Мъжете Рак

  • 120 369
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Ели, най вероятно се е върнал при бившата. Те си лелеят цял живот по миналото.

# 706
  • Мнения: 4 305
Ели, най вероятно се е върнал при бившата. Те си лелеят цял живот по миналото.
Dам-те са толкова инертни и мързеливи,че не им се работи по нищо ново.Единствения рак,с когото съм имала отношения се появява периодично със заявки,въпреки,че вече две год.ще станат,откакто съм приключила с него.
Красавецът на Ели ми се струва,че се опитва и да си запази отворена вратичка за след време или за отвреме на време Simple Smile

# 707
  • Мнения: 89
Да, да то си имаше заявка, че иска да си запазим отношенията... много ми е странно. Аз също съм рак, трудно решавам, обаче реша ли, не се връщам назад.

# 708
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Все пак, това е мъж.
Зодията за вратичките няма особено значение.

# 709
  • Мнения: 4 305
Така е.Нищо,че не вярвам съвсем в зодии,мисля,че има някакви общи,осн.характеристики.От опита ми,един мъж Козирог или Овен е абсурд да си чупи думата на две.Може да не е съвсем сигурен и да съжалява,ама каже ли нещо,това става.Рака е мн.кекава и хлъзгава работа,чак да ти е неприятно да се докосваш до него.Ей и този "мой"рак-има си човек до него,ама не спира да ме търси,въпреки,че съм му показала категорично,че няма да я бъде тая

# 710
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Вярно е, че Раците е възможно да поддържаме връзка с бившите си. Но не винаги значи, че подновяваме връзката или се надяваме да се случи чудо, че погледът ни все е забит в миналото и тъпчем на едно място цял живот. Просто поддържаме добри взаимоотношения, щото сме....глупави емпати и не си учим уроците. А именно - лошите хора правят лошотии и те трябва да са аут от живота ни и не могат да се дават безкрайни шансове на хората да покажат поне нещо добро от себе си и да се поправят.

# 711
  • Мнения: 265
Така е.Нищо,че не вярвам съвсем в зодии,мисля,че има някакви общи,осн.характеристики.От опита ми,един мъж Козирог или Овен е абсурд да си чупи думата на две.Може да не е съвсем сигурен и да съжалява,ама каже ли нещо,това става.Рака е мн.кекава и хлъзгава работа,чак да ти е неприятно да се докосваш до него.Ей и този "мой"рак-има си човек до него,ама не спира да ме търси,въпреки,че съм му показала категорично,че няма да я бъде тая

Абсолютно съгласна съм. С козирозите поне знаеш какво се случва с теб Simple Smile С ракът беше голям труд, да го науча, че обещае ли да се обади или за се появи накъде..трябва да го направи.. поне от едното уважение към времето и плановете на другия човек.
Между другото и моят рак не беше свободен..слушах години наред колко нещастен е във връзката си, но не забелязах твърда инициатива да промени нещо по въпроса. И при мен половинчати неща няма- или с мен или аут. Освен всичко останало, никога не бих проявила иниациатива да се меся в нечия връзка..
Ти коя зодия си между другото?

# 712
  • Мнения: 265
Да, да то си имаше заявка, че иска да си запазим отношенията... много ми е странно. Аз също съм рак, трудно решавам, обаче реша ли, не се връщам назад.

Мислех, че раците мъже и жени се допълват перфектно..учудвам се, че толкова много ракини са също с неприятни емоции от контакгите с мъже- раци

# 713
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
А, бе, баш от Козел съм го яла това с неуважението към времето и плановете на другия...и прееб@ване на общите планове, по които уж е имало консенсус. В същото време неговите планове са свещени, защото парите и работата са номер 1, а зодията не предполага и особена гъвкавост.

И от Овен, и от Козирог съм виждала да си "чупят думата на 2" и да не режат от раз.

# 714
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Всичко зависи от това, до колко е заинтересуван мъжът от вас. Па макар и рак...
Тъй като най-важните му връзки до тук са именно с такива, стигам до този извод.
За ракът...тежки са, като характер, но влюбени ли са, са прекрасни. Не обичат да правят компромиси със себе си и са честни в отношенията си.
Имат кусури, но...животът е интересен с тях.

# 715
  • Мнения: 89

[/quote]

Мислех, че раците мъже и жени се допълват перфектно..учудвам се, че толкова много ракини са също с неприятни емоции от контакгите с мъже- раци
[/quote]
Ние се разбираме прекрасни, лошото качество на нас раците е, че винаги ни е страх да не би да се прецакаме

# 716
  • BG
  • Мнения: 892
Всичко зависи от това, до колко е заинтересуван мъжът от вас. Па макар и рак...
Тъй като най-важните му връзки до тук са именно с такива, стигам до този извод.
За ракът...тежки са, като характер, но влюбени ли са, са прекрасни. Не обичат да правят компромиси със себе си и са честни в отношенията си.
Имат кусури, но...животът е интересен с тях.

Въпросът е колко време ще е тази любов, обаче.

# 717
  • Мнения: 89
Моят явно осъзнава какво губи... малко време без мен му трябваше. Започна първо отдалеч, сега се засили, даже сподели, че му липсвам (според мем за момента сексуално). Аз мисля да го подържа още на страна... да видим, не зная. За първи път ми е толкова объркано

# 718
  • BG
  • Мнения: 892
Абе мили момичета, защо се мъчите и си причинявате това?
Айде аз се опитвах да спася брака си заради детето, ама да сме само гаджета и той да се държи така-абсурд!

# 719
  • Мнения: X
Аз съм оплетена в раци... Joy

Общи условия

Активация на акаунт