Нормално ли е...

  • 8 447
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Не, не смятам, че е нормално. Напротив. Трябва да е нежен и добър.

# 46
  • Мнения: 133
Има хора, които не стават за тази работа - родителството!!! Просто не стават! Никога, нищо няма да е по-важно от самите тях  Laughing
... сори, не е смешно...
Лошото е, когато продължават да настояват да бъдат родители, а нямат качествата за това...

# 47
  • Мнения: 3
Виж, мила, поговори с този пич /твоят любим и баща на най-прекрасното същество в живота ти/. Кажи му, че не може да заеме неговото място малката принцеса - ти избери начина и времето /най-подходящите/ за това, ако е ревност от негова страна. Ако е нервност или нещо си там, бъди много внимателна с бебката и бди над нея.
Извинявам се, ако те засягам, ама ... да почака малко таткото да порасне бебка, а той да е дядо пък тя да го затваря тогава в другата стая да не пречи... Peace, дали ще се чувства ОК?!

# 48
  • Мнения: 142
Дразня се и на авторката и на съветващите с чакане. Какво да чака да пребие или убие детето ли? Вие това ли бихте чакали? Колко такива случаи има вече и явно наистина повечето майки са виновни. Това е абсурдно и безотговорно- меко казано

# 49
  • Мнения: 90
Питаш: "..Според вас нормално ли е като пла4е детето да не му обраща6 никакво внимание или да увели4ава6 музиката за да не го 4ува6 а понякога дори го е затварял в другата стая за да не го дразни или се е слу4вало да го раздруса доста силно за да спре да пла4е... " Не, не е нормално! От една страна е твърде млад и незрял, от друга страна не мисля, че родителското чувство идва с времето, то или го има или го няма.

# 50
  • Мнения: 617
'Ич нЕма да го чакам, нито ще говоря, нито ще му давам време.Явно за него бащинството се изразява в това да се изпразни /извинете за грубата дума/  правилно. ooooh!
Само като прочетох ''раздруса", "затвори" , "лигла" и т.н.  ми причерня.Ми ти, ма патко, къде беше тогава!!!!!!!!Ако някой така се държи със съществото, за което дишам и живея, пък бил той и собствената му кръв....не знам.....жив ще го одера Close
То бая време е минало, ама дано вече не сме гледали детенцето по БТВ.... Confused

# 51
  • Мнения: 0
Много е важно кой ще се наложи като глава на семейството. Затова дръж здраво юздите за да го озъптиш иначе той ще го направи.

# 52
  • Мнения: 107
Май ще му трябва достаааа време. Въоръжи се с търпение и намери алтернатива да избягваш такива моменти  Crossing Arms Thinking

# 53
  • Мнения: 12 669
И на мен ми е идвало да захвърля някъде ревящо бебе. Хеле пък като реши, че в 3 часа през нощта му се играе.
Не забравяй, че си жена, не само майка.

Хич не ги слушай тия, дето - Ау, Оу, веднага ще го изхвърля. 

# 54
  • Мнения: 142
И на мен ми е идвало да захвърля някъде ревящо бебе. Хеле пък като реши, че в 3 часа през нощта му се играе.
Не забравяй, че си жена, не само майка.

Хич не ги слушай тия, дето - Ау, Оу, веднага ще го изхвърля. 
И като е жена какво, да чака да пребие и нея и детето ли #Crazy

# 55
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Не. Просто за изхвърли детето, кво ще се занимава с него  ooooh!

# 56
  • Мнения: 22
Не. Просто за изхвърли детето, кво ще се занимава с него  ooooh!

Темата е от януари...8 месеца по - късно вие съветвате отново авторката... newsm78

# 57
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Камелия Петрова е виновна, че изрови темата от дълбините на архивите.
Иначе интересно какво се случва с авторката  newsm78

# 58
  • Мнения: 22
Камелия Петрова е виновна, че изрови темата от дълбините на архивите.
Иначе интересно какво се случва с авторката  newsm78

Гледам, че авторката е писала като гост...едва ли ще се появи да разкаже...  Wink

# 59
  • Мнения: 12 669
1. Изхвърлила е звяра, който не се умилява от ревящото бебе и си е намерила ССф съпруг - мил, грижовен, любящ. 
2. Той ги е пребил и двете чрез раздрусване.
3. Живеят си хората.

Общи условия

Активация на акаунт