Барселона 2010

  • 80 686
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 655
Да ви се оплача, полета ни за Барселона за 7 юни на България еър е отменен #2gunfire
Сега имам проблем, защото хотела ми е без възстановяване на сумата от Букинга и не знам какво да правя. Трябва или да резервирам хотел за още 2 нощи в Барса, защото има полет на 5 юни или да изгоря с парите за хотела и да не ходим в Барселона. Мъжът ми не иска и да чуе 7 нощи да е на едно и също място и да се разхожда.

# 46
  • Berlin
  • Мнения: 11 348
Wizz Air имат полети понеделник, сряда, петък и неделя. Можеш да провериш там дали не те устройва нещо...

# 47
  • Мнения: 1 655
Wizz Air имат полети понеделник, сряда, петък и неделя. Можеш да провериш там дали не те устройва нещо...
[/quote
Цената е по висока от Бълг.еър

# 48
  • Berlin
  • Мнения: 11 348
може, да. когато ние гледахме да резервираме, цените се меняха всекидневно почти. билетът ни излезе 206 лв. на човек, с 1 куфар, за началото на юни.

# 49
  • Мнения: 2 697
Цената е по висока от Бълг.еър

То това е изключение, а и при положение, че полетът ви е анулиран...нямате кой знае колко варианти...

# 50
  • при моите любими
  • Мнения: 2 584
Всичко в цените на тези компании е много относително. Сега проверих (от Любопитство), за нашите дати 18.06 - 23.06, за сравнение. На Бг еър е 274лв. без допълните такси, а Уиз еър 246лв , пак без таксите. Нещата са много относителни, зависи кога стги резервира ли, колко търсене има за конкретния полет и т.н. Ние преди месец ги взехме на 246лв. на човек (Уиз еър)със всички такси+ превод и допълнителен багаж.

# 51
  • София
  • Мнения: 10 064
Ние бяхме средата на септември. Беше топло, през деня дори горещо, ходихме и на плаж, но в най-ветровития ден от целия престой и не стояхме много. Вечер с тънка жилетчица беше ОК.

# 52
  • Мнения: 1 894
Направи като мен, отскочете за два дни до Гранада.

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 4 116
а какви са горе-долу температурите в началото на юни, жега ли е вече

# 54
  • при моите любими
  • Мнения: 2 584
Момичета ето и един сайт за тези, които ще пътуват, атракционите и музеите в Барса. Ако си купите билетите онлайн, ползвате отстъпка  Hug  http://bcnshop.barcelonaturisme.com/L-Aquarium-de-Barcelona/_vf- … boBYpcNIWXs1P897A

# 55
  • Мнения: 1 100
а какви са горе-долу температурите в началото на юни, жега ли е вече
Жега ще е. Ние сме ходили все през май месец и още тогава тревите са изгорели както през август в БГ.

Като транспорт ще джиткаме с метрото, като мисля да си купим Барселона карта за 4 или 5 дни. Има ли смисъл от нея?
Според мен има смисъл, споделила съм по-напред в темата - освен че ти осигурява транспорта има един куп намаления. Може да провериш в интернет какви са конкретните намаления и доколко се вписват в програмата ти.
http://bcnshop.barcelonaturisme.com/Barcelona-Card/_vf-SMlY1yIuK … 3kgZ7P2Hz3QqyC0NE

Dolores, и до Монсерат може да отскочите, със сигурност няма да скучаете. http://www.easytravel777.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictu … tserrat_vista.jpg

# 56
  • Мнения: 914
А какво е обикновено времето през септември и октомври?
Ние бяхме към края на септември по-миналата година, имаше и дъждовни дни. Моя приятелка, която живее там ми каза, че това е по-скоро изключение, обикновено било по-топло! Вечер бях по тънко яке, честно казано не си бях взела много дебели дрехи! От двете седмици, които прекарахме там - едната беше слънчево и ставаше за плаж, а втората си беше почти изцяло дъждовно. Според мен всичко си зависи от капризите на времето!

# 57
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Да ви се оплача, полета ни за Барселона за 7 юни на България еър е отменен #2gunfire
Сега имам проблем, защото хотела ми е без възстановяване на сумата от Букинга и не знам какво да правя. Трябва или да резервирам хотел за още 2 нощи в Барса, защото има полет на 5 юни или да изгоря с парите за хотела и да не ходим в Барселона. Мъжът ми не иска и да чуе 7 нощи да е на едно и също място и да се разхожда.

Проверих и моя на 14 юни - нъцки, явно понеделниците ще летят само до Мадрид.
Какво ти казаха? Ще ви дадат ли билети за друга дата?

# 58
  • Бургас/София
  • Мнения: 411
А какво казват, спират ли го този маршрут или го местят в друг ден? В момента България еър имат полет до Барселона само в понеделник, а и цените са много добри - през януари летях за 80 евро, а за следващата седмица - 105 евро.
Много неприятно ще е ако го спрат или преместят в друг час. Дано не се случи!

Последна редакция: ср, 03 фев 2010, 18:01 от bab1

# 59
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Смених си датата за 12 юни/събота/. Понеделник - само до Мадрид.Предложиха ми да ми върнат парите, обаче това не ме устройва. Най-лошото е, че никой от компанията не се и сеща да те уведоми за промените, а хората по случайност разбират. Много ми паднаха в очите.

Общи условия

Активация на акаунт