Крион- Епохата СЕГА

  • 63 645
  • 640
  •   1
Отговори
# 45
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Аз по много интересен начин усетих получаването на импланта. След минаването на 90-т дневния период, си поисках нещо, което ми се изпълни буквално за часове.  Бях споделила тогава в темата за подсъзнанието.

Кой знае каква депресия, и отдръпване от близките ми не се получи. По-скоро интуицията ми усеща безпогрешно  кога и  кой от какво има нужда. Но тъй като работя и с Рейки, нещата се допълват и развиват във възходяща линия.

Нямам впечатления и да съм се дистанцирала от семейството си.

ЧОВЕК, това че се самовглъбяваш, може да означава, и това че отговорите на всичко, което те интересува са  вътре в  теб.
Объркването идва от това, че не можеш да избереш кой е най-краткият път,  по който да стане тази промяна.
Но понякога нашите Водачи проявяват чувство за хумор  и ни водят на една дълга обиколка, за да разберем когато стигнем до това, което търсим, че то винаги е било на една ръка разстояние. Но за да го познаем , трябва да разберем какво търсим.

NAMASTE  

radosti_  Peace


# 46
  • Мнения: 620
mamm1129 , радвам се да те видя тук и поздравления за постиженията  Peace

ЧОВЕК,  и аз се самовглъбявам. За мен е вече наложително всеки ден и си го въведох като ритуал за себе си. Иначе се разпиляваме и прахосваме енрегията си в различни посоки. Сещам се за това как попитали Учителя Петър Дънов кой е най-добрия му ученик а той отговорил "той дори не ме познава, защото е беден овчар живеещ високо в планините"  По памет го преразказвам но има голяма истина в това, че не е нужно да четеш и да посещаваш семинари и т.н ако можеш да живееш правилно и чисто ти сам се настройваш към новите енергий.

Аз се занимавам с Рейки, Сейким , Каруна, Шамбала и разни други неща, но за мен лично най-полезно ми е енергията на Крион. Това, че заслужавам да съм щастлива, ценна, обичаща се и да го споделям със света. Не знаех за Крион но от 2002 година при мен започнаха големи изпитания свързани с преминаването към новата енергия. Минах през отдалечаването от семейство и приятели, отчаяния и материални катастрофи. Явно доста карма изчиствах но си струваше Peace Новата енергия  е толкова хубава и чиста, че реализира всяко едно желание. Това е енергията за която Крион пише, а именно преминаването от трета към четвърта чакра /Сърдечната чакра/ Енергията на ЛЮБОВТА Това е енергията на лекотата и успеха във всички аспекти на живота. Момичета аз споделям и ще споделям опит но от позицита на минала през всички негативи за които говори Крион , без да съм знаела за това преминаване. Разбрах за Крион и го зачетох от темичката ни за подсъзнанието.

# 47
  • Семейството е винаги с мен:)
  • Мнения: 200
Искам да ви споделя един откъс от Крион, който много ми хареса Heart Eyes Мисля, че не трябва да го забравяме, щом се решили да поемем по пътя:

„Искам да ви дам и друг поглед върху нещата и той се отнася до вашата дуалност. Свързан е със страховете, които ви преследват постоянно, нашепвайки ви, че нищо това не е истинско. Отнася се до онова ваше състояние, което ви буди посреднощ, обикновено около 3 сутринта, и ви казва „А сега за какво се тревожиш?” Ще ви дам друг поглед върху нещата. Седите на мястото на шофьора и сте изпълнени със самоуважение. Носите светлина.   Тази част от вас, която поражда страха е много истинска и е тук. Тя е част от баланса, на който сте се съгласили.  Но сега ще трябва да седне на задната седалка! Време е страхът да се превърне в пътник, а не в шофьор. Разбирате ли, сега вие карата колата. Затова, когато следващия път този страх нахлуе в живота ви  с цялата си енергия и грозота, искаме да се изправите срещу него и да кажете: „Здравей, стари приятелю,  знам кой си ти! Време е да седнеш на задната седалка, защото  сега аз карам колата! Седни зад мен, защото вече никога няма да ти позволя да шофираш моята кола.”

# 48
  • Семейството е винаги с мен:)
  • Мнения: 200
humanis Момичета аз споделям и ще споделям опит но от позицита на минала през всички негативи за които говори Крион , без да съм знаела за това преминаване. Разбрах за Крион и го зачетох от темичката ни за подсъзнанието.
 Именно това казва и Крион, не са нужни семинари, книги...и че някои хора получват импланта без дори да са осъзнавали Peace  Твоят опит ще ни бъде от полза:)))

 Арбанашка кокона, супер още един човек с имплант Hug Така като споделяш, че е нямало драматизъм при теб, може би въпреки уплахата и аз съм го получила....И Крион казва, че не можеш да се отметнеш Rolling Eyes, а аз макар и да съм опитала процесът макар и по-леко може да е продължил  newsm78 Иначе тогава започнах да усещам много голяма празнота, разболях се, а не съм боледувала от 7 години... Но и в книгата се споменава промяна на интереси и прочие, и наистина е така...през този период осъзнах с какво искам да се занимавам и усетих сила и увереност, която не съм чувствала преди... и чак 2 месеца след края на 90-я период започнах да чета останалите книги на Крион

# 49
  • Мнения: 65
Концептуално неправилно е ползване на контактьорска информация ooooh!

# 50
  • Мнения: 116
humanis Hug
lenny, наскоро прочетох в един руски сайт за тези 48 стъпки и не съм наясно с тях. Аз съм прочела само книгите, но Крион има и други канали, освен Лий Керъл.

Момичета, Крион е И енергията на Архангел Михаил.
Лий Керъл 3 пъти е представял Крион пред ООН-Общество за просветление и трансформация. В последните 2 книги се споменава за създаване на Световен съвет на старейшините към ООН. Целта е коренните жители да споделят с нас информацията, която са пазели хилядолетия за прехода към по-висши измерения.

# 51
  • Мнения: 65
Различни хаховци може да пишат различни глупости представяйки ги за..."висши откровения"
Не е това начина. Въпроса е принципен!

# 52
  • Семейството е винаги с мен:)
  • Мнения: 200
Ле-ле, май някой се опитва да получи енергия... Wink  Не смятам да се защитавам, нито да влизам в дискусии- темата не е "За и против Крион",...Само ще кажа, че именно чрез контактьорство Мойсей, Мохамед (сигурно и други) са получи откровенията/ заветите, върху които са основали съответните религии...

Намасте  bouquet

# 53
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
За Крион прочетох за пръв път преди няколко години, попрочетох неща от един английски сайт и нещо не продължих нататък, макар че ги четох с упоение.
Сега ми се струва, че трябва да продължа.
Някой може ли да ми даде линк към книга 7? В Спиралата има само 6-те, а аз не мога да открия 7-мата, а нали от нея било добре да се почне...  newsm78
Благодаря за темата.
Радости, хубава реакция.   bouquet

# 54
  • Семейството е винаги с мен:)
  • Мнения: 200
Millla  Laughing  

Ето линк към 7, 8 и 9 книга, но се съмнявам, че са целите :   http://boon.ucoz.com/board/pisma_ot_doma/1   Но е възможно де, не съм ги сравнявала:)

Може би на руски ще ги откриеш целите, ако се справяш с езика де....Книгите си заслужават и лично аз си ги купих тези трите...

# 55
  • Мнения: 10 686
Радости, може би аз съм го пропуснала, но кой казва, че трябва да се започне от 7 книга?  newsm78
Защото точно Лий Керъл препоръчва да се четат подред - от първа натам, както следват, за да не се губи нишката и последователността  Hug

# 56
  • Семейството е винаги с мен:)
  • Мнения: 200
Радости, може би аз съм го пропуснала, но кой казва, че трябва да се започне от 7 книга?  newsm78
Защото точно Лий Керъл препоръчва да се четат подред - от първа натам, както следват, за да не се губи нишката и последователността  Hug

Самият Лий Керъл в предговора на 7-ма книга Peace

"Ако за пръв път се срещате с посланията на Крион, тази книга ще ви въведе в ситуацията. Не е необходимо да се връщате назад и да търсите първата книга на Крион, за да разберете за какво става дума. Предполагам, че любимата книга на писателя е винаги последната, но за тези от вас, които тепърва се запознават с работата на Крион и се нуждаят от известно упътване за това кои от книгите да прочетат и в какъв ред, ето какъв съвет ще ви дам: след като прочетете тази книга, прочетете петата книга на Крион, "Пътуване към дома", а след това шестата, "Партньорство с Бог". След това, ако темата за Крион не ви е досадила, можете да прочетете и останалите, като започнете с първата, "Финалната епоха” Въпреки че първата книга за Крион е най-старата (беше ми предадена през 1989 г.), тя продължава да е най-продаваната от всички и в действителност поставя началото на новите енергийни послания."

# 57
  • Мнения: 116
Мисля, че не е толкова важно кой с коя книга ще започне, важното е дали когато четете усещате посланието със сърцето си, дали резонирате с енергията. Аз преди 3 г. бях започнала да чета първата книга, но тогава просто не ме грабна, прочетох 10-20 стр. и я оствих... до миналото лято.
Ако не ви допаднат книгите от самото начало, не се притеснявайте, може би не е подходящият момент.
"Пътуване към дома" е малко по-различна от останалите, тя не е под формата на ченълинги, а е като приказен роман, изпълнен с метафори. За нея може би е нужно да прочетете поне няколко от другите книги , за да я разберете по-добре.

# 58
  • Мнения: 65
Гарантирам, че не ми е целта да "получа енергия". Специално тази ми е неприятна!
Мисля че това е поредния "кьорфишек", на който са се хванали немалко хора, които естествено няма да са във възторг от  моята гледна точка. Това че някой твърди, че получава послания от "Крион", не значи, че това е така, може да ги получава от някой от земята, който да може да му ги внуши с цел да оказва влияние върху съзнанието на много хора представяйки ги като "божествени откровения".

само предупреждавам.(не ми се участва в тази тема, енергията е наистина кофти!)

# 59
  • Мнения: 3 376
Да вметна само-mamm1129 беше първата,която ми разказа за Крион Hug
Радвам се,че те виждам тук Hug

И да попитам последно-като прочета книгата и се запозная по-подробно, нали ще мога да разбера дали не съм го получила вече без да знам Thinking,че имам някакви такива съмнения напоследък?

Последна редакция: вт, 12 яну 2010, 18:11 от EASpirit

Общи условия

Активация на акаунт