ИЙИТ ОЗШЕНЕР: МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦАТА НИ, YİĞİT ÖZŞENER: СЕГА И В "EZEL"- 52

  • 20 585
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 929
а то по същата логика Джемилькьой си се изписва CEMİLKÖY, а тука често имаше една картинка CEMILKOY (Джемълкой), но то е просто защото не е инсталирано TR при Language-менюто. Не е световен проблем. При чатенето и писането ей така...много хора не ги слагат

# 31
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
а то по същата логика Джемилькьой си се изписва CEMİLKÖY, а тука често имаше една картинка CEMILKOY (Джемълкой), но то е просто защото не е инсталирано TR при Language-менюто. Не е световен проблем. При чатенето и писането ей така...много хора не ги слагат

това е мое дело Embarassed,бе доста мислих да кача и турски,ама накрая се отказах,то само това липсва на компа ми де
ще го караме с грешки,против уроки Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 32
  • Мнения: 10 929
а то по същата логика Джемилькьой си се изписва CEMİLKÖY, а тука често имаше една картинка CEMILKOY (Джемълкой), но то е просто защото не е инсталирано TR при Language-менюто. Не е световен проблем. При чатенето и писането ей така...много хора не ги слагат

това е мое дело Embarassed,бе доста мислих да кача и турски,ама накрая се отказах,то само това липсва на компа ми де
ще го караме с грешки,против уроки Mr. Green Mr. Green Mr. Green

а, това е най-малкото. Знаеш ли колко хора дето го знаят турски, а не могат да пишат. То има и такива, дето и името си не могат да напишат, ти... за какво говориш

http://www.vbox7.com/play:8a2fd023 а за това какво ще кажеш? как да не ги гръмне човек. Мърлява работа. Снощи в "Незабравима"... същата история

# 33
  • Мнения: 1 064
бе доста мислих да кача и турски,ама накрая се отказах,то само това липсва на компа ми де

Аз тази работа я свърших отдавна. При това сама, щото мъжо категорично отказа да ми съдейства в моите лудости. Сега само чакам да дойде някой и да пита - А, що имате турски кейборд.....  Joy Joy Joy Joy
Само че проблемът си стои - на някои места аз изписвам правилно, а пък то излиза на маймуни или пък ми заменя буквите със стандартните на латиница.

Бг Папа смееш се, ама преди да си намеря турския кейборд знаеш ли колко зор виждах да намеря главно I с точка отгоре - е, на, и сега нямам да покажа...

# 34
  • Мнения: 5 140
цъка ли се още?  Mr. Green

# 35
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
ми чи как Hug Hug Hug Hug Hugпушек се вдига Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 36
  • Мнения: 1 064

Toplam Oy:140124   

А конкуренцията как е днес?  newsm78

# 37
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864

Toplam Oy:140124   

А конкуренцията как е днес?  newsm78

не съм я проследявала,но с тези темпове скоро няма да имаме такава

# 38
  • Мнения: 1 064

Toplam Oy:140124   

А конкуренцията как е днес?  newsm78

не съм я проследявала,но с тези темпове скоро няма да имаме такава

Така си е. Май хванахме цаката на мишки, ентери и прочее. Тази сутрин едно 5 хиляди ми отнеха по-малко от половин час.  Joy Joy Joy
Само нас да не хванат...  Joy Joy Joy Joy

# 39
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
нямааааааааааааа,споко

и като победи представяте ли си ни кажат
-ето ви го,айде ся го режисирайте да ви видим! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 40
  • Мнения: 1 064
нямааааааааааааа,споко

и като победи представяте ли си ни кажат
-ето ви го,айде ся го режисирайте да ви видим! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Тя нашата продукция ще е за червена точка, друго не виждам...  Joy Joy Joy Joy Joy

# 41
  • Мнения: 343
Хайде и аз в новата тема  Hug
Цитат
Няма ли да има отделна тема за БУРАК ХАККЪ? или за АСЛЪ ТАНДОАН
Папи  мисля че Плами ще пуска тема за Maskeli Balo  тези дни Много ще се радваме да ни помагаш че ние сме нови в това начинание Hug

# 42
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
ще спретнем някоя Джемилкьойска еротична комедия Joy Joy Joy Joy Joy Joy

сега нова тактика,цъкам между кръгчето и десятката,мисля че е по.ефективно
след малко мисля да цъкна и върху задника на голата пача,и ако ми вдигне хиляда точки направо ще ги избием,само дето на нея ще и излязат синки от нашите мишки Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 43
  • Мнения: 5 140
нямааааааааааааа,споко

и като победи представяте ли си ни кажат
-ето ви го,айде ся го режисирайте да ви видим! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

 Joy Joy Joy Mr. Green Mr. Green

# 44
  • Мнения: 10 929
бе доста мислих да кача и турски,ама накрая се отказах,то само това липсва на компа ми де

преди да си намеря турския кейборд знаеш ли колко зор виждах да намеря главно I с точка отгоре - е, на, и сега нямам да покажа...


ама то не е нужно да имаш турски кейборд, за да пишеш. Всичко си е от LANGUAGE MENU-то.
BG, EN...точно за 15 секунди можеш да си сложиш и TR.
Аз на домашния компютър имам турски кейборд, но защото клавиатурата ми е купувана от Измир. А на лаптопа всичко ми е с EN на латиница и БДС на кирилица. Но като си сложиш TR в eзиковото меню и ... се решават проблемите.  Отдавна свикнах на латиница да пиша İ, там където е българското "М", а не горе под осмицата. Но само с TR menu, ако е на EN , не излиза така. Другото е просто... да запаметиш още 2-3 букви къде са (вдясно около ЕНТЕРа и готово).
Въпрос на навик. Имам колежки, които са с FR меню , пишат на френски без да гледат в клавиатурата и си излизат всичките там букви... Ç и т.н.
А мъжо ти как изобщо се е съгласил да правиш И ТОВА... монтажни снимки с някой герой от телевизията.... пък и да го занимаваш, хаха... Поздрави го от мене, ама пак... доста търпение е проявил човека. Обикновено стават караници за телевизора, кой иска мачове, кой дизита...

Общи условия

Активация на акаунт