Отзиви за мебели Ирим

  • 76 378
  • 97
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 649
Ние разглеждаме детските стаи н тази фирма. Основното, което ме притеснява е, дали като цвят и моел ще получа същото, което е на снимката?
Може ли някой да пусне сники на детска стая поръчвана от тях?

Гардеробите не отговарят ли на размерите, които са зададени? прочетх няколко мнения, че били дост тясни.

# 61
  • Мнения: 19 339
Отговарят на размерите.  Просто самите размери не са големи  Wink
Като отидеш в магазина има пдч мостри с цветовете. Може да видиш на живо как стоят цветовете, както и някои от детските стаи.

# 62
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Може ли някой да пусне сники на детска стая поръчвана от тях?

Бях публикувала нашата детска в темата "Покажете си детските", ето линка, мебелите са на Ирим. Peace Цветовете са "Сребърно нещо си..." и по-светлото от двете зелени, които ирим предлагат. Всички размери си отговарят.

Edit: Всъщност, мебелите не са детски, то се вижда, ние избрахме по-свежи цветове и относително практични за дете модели. Конкретно детски комплекти съм виждала на живо в магазина им, личното ми мнение е, че такова обзавеждане не си заслужава, защото всичко е някак миниатюрно - и леглата, и бюрцата, и гардеробчетата, а и не израства ли детето твърде бързо подобна мебелировка? Разбира се, всеки преценява за себе си, ако помещението ви не е голямо, може пък тъкмо това да е вашето решение. В детските сетове има и разни раздвижени неща, всъщност такова ли търсите? Спомням си за някакво легло като на втори етаж, а отдолу кът за писане и шкафчета.
Цветовете си отговарят, в това бъди сигурна. От фирмата предлагат и заменяне с цветове по избор.

Последна редакция: ср, 24 авг 2011, 00:13 от Pyjamka

# 63
  • Мнения: 19 339
Нашата детска е Лотос в бяло и жълто. Аз лично съм много доволна. Леглото е единично 80 или 90см с чекмедже-матрак. Нарочно не избрах легло персон и половина, защото е трудно за двама да спят на него, а заема повече място. Малка забележка имам към гардероба. Не е разделен на две посредата както вървят вратичките, а е оставено повече място за закачалки и по-малко рафтове. Това може да се каже като се дава поръчката, но аз не съм го забелязала.
Ето снимки. Парола 78956. Довечера ги трия.
http://chretenien.snimka.bg/other/detska.616017.24750727

Пижамка,
права си за някои сетове, че са твърде малки, но пак зависи от модела. За мен беше важно да има много рафтове за книги и играчки и този модел ми свърши много добра работа. При мебелите за големи ги няма това нещо. Наистина си зависи кой какво търси.

# 64
  • Мнения: 649
Много благодаря за информацията момичета, засег смятам да правя компилация от няколко модела на детски стай. Моделите с двуетажните легла мн ми харесват, но ме е страх, че малчо само ще се катери . Затова засега се спирам на две легла, но едно под друго. така или иначе второто ще влиза в употреба само , когато някоя баба е на гости или когато някой от племенниците е вкъщи.

Забележката за гардероба е много добра, ще го имам предвид.
Pyjamka много добре се е получила вашата детска стая.

Soleil, за съжаление не успях да видя твоите снимки Sad

# 65
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Всъщност в темата публикуван ли е сайтът на Ирим? Ето го: http://www.irimbg.com/.

Soleil, Лотос е с много хубава секция, нищо чудно по-натам и ние да я вземем. Засега имаме само гардероб, скрин и легло, защото друго не ни трябва.

# 66
  • Мнения: 166
Нашият гардероб е на Ирим - много съм доволна. Навременно изпълнение, точни и ясни инструкции, с които мъжът ми сглоби сам гардероба за около 4 часа, никакви разминавания, никакви дефекти 2 години по-късно. Смятам да си поръчам и скрин от тях скоро.

# 67
  • Мнения: 1 930
Здравейте,
Видях в сайта на Ирим, че имат магазин в София, в к-с Европа.
Някой ходил ли е там? и има ли ги наличните секции......Харесах си секция Вирджиния и искам да я взмемем за коледен подарък.
color]

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Някой има ли актуални впечатления?
Ще купуваме секция и сме се насочили към тях.

# 69
  • Мнения: 19 339
Ха, ние точно днес бяхме в магазина в к-с Европа. Може да се избира ппо каталог и те го поръчват. Ние ще вземаме диван.

# 70
  • Мнения: 4 076
Някой има ли актуални впечатления?
Ще купуваме секция и сме се насочили към тях.
И ние.
Проблемът ми е,че секцията ми идва малко по-дълга от стената.
Знаете ли дали работят с размери на клиента?Ще ми се наложи леко да я скъся или да поръчам от друга фирма,тъй като на Ирим само една ми допадна.
Иначе чакам две легла за детска от тях,но малко закъсняват.

# 71
  • гр.София
  • Мнения: 243
Ние също сме доволни от Ирим. Съотношението качество-цена също е добро. Имаме едно портманто от около 3год. и една маса от около година. Купихме ги от магазини Явор и Еником М. До колкото ми е извество, не правят по размер на клиента. Мебелите са на модули, но винаги можеш да попиташ по телефон или на място в някой магазин.

# 72
  • Мнения: 11 712
Ирим работят по проект и с размери на клиента  Peace

# 73
  • Мнения: 4 076
Ирим работят по проект и с размери на клиента  Peace
А дано   bouquet
Това е секцийката:
http://baratisimas.com/product/2198/sektsia-stanford-511-leva.html
Едни 10-15 см.по-къса я искам,иначе дълбочина и височина са ок.
Писах им по повода,да видим.Не са модули,иначе щях да ги раздвижа някак.

# 74
  • Мнения: 149
Аз съм много доволна от тях си закупихме диван,цветовете си ги избрахме ние,поръчката беше готова за 2 седмици,и беше точно като готовия модел...

Общи условия

Активация на акаунт