kоликите при бебчетата

  • 1 187
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 773
  Мисля, че наистина трябва да внимаваш какво хапваш. някои ме убеждават, че няма значение, но аз пък си мисля, че има. педиатъра ме посъветва да не ям нищо дразнещо като нещата които е изброила Svetl@na. кактои никакви салами, луканки и храни в които има много консерванти. сега бебо е на месец и половинаи все още няма колики. не знам до каква възраст могат да почнат но се надявам да продължаваме все така. и да допълня една вечер изпих чаша кола и почти цяла нощ не спах. е оттогава заради спокойните нощи наистина много внимавам.

# 16
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Въоръжи се с търпение и вносни капки - ЛЕФАКС, ИНФАКОЛ. Моят опит показва, че Инфакола направи невидими коликите. Оги още има, но изхарчвам последната опаковка Инфакол и се надявам да туширам болките със САБ или Еспумизан. Иначе на моят син му се появиха коликите още на 2рия ден (на който и да не му се вярва). В началото бяха адски силни, но се надявам бебешките черевца да са посвикнали вече.
Успех и горе главата - ще ги преборите Hug, но от теб зависи как Hug

# 17
  • Мнения: 3 360
При нас минаха за 20-ина дена....при това слабо Hug

# 18
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Марти не е имал колики, а сега Макси има слабички и то по около 1/2 час сутрин.
Мисля ,че при всяко дете е много индивидуално

# 19
  • Мнения: 399
Ние все още имаме от време на време, а погледни ми лентичката колко сме големи вече.

# 20
  • Мнения: 3 116
Ние все още имаме колики, макар че в момента са търпими (не знам дали вече спират или от Инфакола). Иначе в началото бяха адски Sad Голям рев беше Sad
Аз си обяснявам коликите на Майчето с това че тя 10 дни беше на антибиотици в родилния дом, а всички знаем колко зле се отразяват върху коремчето Sad

Иначе сега сме в края на последното шишенце Инфакол и като свърши до ден-два ще я пробвам без капки. Дано наистина вече ги израства  Praynig Praynig Praynig

# 21
  • Добрич
  • Мнения: 958
И ние сме от тези, които все още имат колики. И сякаш нямат никакво намерение да спират. Продължавам да се съобразявам с какво се храня, но полза никаква не виждам. Давам капки Саб и Еспумизан и чай на Хип. Не мога да кажа, че от нещо има полза голяма. От чая особено - никаква. Саб-а помага понякога. Всеки ден по различно време ни хващат и то по-няколко пъти. Понякога и през нощта. Различно е.

# 22
  • Мнения: 221
При нас коликите продължиха до 40-тия ден... опитвах всичко, но му помогнаха капки САБ заедно с "Детски чай" на Хип. Чаят съдържа различни билки и мога да кажа, че само това ни спаси, като се има предвид, че коликите бяха много силни... Пожелавам успех Wink

# 23
  • Мнения: 67
при нас до 40-тия ден
пиехме "ваву colic" защото докторката ми каза, 4е "espumisan-а"  запича
сега пак плаче от време на време, но това пък е  защото се запече и се изхожда на 2 дни веднъж

# 24
  • Мнения: 1 555
На мен в болницата още ми казаха едно лекарство LEFAX , което обаче се поръчва в търговска лига, защото в България го няма, то е немско, и е страшно ефикасно и лесно приложимо впръсква се директно в устичката при нужда ! Струва 70 лв доста е, но ако са много силни и болезнени за бебчо коликите си заслужава !

Успех  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт