НОЕМВРИЙСКИ дечица добрички, ръсят бисери и разсмиват всички

  • 26 335
  • 724
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 2 437
Тали, много странен сън Simple Smile Дали пък не трябва да се съберете със сестра ти и да поканите гости?!?  Rolling Eyes
На мен винаги ми е било притеснително, когато сънувам близки хора в много ярки сънища и никога, ама никога не знам какво да направя.
Няколко пъти ми се е случвало да се сетя за наш приятел, който почина скоро и в същото време или да разлея алкохол, или д ами загасне цигарата, или да си изпусна цигарата...тогава оливам обилно с пиене и паля цигара в пепелника. али правя правилно не знам...Обаче, когато сънувам баба и дядо нищо не правя, освен, че после цял ден роня сълзи

# 661
  • София
  • Мнения: 2 437
Мехен, дано е нещо лекичко и бързо да отмине  Hug Никога не се обвинявай, че детето е болно...ще побелееш без време  Mr. Green

# 662
  • Мнения: 62
МАЛКО СНИМКИ ОТ НАС:


http://www.facebook.com/home.php?ref=home#!/photo.php?pid=30502187&id=1448017730

# 663
  • София
  • Мнения: 165
Не знам защо, но си реших, че пицата е сега в неделя, пазарих Ники и вече с нетърпение чаках, а то.................... Whistling

# 664
  • Мнения: 37
Кате  hahaha hahaha hahaha  - на мен не ми пречи и да е тази неделя Simple Smile  Хайде А? А и с теб не требва ли да се видим за нещо вече?  Sick Embarassed Rolling Eyes

# 665
  • София
  • Мнения: 1 262
Скреч, по принцип работодателят изготвя покана за прекратяване на договора по чл.331 и споразумение към поканата. Ако имат нужда от образец, ще ти пратя  Wink Въпросът с подписването на анекси по време на майчинство е спорен, много често в съдебната практика се е приемало за валидно. Ако става въпрос за анекс за увеличаване на заплата, даже не е необходимо да го подписваш. Увеличението на заплатата е едно от малкото неща, които работодателят може да направи едностранно, без подпис от работника  Laughing Звънни ми, ако имаш нужда от помощ  Peace

Съжалявам, че съм така телеграфна, но всички сме си вкъщи, за радост- здрави, налага ми се да ходя и на работа, та лудницата е пълна...

# 666
  • София
  • Мнения: 165
Хабсолютно бе, Гале  Party. Само, че съм пакет с Нина, чи ако и сега я оставя другата неделя няма да ме пустнат  Blush.

А добро утро.

# 667
  • Мнения: 804
Добро утро!

При нас утрото не е от най-добрите  Tired Ходихме на лекар и Лена има белодробен спазъм (  newsm78 ) под който обаче можело да има скрита начална пневмония. Та след малко ще се прозвъня аптеките да видя къде имат термометър за ухо и ще се изстрелям да купя и да го занеса вкъщи. Ако има дори 37.2 Т значи започваме антибиотик  ooooh! От 100 години се каня да купя такъв термометър, но се бях отказала понеже като вдигне 38С и й личи и от самолет, а дали е 38.5 или 40 все тая - трябва да се сваля. Но сега как да хванем 37.2 - трябва си термометър.
Хайде оплаках ви се.  Embarassed

Таш, при вас какво каза педи тази сутрин?

Креми, при вас става напечено  Crazy Но пък щом те търсят от работа е хубаво  Peace

# 668
  • Мнения: 3 205
Какво изписаха за спазъма? Как точно звучи кашлицата?
Спазъм е, когато кашля, та чак дъх не може да поеме. Като задушаване.

# 669
  • Мнения: 27
Добро утро.
Еличка  Hug, какво е това чудо? Какви са симптомите на Лена?
И ние сме си вкъщи от вчера. Дара е с една непостоянна температура - ту има, ту няма. Има обикновено от следобедния сън до през нощта. И ние сме без термометър и не разполагам с точни данни. Покашля от време на време, вчера имаше малко диария, но най-притеснителното за мен е, че няма никакъв апетит. От два дни насам живее само на чай. Освен това сутринта имаше на възглавницата малко петно кръв. Разгледах я - не е от уши, не е и от нослето, надявам се да не се окаже, че през нощта е кашляла с кръв  Praynig
Хайде хубав ден и ще се наглеждаме май днес

# 670
  • Мнения: 24
Спазъм може да има и когато няма такова трагично кашляне, според моя опит със синът ми. Медхен, сигурно ще сте на антибиотик и ериус примерно. Дано разбира се, се разминат нещата... Hug
Всички да оздравяват! Защото е много мъчно! Heart Eyes
Както, обаче каза Дианчето, да не се поболеем от много мъчно с тези болести по децата, ама нали сме си майчета и понякога не можем да я караме по спокойно.
Така ми се иска да идва лятотооооооооооооо.............. Heart Eyes Hug
Мариянче,  Hug, отидете на лекар... Heart Eyes

# 671
  • София
  • Мнения: 2 437
Медхен, дано ви се размине. Тези спазми си ги има и при бронхит...стискам палци да е само леко вирусче.

# 672
  • Мнения: 3 419
Добро утро момичета!
Много болнички дечица си имаме пак!
Леле Марианче,аз бих се ошашкала здраво,ако видя петно от кръв на възглавницата! Дара много ли е кашляла през нощта?
Еличке защо има значение колко точно е Т?

При нас горе-долу едно и също,няма много за оплакване,за похвала също. Ивчето от понеделник е на ясла пак,засега учудващо добре понася,даже сестрата я похвали,че има напредък и не си играе с децата,ама поне не се и дели от тях. Като я взех в понеделник беше на килимчето при другите деца и гледаше детско Whistling Да видим колко ще изкара без да се разболее Rolling Eyes
Такива работи общо-взето. Честно казано нямам муза да пиша напоследък хич,но не ми минава деня без да ви нагледам.
Много стиснати палци от мен за всички болнички!

# 673
  • Мнения: 804
Мерси момичета,  Hug

За сега сме на Вентолин 3х3мл + Ксизал по 2 пъти+Мукоплант и ако се наложи е изписала АБ - Зинат.

Симптомите са една кашлица  ooooh!, неописуема  Rolling Eyes Диша като Дарт Вейдър, температура вдига само в понеделник вечер и вторник сутринта, но и аз не съм я мерила, може и през другото време да си е имала 37.3 - 37.5, знам ли  Embarassed Апетит няма, само жената успява да я излъже, за което съм й безкрайно благодарна  Heart Eyes

Мариянка, най-добре отидете на лекар за да ти е мирна главата  Peace Нацелувай Дара  Hug Между другото в тяхната група сигурно има 15-20 болни дечица  Tired

Сладурче, защото ако с тези симптоми поддържа 37.3, значи е пневмония  Wink

# 674
  • Мнения: 1 100
Добро утро!

Бързо оздравяване на Лена! Hug
Медхен, казват, че тия термометри за уши не са много точни. Нашата лекарка направо ни забрани да го използваме. Thinking Ако искаш, имай едно на ум, и премери температурата и под мишничка - на тази възраст вече и там можело.

Марианче, дано кръвта да е била от нослето, но защото е малко затова да не си видяла следи.

Рони няколко пъти съм го намирала с кърваво лице и чаршафа адски изцапан с кръв. Първият път /преди 1 година/ имаше даже по стената. И аз се ошашхах, но лекарката каза, че щом е от носа - нищо нямало, може да се е ударил в леглото, да има слаб капиляр там /като мен/. Преди 1 седмица пак се беше изляла много кръв, питах го и той ми посочи точно място в леглото, където се е ударил. Не знам дали да му вярвам, най-често, когато мога да засека с друго мнение, излиза, че ми казва истината. Друг път обаче си фантазира. Засега си водя записки кога точно кърви и ще го водя на някой частен лекар. Някой сбълсквал ли се е с нещо подобно? В нета не намерих информация, която да сочи, че е нещо сериозно. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт