СЕПТЕМВРИ'09, тема 11

  • 15 671
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 701
Оф, направо нямам какво да напиша, ама мразя да пиша "запис"!

# 16
  • Мнения: 14
Grinning запис   bouquet
Да уточня само за "ръкаца-та" от тези жълтите беше  hahaha Joy
Пак за някаква каца си си мечтала Joy

# 17
  • Мнения: 14
Оф, направо нямам какво да напиша, ама мразя да пиша "запис"!
Как е кухнята Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 701
Оф, направо нямам какво да напиша, ама мразя да пиша "запис"!
Как е кухнята Mr. Green

Каква лазаня прави тая кухня, не е истина!  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 53
Grinning запис   bouquet
Да уточня само за "ръкаца-та" от тези жълтите беше  hahaha Joy
Пак за някаква каца си си мечтала Joy
Joy
Ладидка Hug  bouquet

# 20
  • Мнения: 14
 Peace

Нещо не съм на кеф да пиша!!!

# 21
  • Мнения: 186
нещо напоследък не ми се пише,само се записвам и нищо не чета Crazy

# 22
  • Мнения: 14
Оф, направо нямам какво да напиша, ама мразя да пиша "запис"!
Как е кухнята Mr. Green

Каква лазаня прави тая кухня, не е истина!  Mr. Green
Италианка ще трябва де е   chef А нещо фото?Туй-онуй и ние да я видим Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 655
Ладида   bouquet

лъжичка ползвам на Нуби Peace

# 24
  • Мнения: 215
Здравейте!
Аз май успявам да се разпиша само по веднъж в темата, така стана и с предишната.
Вчера бяхме на консултация, Йоана е 7 кг, 68 см. Сложиха й и втория Пентаксим, мрънка малко вечерта, ама си спа де. Лекарката ми каза да я захранвам с карт. пюре, обаче аз ще изчакам още месец, ама не й казах. Иначе си е променила възгледите относно захранването, това поне ми хареса. Когато баткото беше бебе - беше ми казала първо сок, плодово пюре, после зеленчук.
И на мен не миостава много време за форума, че съм се зарибила и аз с фермерството във феисбук. Simple Smile От което не се гордея особено, ама изперквам сама, то какво ли ви обяснявам като и вие знаете. А и времето тез дни беше хубаво при нас и походихме по разходки.
На болните бебета и мами - бързо оздравяване!

# 25
  • София
  • Мнения: 1 504
Ехааа нова тема..., за което благодарско  на Ладидка   bouquet
Бибоче  Joy  hahaha направо така съм се смяла...с това кърмене ще изперкаме....ръкаца или каца все е много идейно хахахаха, дори ми се върти, че съм го чела някъде хахахахах
Уиш, къде пак се спотайваш ам?
Криската май нещата си потръгват, като те чета..още няколко дни мерки и теглилки и готово.
3 часа обикалях парка и направо замръзнах, няма да излизам повече...ще гладя...

# 26
  • София
  • Мнения: 2 141
...ръкаца или каца все е много идейно хахахаха, дори ми се върти, че съм го чела някъде хахахахах
Да не си го сънувала и ти Mr. Green

Преди малко се чух с педиатърката да я питам все пак за тая гнойна ангина и тя ми каза, че без антибиотик няма да мина Confused Ставали разни усложнение в бъбреците, ушите и къде ли още не, та се обадих на свекърва ми да ми напише рецепта и ще го почвам довечера. Дано да не е много късно...
Одеве пак го храних от шише дзвера. Ей като се заинати ви казвам и ми иде да го сплескам bash Имам чувството, че ще си стои цял ден гладен само и само, за да ме побърква Crazy Дано по-късно да е по-сговорчив.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 504
s0nic взе ме на бъзик ми се струва Wink
Ами щом трябва АБ, почвай го...ама си вземи и биогайа /нали така казаха в предаването на Гала - задълително и пробиотик/ Sunglasses
Еми, то няма как от раз да стане минаването към гърдата...така че, лека полека и такам...

Последна редакция: ср, 13 яну 2010, 14:40 от EmiR

# 28
# 29
  • Мнения: 107
Ние днес бяхме на консултация,на ортопед всичко е наред с малчо иначе вече сме 7.800 кг и 64 см.
Връщам се назад за да изчета пропуснатото
Ладида   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт