НОЕМВРИЙСКИ дечица добрички, ръсят бисери и разсмиват всички

  • 26 322
  • 724
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 528
Ели, дано не е пневмония и Лена бързо се пребори с неразположенията си  Praynig

Марианче, дано кръвотечението е било от нослето  Praynig Лили също имаше петно от кръв преди повече от година на възглавничката си, което явно е било от нослето, въпреки че следа от нослето нямаше  Peace
Оздравявайте!

Таш, как е Али  Rolling Eyes

# 676
  • Мнения: 3 205
Ванилия, Иво е със слаби капиляри и е доста предвидим по отношение на кръвотеченията от носа. Миналата година беше мнооого зле - на две и половина възраст. Аз не съм си водила дневник, но ми прави впечатление, че винаги при вирусна хрема на 3-4 ден прокървява леко (лич само когато го издухвам), винаги при изсушаващи капки в носа от типа на Олинт и Коларгол почва да кърви обилно след втория прием и винаги, когато го напече слънце без шапка вечерта пак кърви. Обикновено му тече кръв вечер, но когато е във фаза, почва да му тече при всяко напрягане - примерно като се разплаче за нещо. Засега тази зима почти не му е текла кръв. Слабите капиляри са му наследство от мен и баща ми, на мен лично не ми е притеснено - по добре да изтича навън. Има един начин за спиране на леки кръвотечения, който ни действа безотказно - тупва се нечетен брой пъти отзад по вратлето (3 или 5 пъти).

Медхен, и на Иво обикновено това му изписват - той също има склонност към такъв тип кашлица при първите 1-2 дни от хремата - при него тече силно назад нощем, почва да преглъща бясно и да кашля безспирно. Понякога и Вентолинът е безсилен, помага само Олинт, но понеже пък от него му тече кръв от носа и става интересно  Rolling Eyes Не спим по цяла нощ. Ако при Лена има и хрема, трябват и някакви капки за нос, за да спре да тече назад и да дразни. А нощем я слагай на висока възглавница и по корем.

# 677
  • Мнения: 27
Ходихме до лекарката. Дара е с хрипове в гърдичките и оттам идват темпаратурата и безапетитието. За кръвта каза, че сигурно е от нослето. Предписа и Зинат, но засега не мисля да го давам. Следобед отиваме при хомеопата. Ще я видя и как ще се събуди от следобедния сън (ако въобще заспи). Иначе откак е станала сутринта е добре, даже успях да я прилъжа и хапне малко царевица.

# 678
  • Мнения: 1 546
Милички, пак болни дечица! Марианка, Медхен Hug бързо да се оправят госпожиците!

Много страшно ми звучи това с кръвта. Аз съм паника до немай си къде Embarassed и сигурно ще припадна.  Mr. Green

Днес ще ходя на гости на моя приятелка, която има малко малко бебенце Heart Eyes и се вълнувам. Отдавна не съм гушкала новородено. Heart Eyes Което ме подсеща да пратя целувки на нашите малки Вики и Деян. Heart Eyes Друго нищо интересно около нас. Чакаме си хубавото време. Simple Smile

# 679
  • Мнения: 37
  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Милички Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Прочетох сутринта за болестите на децата и съм ужасно тъжна и обезпокоена, дано всички мине бързо и то без АБ!?
След 2 месечно постоянно боледуване Ники сега е да чукна на дърво добре,/страх ме е да го кажа дори/  Flowers Four Leaf Clover /НО започнах да давам коластра/течна и мисля, че тя стабилизира положението ни, станах дистрибутор на марката LR /продукти с извлеци от АЛое вера и давам на малкия, поръчах си и спрей за цялото сем, което покрива всички аспекти на тялото от главата до петите, доволна съм!ПРЕПОРЪЧВАМ. Не ви го казвам да си поръчвате чрез мен нещата, просто ви го препоръчвам като опитала тези продукти.
Прегръщам ви силно и желая спокоен ден.
Оставям ви сега, до скоро мацки,

# 680
  • София
  • Мнения: 63
И на мен не ми се пише днес  newsm45 newsm45 newsm45
Алчо е болен, от днес е на Аугментин, а сутринта го снимаха и на рентген, че педката се пристесни повечко.
Аз съм толкова смотана майка, ама хайде да не навлизам в подробности, че си се дразня  Mr. Green.
Как да започна да взимам по-смели решения като става въпрос за детето ми, а не да се чудя и цъкам какво ли да правим?

# 681
  • Мнения: 62
привет момичета!аз съм с безумни болки в яйчниците днес.сутринта на бързо изчистих и сготвих една супа и сега лежа и не мога да стана от дивана.митко едвам заспа на обяд и ме изтормози допълнително.
на всички болни желая бързо оздравяване.

# 682
  • София
  • Мнения: 2 437
Тали, бързо оздравяване и на вас!  Я престанете да се самообвинявате...в тези времена на вируси, генномодифицирани храни и какви ли не гадости, вие си мислите, че заради вас детето е болно....я стига, че ще хвана сопата!

Гале, от вчера обикалям нет-а да разучавам един гел алое-вера, а то къде било ключето към информацията  Laughing

Маруся,  явно си настинала от разходките.

# 683
  • София
  • Мнения: 1 262
Всички бързо да оздравяват  Hug Peace Praynig

Аз се чудих дали да пускам Кари на ясла от другата седмица, но явно има пак здраво вируси навсякъде, та реших да я задържа още една седмица вкъщи. Жалко е, че ще пропусне всички приготовления за баба Марта, ама ще плетем мартеници вкъщи  Heart Eyes

# 684
  • София
  • Мнения: 614
Привет, мами!

Наистина много болни дечица! Sad Яко върлуват явно вируси по яслите, Василия като е в изолация и нищо й няма, да чукам на дърво. От време на време с Мими ходят на гости на едно детенце през няколко блока и това са й социалните контакти общо взето... Пожелавам бързо оздравяване на всички и един съвет - да не си играете много на д-р Куин Лечителката, а да ги водите по доктори  Naughty Билките са хубаво нещо, но не са панацея и при съмнения за нещо сериозно си трябва чичко доктор, а не да се експериментира със самолечение.

Днес се навършват 5 години от смъртта на баща ми  Cry  Flowers Rose Flowers Rose Сестра ми бяха тук да се съберем и да го споменем и си тръгнаха преди малко. Нещо ми се искаше да пиша още, но Василия ме отплесна и забравих какво. Ако не заспя с нея, ще си допиша по-късно.

Лека нощ!

# 685
  • София
  • Мнения: 2 348
Креми, много ти благодаря за консултациите! Приготвила съм ти още няколко въпросчета на скайпа  Blush
Медхен, вярно че си работеща и е доста сложно да мъкнеш Лена по доктори, но диагнозата и ми звучи малко плашеща, та защо не помислиш ако имаш дупка в ангажиментите да я заведеш при друг лекар за второ мнение? Надявам се всичко да отмине бързо, независимо какво е  Praynig
Гале, добре дошла в семейството на LR  Sunglasses ! А не видя ли, че коластрата на капсули излиза по-евтино? Ние всичко експериментираме върху свекървата  Whistling . Нея за каквато болест да я питаш, все го има и все нови илачи опитва  Simple Smile

Скоро ще се оттеглим на почивка с Коце(в Зимевица, че е най-евтино) и може да изчезна от фронта. Макар, че като го знам колко може да седи на едно място, сигурно на третия ден ще си дойдем  Rolling Eyes
 Всъщност стана едно леко сътресение и се налага малко промяна, и напълно в мой стил искам много да ви споделя, но напълно в стила на Коце ми е забранено  Crossing Arms .

Мили майчета, пожелавам на милите ви дечица да се възстановяват много бързо, а на принципа всяко зло за добро, да са си изградили имунитет и да не ги постигат повече тия гадости!

# 686
  • Мнения: 62
добра вечер прекрасни моми4ета!установих от къде ме наболяват яйчниците.снощи до 3 играх на карти с мъжката компания на драго.те пушеха много и прозореца беше открехнат,а абсорбатора включен.а и трябва да ми идва.вече си мислех как пак трябва да ходя по лекари.
митко ве4е е здрав.от понеделник е на ясла.ще се радваме още 3-4 дни на целодневна компания.ако знаете само как ме гушка и ми казва"бичам мама".да го изядеш.
дано децата оздравяват по-бързо.утре ще дописвам че момчетата ме викат.
само да ви питам ще купувате ли мартенички за другарките в градините?

# 687
  • Мнения: 528
Ох, миличките ми  Sad Дано по-бързичко оздравяват дечицата  Praynig
Христо и той много кашля днес  Confused Чудя се дали да го водя при педи утре, че вдругиден няма да ме има  Rolling Eyes

Аз днес посетих най-после гинеколог . Оказва се, че вече съм наполовина  доктор  Whistling Имам хормонален дисбаланс, както предполагах, вследствие на стреса, пак както предполагах  ooooh! Сашо точи зъби, щото, поне засега, 3 месеца ще съм на противозачатъчни  Twisted Evil
Поне всичко останало ми е наред, само за цитонамазката ще почакам. Моля се всичко и с нея да е наред, че както съм се втресла напоследък...

Цеци, Бог да прости баща ти  Sad Flowers Rose Flowers Rose

Децата се изкъпаха...Целувам ви!

# 688
# 689
  • Мнения: 27
Хелоу мадамите, ей сега си сипвам кафенцето, че ми се разстрои нервната система. Дара току-що заспа. Не се е случвало толкова рано да заспи не помня от кога. Но още от преди един час се размрънка, реве, не ми казва какво иска, абе истерия от всякъде. Аз не смея много да и се пречкам, че се опитва да ме бие. Иначе не съм започвала АБ, тази нощ не е вдигала температура, само кашлицата ме притеснява, все ми се струва, че няма смисъл да я тровя само заради една кашлица, днес даже имаше апетит и си изяда цялата закуска (пу-пу).

Общи условия

Активация на акаунт