Любов и наказание /Aşk ve Ceza/- нов сериал по ATV с участието на Мурат Йълдъръм

  • 119 138
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • София
  • Мнения: 30 142
От познатите ни актьори участват:
От 1001 нощ
  *Надиде
  *Каан
  *бащата на Яман
От Аси
  *Демир
  *Зафер

Hasan Küçükçetin не участва ли тук и в "Листопад"? героят му не се сещам как се казваше, че не го следя редовно, но съм 99% сигурна, че е той newsm78

допълнение: Шефкет (надникнах в темата за "Листопад" Wink )

# 17
  • Гърция
  • Мнения: 1
Да, Шефкет участва Peace Мерси за поправката -  знаех, че може да пропусна някой, но за момента тези се сетих Hug  Ето тук и другите актьори - не съм ги сложила всички Peace
http://www.sinematurk.com/film_genel/32684/Ask-ve-Ceza

# 18
  • София
  • Мнения: 30 142
ааа, не че е кой знае какъв пропуск, но снощи загледах серията и го видях още в началните кадри  Wink

# 19
  • Гърция
  • Мнения: 1
Как ти се видя снощната серия?

# 20
  • Мнения: 31
Bayraktarova   bouquet за темичката, филмът изглежда интересен  Grinning

от познатите ни играе и Фирдевс от 1001 нощ - в ролята на майката на Ясемин  Hug

ето и линк, където качват с  превод на английски

http://www.youtube.com/user/heyforlife

но са орязани, т.е., не са преведени целите  Rolling Eyes

и пак магьосникът Кърач  Heart Eyes

# 21
  • Гърция
  • Мнения: 1
Пенда добре си дошла Hug
Вярно - Фирдефс ooooh! няма какво явно съм била много разсеяна Laughing Blush

# 22
  • Мнения: 683
Аз също искам да добавя че и Efe Çınar (Каан) от 1001 нощи е включен както и че продуцентът, режисьорът, сценаристите и музиканта са същите на 1001 нощи, което лично за мен е гаранция за добър сериал.

режисьорът на сериала Кудрет Сабанджъ и помощник режисьорката на галата след излъчване на първият епизод


някои от артистите на галата


Томрис (Надиде)

# 23
# 24
# 25
  • София
  • Мнения: 30 142
Как ти се видя снощната серия?

какво да ти кажа. Аз съм фен на Мурат и още ме държи играта му в "Аси". Мисля, че с времето ще свикна с новото му партньорство. Все още не намирам магията, която имаше м/у него и Туба, но пък и не е имало кой знае какви емоции м/у главните герои, та с времето ще видим Peace Иначе играта му е супер  Peace

# 26
  • Гърция
  • Мнения: 1

какво да ти кажа. Аз съм фен на Мурат и още ме държи играта му в "Аси". Мисля, че с времето ще свикна с новото му партньорство. Все още не намирам магията, която имаше м/у него и Туба, но пък и не е имало кой знае какви емоции м/у главните герои, та с времето ще видим Peace Иначе играта му е супер  Peace

И аз съм така, но и новия сериал за сега много ми харесва, а играта на Мурат наистина е на страхотно ниво Peace
А от другите актьори най - силно ме впечатли играта на Томрис.

# 27
  • Мнения: 9 738
Здравейте и от мен.Записвам се да следя темата. Hug
Когато се "запознах" с Кудрет Сабанджъ  в "1001 нощ" 1 и 2 сезон
 имах желание да гледам и други негови филми. Hug
Когато гледах 3 сезон,се зарекох НИКОГА вече да не гледам филм на Кудрет Сабанджъ Mr. Green
И ето ме - отново в плен на таланта му  bouquet  bouquet  bouquet
 и магията на прекрасната музика на Карач  bouquet

# 28
  • Гърция
  • Мнения: 1
Добре си дошла Hug Много се радвам, че и други момичета от темата за 1001 нощ се включват с инфо Peace Благодаря  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 30 142
Цитат
И аз съм така, но и новия сериал за сега много ми харесва, а играта на Мурат наистина е на страхотно ниво


охх, искам и същият поглед да видя с времето, както към "Аси" Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт