КГБ=Клуб на готините баби - 91

  • 30 070
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 431
                Георгенче, и аз съм като теб та за това ще кажа,че много се радвам за всички,които са победили болежките и дано повече да няма такива.Всички да сте здравички и повече кахъри да няма. Peace
                Сега съм решила да довърша плетивото ,ама дали ще седна  newsm78 и на мен ми е нервно и моите проблеми вместо да намаляват се увеличават,ама както казва Янчето и моята чаша е наполовина пълна. Laughing Чакам я да се напълни  Mr. Green кога ще стане обаче никой не ти казва!
               Айша,има Татянка - Бърборанка,ама аз като не знам кой кога има имен ден  Embarassed Здраве ,късмет и много радост и пожелавам от сърце!
               Татянче за теб !

# 61
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Ето и аз се явявам на отчет.
Прибрахме се от село по тъмно,но пък използвахме и свършихме плануваната работа.

Гъбка,Честит Рожден ден на щерката.Много щастие и късмет и желая.Весел празник и Наздраве!

Зиче,като четох поста ти,се замислих......Моята майка също не ми е гостувала от години,но също като твоята е "вързана " и няма мърдане.Колко ли още ще се мъчат и двамата,че то си е мъка и за болния и за здравия. ooooh!Вики е лепнала синузита,но дано сега се оправи по бързо.
Ели страда от същото и знам,че много упорито трябва да се лекува гадното възпаление на синусите.Есента беше на АБ,но от 2005г не я беше пипвал,усети се по зачестилото главоболие и тежестта в челото.Дано скоро се похвалиш,че всички в къщи сте здрави.

Очаквам от всички,да залеят темата с приятни преживелици.
Георгена,аз също се чудя на умеещите да изредят всичко и всички.Имах много да пиша уж,а сега всичко ми зачезна. newsm78

Татянка,Честит Имен Ден.  bouquet

На всички  Hug  bouquet Hug


 

# 62
  • тук и там
  • Мнения: 312
И аз да се разпиша.Току що се върнах от работа.
Гъбка ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СКЪПАТА ТИ ДЪЩЕРИЧКА!
ЖИЛАЯ И МНОГО ЗДРАВЕ,ДА Е ОБГРАДЕНА ОТ МНОГО ЩАСТИЕ,ЛЮБОВ И НЕЖНОСТ!

Това е за теб,Гъбче с много обич
ТАТЯНКЕ,ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН!
НЕКА ВИНАГИ ИМАШ ПОВОДИ ЗА УСМИВКИ,ДА СИ ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА!

Успях да сложа картинки.
Зиче,голяма радост е било за милата ти майчица.Доставили сте и малко щастие.Да си носи дрешките със здраве. И скорошно оздравяване на всички в къщи.
Фури, изпревари ме. Hug Hug Hug
Дидка,и ние вчера имахме проверка.Цял преди обяд проверяваха документацията ни.Инспекторката ни е нова,та се престара с проверката.И при мен всичко е наред.
Днес и аз не се чувствах  добре.Докторката ми каза,че вече всеки ден ще трябва да вземам хапчета за кръвно.А аз не съм пила хапчета до сега,освен ако се разболея.И така ще я карам от сега нататък.Направо не мога да разбера откъде ми дойде всичко това до главата.


# 63
  • София
  • Мнения: 1 749
   Gybke,4estit praznik na twoeto momi4e! Da e obi4ana i  schtastliwa!
   Tatianke-byrboranke,da ti e swiato imeto!
http://www.vbox7.com/play:c13684ea

# 64
  • Мнения: 3
Татянче, честит имен ден и от мен!
И моята сестричка е Татяна - да сте живи и здрави всички Танчета!
Танита, и ти ако си Таня - честито!

Зиче, браво на майка ти - има силен балкански дух!
Обикновено в нейната ситуация реакцията е -
"На мен нищо не ми трябва"
Щом се радва на дрешките и на вашето внимание,
още много хляб има в нея (както казват старите хора)

# 65
  • Мнения: 77
Татянка-бърборанка, честит имен ден! Желая ти много здраве, много любов и много късмет!

Не знаех, че днес имат имен ден Татяните!
Георгенче, не съм Таня, но благодаря за поздрава, аз също не знам на всички ви имената!

Л Е К А     Н О Щ !



                  newsm51 newsm51 newsm51


# 66
  • София
  • Мнения: 16 116
Яге, за да пишеш по-редовно. Като влезеш в отговор - отгоре до изход има бутон ЕН - натискаш го и избираш да пишеш на български. Има бълг. Фонетична и стандартна.
Пробвай, ако имаш време.
Лека нощ от нас.

# 67
  • София
  • Мнения: 1 749
Айша, благодаря ти за съвета.До сега гледах Брак с чужденец,но имам много голям проблем с него.Картината спира,изостава от речта...Разбрах,че и при теб беше така,кажи как го оправи!

# 68
  • Мнения: 549
Здравейте момичета.
Честит празник на всички празнуващи.Здраве и много късмет ви желая.

Лека вечер.

# 69
  • София
  • Мнения: 16 116
Яге, не се оправя, от сайта си е. Просто много хора едновременно влизат във Ви бокс и е натоварен. Ако може да си ги теглиш и записваш на комп, а утре да ги гледаш - няма даимаш проблеми.
Аз нямам свободна памет и се мъча с рестарт през 2-3 мин.

# 70
  • София
  • Мнения: 4 178
Добро утро!
На патерица-честит празник на празнуващите вчера. Да са живи и здрави.
Ох, не ми се тръгва на работа. Чувствам се нещо скапана, ама то си трЕбе  Laughing. Иначе по-лошо. Няма угодия, нали?!

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ДОБРО УТРО.
При нас ситуацията почва наново но героите са други .
Момичета пазете се от новия вирус ,че е много лош.Докато спадне температурата и след пет минути вече е над 39 градуса,като спадне пак и се качи вече е още по висока.Пороцетамол не действа ние се спасяваме само с мазане на ракия и мед на табаните. ooooh! такова чудо не бях виждала .
Момичета няма да ви изброявам всички че ще пропусна някой и без туй вече акъла ми не е в ред от безсъние и притеснение.
Влезнах да ви поздравя и да ви кажа да сте здрави вие и семействата ви.

# 72
  • София
  • Мнения: 4 178
Зиче, пак ли бе, мила? Къде го пипнахте туй чудо? От все сърце ти желая вече да се оправите всички и да няма вече никакви болести след това. Пази се и ти, че всички разчитат много на теб.  Hug   Hug   Hug

# 73
  • Мнения: 7 431
                    Добро утро,момичета!
                    Ееее,Зиче,кой пък сега е с Т ? Май не остана човек във вашта къща дето да не го пипна този вирус .Стискам палци днес вече всички да се оправят и да са здравички. fingerscrossed
                     Лек и спокоен ден на всички!  bouquet

# 74
  • Мнения: 2 013
Добро утро! Hug Hug
При нас дъждовно от снощи.

Зиче - надявам се нещата при вас да тръгнат на добро Hug Hug Hug

Приятен ден ви желая на всички!!! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт