Малкият син на Дянков в тежко състояние в "Пирогов"

  • 11 805
  • 185
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 12 695
Да се възстанови детето и да е живо здраво.

Гнусното в случая е , че нещастието на хората се превръща в журналистическа сензация. И, естествено, ще има всякакви коментари.

# 61
  • София
  • Мнения: 12 569
Гнусното в случая е , че нещастието на хората се превръща в журналистическа сензация. И, естествено, ще има всякакви коментари.

Инфото си го пуснаха от Пирогов абсолютно доброволно и без бой, така че айде пак журналистите ви виновни.

# 62
  • Мнения: 4 586
Ами сърфирай в гугъл с "дете падна" и ще видиш колко са паднали. За тях не са отишли две линейки, и за тяхното здраве не са бдели професори. Не са получири форумската мисловна състрадателна и съчувствена енергия. Някои от тях са починали.
Ами вие защо не изчакате следващите 24 часа?
Естествено, над него ще бдят най-добрите лекари, въоръжени с най-добрата апаратура. Какъв е проблема?


Проблемът е, че понякога това не е достатъчно.

И за тях не е било достатъчно.

Донякъде разбирам Вълчо. Страх го е, че ако недай си Боже, нещо подобно сполети малкото му Вълче, то няма да получи същите медицински грижи.

Не само няма да ги получи, но не ги получи. Миналата година пропътувах над хиляда километра с обществен транспорт с младеж с психични проблеми и бяхме отпратени от пет болници.
Това ми беше  аватарът http://media.snimka.bg/1817/009888755.jpg
Нана, точно ти да ми говориш за морал, е меко казано, цинично. Ти си една от журналистките, които оприличавам с гарван, кацнал на крайпътен телеграфен стълб. Парите или недостигът им изобщо не ме вълнува.

# 63
  • София
  • Мнения: 12 569
Оприличавай с каквото искаш. Изобщо не ме интересува мнението ти. Обаче, когато е пострадало дете - дори на финансовия министър - ти да правиш някакви популистки сравнения - извинявай, ама явно е от възрастта. Не прощава.

Апропо - и от чисто любопитство да попитам - ти откъде си запознат с моето творчество, че да даваш оценки?

# 64
  • Мнения: 9 814
Ммм да, двойният стандарт не трябва да се допуска, но факт е, че го има.
И не само за болното Вълче, а и за другите деца на простосмъртни . Confused Е, има и добри лекари.

# 65
  • Мнения: 521
Вълчо, не е редно да слагаш всички журналисти под един знаменател.
Както ние не слагаме всички болни деца и техните обезверени и раздразнителни родители под един знаменател.
Недей да мислиш, че само ти се бориш. Има хиляди родители в твоето положение, но много малко от тях биха казали: Не се молете за чуждо дете! То е на министър, хак му е.
Не е човешко някак си.

Иначе това за разкарването по болниците е просто ooooh! Но какво ли не е така в България?

# 66
  • София
  • Мнения: 12 569
Ммм да, двойният стандарт не трябва да се допуска, но факт е, че го има.
И не само за болното Вълче, а и за другите деца на простосмъртни . Confused Е, има и добри лекари.

Абсолютно е така. Има двоен стандарт, ама някакси ми е гнусно да чета злоради коментари.

# 67
  • Мнения: 9 814
Ммм да, двойният стандарт не трябва да се допуска, но факт е, че го има.
И не само за болното Вълче, а и за другите деца на простосмъртни . Confused Е, има и добри лекари.

Абсолютно е така. Има двоен стандарт, ама някакси ми е гнусно да чета злоради коментари.

Чукай на дърво, плюй си в пазвата, пали свещ, да не те стига да се обезвериш до толкова, че да не ти пука за страданието на другите.

# 68
  • Мнения: 12 695
Гнусното в случая е , че нещастието на хората се превръща в журналистическа сензация. И, естествено, ще има всякакви коментари.

Инфото си го пуснаха от Пирогов абсолютно доброволно и без бой, така че айде пак журналистите ви виновни.

Те пускат информация, вие правите сензация.

# 69
  • Мнения: 521
Гнусното в случая е , че нещастието на хората се превръща в журналистическа сензация. И, естествено, ще има всякакви коментари.

Инфото си го пуснаха от Пирогов абсолютно доброволно и без бой, така че айде пак журналистите ви виновни.

Те пускат информация, вие правите сензация.

Ако не бяха съобщили пък, щеше да се надигне вой, че историята се потулва и т.н.... В общи линии народа ни се кара, ни се води.
После все журналистите са ви виновни.
Като не искате сензации, не ги гледайте, съответно не ги отразявайте. Защо проклетите жълти боклуци имат толкова висок тираж???
Щото всички цъкате с език и дамгосвате журналистите, но повечето тичат да си купят Уикенд. В повече е лицемерието май. Confused

# 70
  • София
  • Мнения: 12 569
Smartie   thumbsup само с една вметка - в Уикенд журналисти няма.

# 71
  • Мнения: 521
Smartie   thumbsup само с една вметка - в Уикенд журналисти няма.

Знам, просто давах пример за жълт боклук Laughing

# 72
  • Мнения: 4 586
Оприличавай с каквото искаш. Изобщо не ме интересува мнението ти. Обаче, когато е пострадало дете - дори на финансовия министър - ти да правиш някакви популистки сравнения - извинявай, ама явно е от възрастта. Не прощава.

Апропо - и от чисто любопитство да попитам - ти откъде си запознат с моето творчество, че да даваш оценки?
Че нали те видях как три пъти сменя инфото в дира, третото нямаше нищо общо с първото, но не каза - хора, извинете, че вчера и оня ден ви дезинформирах. Забравила си. От възластта е.
Може да съм всякакъв, циник, аморален, афектиран, груб, но не и нискочела мутра.
На всякакви тестове за интелигентност ще те скъсам, ще те оставям насредата на пътя.

# 73
  • Мнения: 335
Потребителски коментар в медията, в която пише nana77:

Цитат
Аз пък се чудя в кой коментар видяхте радост-аз ги прочетох всичките и не намерих нито един ,в който някой да се радва,че на дянков детето му пострадало. Това ,че всички не са се присъединили към общия хор от благопожелания и молитви на милозливите е напълно нормално.И аз съжалявам за страданията на детето,но такъв е животът.Има болни деца,на които целят живот е страдание ,на родителите им -също.И такива като дянков и министъра,който хукнал веднага в болницата,не правят нищо за тях.Или много малко.Детето ще се оправи,даже ше забрави ,ще порастне гражданин на Америка и най-вероятно ще презира българите като баща си.

nana77, преди да използваш "нискочели" определения за хората, които явно съчувстват на детето, но съчувстват и на останалите деца, помисли малко.

Ако това се беше случило на самия финансов министър, щеше ли като журналист, да провериш дали Дянков е здравно осигурен. И ако той може да извади от кое да е свое сако вноски за 3 години накуп, колко "обикновени" родители на други "обикновени" деца могат да го направят.
С такива въпроси си обяснявам всички по-остри потребителски коментари в "твоята" медия. Както и с аналогичния начин на говорене на самия министър.
Тук обаче няма нито един такъв и няма защо да преиграваш с "обвиненията" си.

# 74
  • Мнения: 4 300
Не мога да повярвам, че чета подобни неща . КАкво ви става  Tired

Общи условия

Активация на акаунт