро!
От вчера и ние сме с пентаксим и за сега /да чукна на дърво/ добре я понася.Само снощи като отвори едни очи Shocked и няма заспиване...

yani4ka_83   не е във вашия телевизор повредата Mr. GreenНие сме на 2 м и сме високи 61 см и всичко ни окъся.Бодита вземам за 3м,зависи на коя фирма,но преценявам на око.А дрешки за излизане,вземам по-големи.

КилограмиКачих 12 през бременноста и ги смъкнах,даже сега съм по-слаба от преди Mr. GreenВ последно време май започнах да си поугаждам,пък да видим....

Ръчичките и ние ги ядем,но за биберон не искаме и да чуем.

Дано по-скоро се затопли,че вече откачихме да обиляме стаите.

Лек и топъл ден!

Кло големи сладури сте .

# 715
  • Мнения: 1 404
Добро утро!! Тази нощ Яворчо направо би рекорда си - спа от 21:30 до 7  Party Party Party И мама спинка ли спинкаааааа Simple Smile

Но вчера нямахме 2 часа ток... Тамън направих папото и токът спря... Нито водичка да преваря, нито стерилизатор да пусна... Да не говорим, че поне десет пъти го пускаха за 5 секунди и пак спираше. Изключих всичко от контактите, че остава да ми се скапе и някой ел. уред и не знам какво ще ги правя тия в енергото #2gunfire #Cussing out

И такам...
Стеле, какъв ти е телефонът? Ако е Нокиа, може да помогна, една година работех в Нокиа, в сервизното  Grinning
Иначе и аз колко телефона съм мятала, ама аз си взимам такива, издръжливи (възможно най-евтините)  Crazy

Днес пак няма да се излиза, направо ми писна!!!!

За килцата - май сам ги свалила, така като се гледам. Аз диети и таквиз щуротии не спазвам (докато бях гимнастичка ми омръзна да ям корени и сега ям каквото ми се яде). Иначе - пускам си музика и си танцувам, поне по 30 минути на ден  newsm68
В движението е истината!

# 716
  • Мнения: 4
Добро утро!

Това с килограмите е .....
По този повод искам да споделя с вас какво ми каза една приятелка,а именно правейки си масажи с кафе(мляно) намалява образуването на целулит.Аз лично не съм пробвала затова немога да изкажа мнение.Ако има резултат го отдавам на кофеина.

# 717
  • Мнения: 97
ПРИВЕЕЕТДария снощи оцеля при нашите и спа от 22,30ч до 5,00ч. тази сутрин -  newsm44 малък рекорд. дано са спрели сутрешните изпълнения от предните дни.

Вчера беше интересен ден.
Първо бях на гости на  lulu77 - малката Сияна е мноооого синеока като майка си и с пънк прическа - страшен сладур . Побъбрихме си сладко и ще чакам рецептата на хубавия сладкиш който беше направила  Hug

Второ - вечерта като бях на кръчмичка....познайте кого срещнах....Кремито - то ние с нея не можем да се отървем една от друга  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

та така - днес ще си наваксвам с работата

СТЕЛИ - не се тръшкай..това не помага по никакъв начин - скоро ще си в къщи при милото и всичко ще е наред Hug

УСМИХНАТ ДЕН НА ВСИЧКИ И ДАНО ЗИМАТА СВЪРШВА ПО-СКОРО

# 718
  • Мнения: 21
Dobro utro i ot nas.

Yani4ka, i na Moni drehi ryst 68 zapochnaha da i umalqvat /tq e 61.5 sm/. Veche kupuvam drehi za 9 mesechno bebe  Shocked Ot samoto nachalo se chudq dali firmite, kito gi shiqt ne znaqt za kakvo stava vypros ili tq e nesyrazmerna  Laughing

Oh, sybudihme se. Po-kysno pak shte pisha  Simple Smile

# 719
  • Мнения: 386
CRLN, честита  трета месечинка на Александър!

Elvireste, не съм от ЛЛЛ, но имам следните  преположения:
-Тече ти много силно кърмата от дясно и се дави - реве с мляко в гърлото и  чуваш как издава звуци като от гаргара. Може да опиташ да смениш позата на бебето като главата му да е над гърдата за да изпомпва, а не да се излива в устата му.
-Да не би да я наболява лявото ушенце? Притисни лекичко меката част под ушенцето да провериш дали ще реагира.

Общи условия

Активация на акаунт