Отговори
# 45
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Днес записах Гого на ясла. Не знам дали ще посещава но да е записан. В същата ясла има клон на нашата Млечна кухня и от другия месец ще хапва оттам. Всичките ми приятелки я хвалят.
Туй софиянците не сте хора с тия записвания  ooooh!

# 46
  • Мнения: 172
А, Ели, немой с лошо!Я ми виж адресната регистрация Crossing Arms

# 47
  • София
  • Мнения: 6 144
Ха-ха, Рониhahaha Вече си там, а? Wink
Мама Мира, да ти е жива и здрава половинката!!

# 48
  • Мнения: 849
А и да се оплача. След като спрях да кърмя преди 2 седмици гърдите ми тотално се изпразниха и сякаш още повече се смалиха. Спешно се нуждая от подобрения иначе.....
Споко, сестро, не си сама, избягвам да се поглеждам в огледалото по без бельо за да не си докарам инфаркт от гледката.

Хммм  newsm78. Очаквах подобно развитие, ама при мен що ли така - обратното стана??? Тъкмо тази вечер си говорихме с мъжо, че ми останаха големи, почти колкото от времето на кърменето. Пък не съм чувала много такива истории като моята - да се сдобиеш след кърмене с бюст (преди това си бях направо пъпка на ребро). А килцата отгоре още си ги пазя, ама са само 6 останали за сваляне. Не е най-много, си мисля... Дано не е признак за проблем...   Confused

# 49
  • Мнения: 781
 Да дам отчет Laughing
Питата не стана Blush Глетава
Кумувете обаче казах да и това е най-важното Party
За списването в темата - и аз ще съм тук две години Grinning
За гърдите ooooh! мъкааааааааа. И преди ги нямаше ама сега е страшно Shocked
За кухнята - Сиана я записах още на 3 месеца и сега ще взимаме от 4 март. Сега ми е грижа от къде да набавя бурканчета newsm
Ами.... Лека, мека и хубав кекс Laughing

# 50
  • Мнения: 445
 Party Пак подхванахте темата за силиконЯ. Абе вашите растат на вътре, ама моите на долу. Както казва синът ми, глей кви дълги цици!  hahaha А като седна и коремите като ми се очертаят едно хубаво и приличам на свиня-майка. Помните ли от Ну погади една свиня на плажа, с 4-5 горнища. На нея мязам.

Вайзичке, какви са тия срокове  Shocked? При толкова много частни кухни, а даже и доставки по домовете правят. Аз още даже не съм проверила държавната. Сигурно обаче е по-евтина. Кажи колко струва. Преди години и от там имаше възможност за доставка по домовете. На мен най-близо ми е кухнята на мама Люси. Май струва 3,20, като я носят в един детски магазин, а аз си я прибирам от там. Записва се от днес за утре, въобще не се чака. 

# 51
  • Мнения: 61
Запис Simple Smile Благодаря на малачика за темата   bouquet (май последно тя се оказа, или ?!:)
Какво да ви кажа, май и аз като Рони трябва да си сменя местонахождението... след като вчера почнаха да приспивам Алекс в 21ч30 заспа в 1ч20 поспа и като се опитах да я преместя в 2ч пак се събуди, хранихме се и спа при нас до 5ч, тогава успешно я преместих до 8ч...днес ми беше едно изнервено, разбира се мъжа ми го отнесе. СПеше ми се, но излязохме с надеждата бебонка да заспи по-рано днес. Дори в парка и носих обувки да се поизмори. От разходката заспа по никое време от 18ч до 20ч  #Cussing out и направо настроението съвсем ми се скапа. Къпахме я половин час пак с надежда да спи повече, да заспи по-рано и заспа в 22ч45, събуди се в 23ч30 и за сега спи  newsm17 да видим до кога.
Зайо, знам какво си преживяла, защото братовчед ми има близначки, които сега са на 1год и 3 м, около 9 месец те не заспиваха сами, искаха на ръце, а бяха по 10кг, и така се случи, че по едно време жена му беше сама с тях. Тогава ходих да и помагам, трудничко си е. Възхищавам ти се, че се справяш сама!  Peace
За бюста, преди имах стегнат-спортен бюст. Можех да си позволя да ходя без сутиен, до скоро не можех да си представя дори да спя без, че все ми тежаха. Вече почти ми стават старите сутиени, да видим като форма как ще с,а, но за съжаление се сдобих със стрии именно там, мн кофти, но какво да се прави..
Утре пак ще пиша, че мн неща ми се искаше да кажа, а вече си представям как пак цяла нощ ще се боря за територия в леглото и ми е мъка за мен самата  Crazy

# 52
  • Мнения: 11
Така и така е почти сутрин вече, а аз още не съм легнала, поне да ви почерпя с домашно приготвено кафенце лично от мен:



Със сметана е имам и без ако ви хареса  Simple Smile

Аз съм от мамите, които се пристрастихме към Фейсбук и вече и ден не минава без да го отворя  Blush но продължавам да ви следя, само че нищо ново при нас и затова не пиша.
Само да се похваля, че Теди освен че седи стабилно вече, може да става от лег до седнало положение, върти се като пумпал  Joy за секунда не мога да го оставя без надзор, абе голяма лудетина е и е много любопитен всичко да види, да пипне, да сложи в уста (всъщност нищо необичайно вие си имате поне по едно подобно вкъщи  Mr. Green). Зъби ни никнат, вече си имаме 1 и половина  Mr. Green а за горните резци вдига и Т преди 10 дни за 24 часа се показаха и те, но после венците се подуха и се скриха  newsm78 И още нещо щях да пиша, но забравих Crazy все пак 4 и 15 е след 3 часа ще се буди бебчо, а аз още не съм легнла  ooooh!

# 53
  • софия
  • Мнения: 2 140
Добро утро!
Кафето гледам е сервирано вече.Мерси,Гале! Hug
Ами от мен закуската тогава.

Аничка,добре дошли в клуба на неспящите бебоци.
Рони,в Младост съм,душко.

# 54
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Мерси за кафенцето и закуската.
Roni, едва ли на тоз адрес записват за детска кухня  Joy Там записват за други работи.
Май трябва дружно да минем през пластика преди да отлетим за топлите южни страни. И аз останах с едни пържени яйца  ooooh! Грооооозна гледка.

# 55
  • Мнения: 172
Добро утро!
Толкова ми се спи и съм толкова крива, че ми иде да го удуша това мрънкащо чудовище ooooh!Писна ми ставам в 4,30 сутрин и после цял ден да влача крилата и да ме боли глава.На ръба съм да се откажа от трето дете #CrazyОх, извинете къде ми е главата и доброто възпитание Sick
Ели, за пластиката трябва да се обърнем към главния отговорник-Сиска, че тя е с връзки Mr. Green

# 56
  • Мнения: 336
Лианка, нашата детска кухня е кухня майка и зарежда още 12 кухни и е някаква лудница, но много ми я похвалиха, а и ми е до блока, как да не се запиша. Казаха ми, че менюто за деня струва 1 лв.
Малачика, бурканчета за детска кухня можеш да купиш от склада на Ганчев, който се намира срещу цеха на Нилана на ул. Войводина могила 48, май ти е сравнително близко. Поне така ми казаха.
Малкия ми счупи очилата  Crossing Arms.

# 57
  • Русе
  • Мнения: 343
Привет момичета!
Галя1982, smehorana, благодаря за кафето и закуската!
Честито на всички, празнували напоследък! Много здраве и късмет!
Не съм писала скоро, но гледам да чета редовно. При нас няма кой знае какво ново, освен, че без нужда натъпкахме Йоли с антибиотик  #Cussing out. Как можах да сглупя така - не знам. При богатия опит, който имаме с баткото, трябваше да реагираме по-адекватно, а не като телета, ама ... свърши вече. Друг път обаче, ще действам както си знам, че трябва! Оплаках се  Crossing Arms!
При последно теглене преди 2 седмици беше 7900, 70 см. С яденето още не сме напреднали много - рядко изяжда повече от половината, 1-2 пъти е яла цяла порция пюре или каша. Основно се кърмим - денонощно. Тръгнах миналата седмица да вкарвам глутен с пюре от овесена каша и плод, ама като започна с лекарствата спрях. Скоро май няма да го докараме до кухня. Нашата в Русе много я хвалят напоследък, като се захраним с всичко, сигурно ще започна и аз да вземам.

lianka, голям смях му дръпнах, малката ме гледа, гледа странно пък и тя се разхили.
Тя темата си е по-скоро за рев де, като се сетя на какво приличах след сина, сериозно се замислям дали да не кърмя малката до към 1-ви клас... поне.

Зайо, голяма веселба при вас  Grinning! Лелее, как се справяш, не знам. Йоли почти постоянно ми е в ръцете, от което дясната вече сдава багажа - представям си ако са две. Браво на вас!

Имаше още, ама ...после пак.

Хубав ден от нас!

# 58
  • Мнения: 83
Добро утро или по-скоро добър ден! Hug
Благодарско за кафето и закуската на Галя и Ивето!
Малачика,не се скатавай.Благодаря за темичката   bouquet
Влади от вчера се сдоби с музикално гърне,благодарение на дядо си.Видял човека че пее гърнето и решил да му вземе.Още не сме го пробвали,но около обяд ще свършим тая работа  Mr. Green  И ние сме от често будещите се нощем,но нали си чакаме 3-то зъбче,то така ще е докато не излязат 20 броя   Wink
Не спира да ме мамосва цял ден,като му омръзне било то играчка или в проходилката или нещо друго и се започва:" МА-МА МА-МА" .Даже преди няколко дни отиваме с Бубето до Бокал,и аз оставям Влади в количката и без да видя заставам така че той не ме вижда,точно след няколко секунди се чува:"МАМО" и ние ей така  #Crazy Незнам как точно го направи,но  ме изуми и в същото време ми стана много приятно!Инъче си казва баба,тата,дядя,ляля и разни такива бебешки.
Детска кухня и аз мисля да пробвам някоя частна,но не съм сигурна дали изобщо ще яде.Ако не ще,ще яде от нашата храна,и без това вкъщи се готви безсолно!
Слава,сигурна съм че ще се справиш и ще ни зарадваш много приятно  Hug
Мигле, и Влади си връща от време на време,по скоро плювне де,но го прави! Понякога когато не иска да яде нещо и започва да се прави че повръща и то се случва в един момент от напъване! Или ако се посгъне повечко,докато си играе пак връща по малко.
Зайо байо, не се притеснявай.На моята кума по същия начин и останаха големи,а тя като теб имаше пъпка на ребро.Даже кумът се шегува,че иска още едно дете за да и станат още по-големи.А пък моите си станаха пак същите,но аз нали кърмих само 1 и 1/2 месеца!
Party Пак подхванахте темата за силиконЯ. Абе вашите растат на вътре, ама моите на долу. Както казва синът ми, глей кви дълги цици!  
 Joy  rotfImbo Joy  rotfImbo Joy
Рони, Hug
Вайза,много кофти случка с очилата.Владко като види баба с очила и веднага и ги сваля.
Хайде,това от нас.След малко излизаме пак с момите на Бубчето и Платина,даже и Алекс на Аничка-баничка ще ни дойде на гости! Ех този моя син,само жени около него   newsm76
Лек и спокоен ден  Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 58
Не стига че им търпим капризите и им угаждаме, ами и неблагодарни мъниците. Цяла сутрин повтаря-"мама жаба, мама жаба".  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт