"Дързост и красота" 56 - Чичо стана зет на мама

  • 30 545
  • 693
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 401
Тоя коя плющеше,че не се сещам..........то кога беше Mr. Green
Не беше ли с една малка курва дето се натискаше на Торн?

Незнам какъв фен си на сериала, щом ти се губят ключови моменти  Mr. Green
Фен съм на Бруки и Дончето,ако ги нямаше,нямаше да гледам този ГЛУПАВ сериал,в който се повтаря едно и също #2gunfire
Освен това се пише "не знам" #2gunfire
Не знам защо всички пишат "незнам" #2gunfire
Откъде им е хрумнало

# 646
  • Мнения: 907
Между другото, в Уикипедия-та на актрисата, която играеше Джесика, пише, че тя щяла да се завръща в сериала през 2010. Същото го пише и за майката на Джесика- Маги, която даже от 2009 я водят, че се е завърнала за постоянно. Но не знам до колко тези информации са верни, аз лично не знам Маги да се е появявала през 2009. Но ще е готино да ги видим двете с Джесика отново в сериала, според мен много набързо излязоха от него преди.

# 647
  • Мнения: 6 569
За Донка трябваше да почакаш 20-на години да се появи в ослепителния си блясък на неземна 40-годишна красавица  Mr. Green Всъщност ти бил ли си роден или си ходел още прав под масата,когато започнаха да излъчват сериала?  newsm78

Марси, дойде време май да мислим заглавие на следващата тема и анкета, че както се е развихрил Фена и с обхваналото го вдъхновение да ръси бисер след бисер неусетно ще стигнем 50 стр

# 648
  • Мнения: 0
За новата тема - трябва да е нещо за Рик и Фийби според мен  Simple Smile

# 649
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Има нещо такова... Хубаво е преди да прави забележка за правопис и стил да огледа своя собствен Naughty

# 650
  • Мнения: 6 569
Има нещо такова... Хубаво е преди да прави забележка за правопис и стил да огледа своя собствен Naughty

Нали знаеш,че най-добрата защита е нападението и Фенския я ползва тая максима Секи път  Mr. Green За "не знам" съм съгласна  Peace

И аз мисля,че заглавие, свързано с Рик и Фийби ще е подходящо  Peace

# 651
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Давайте идеи за заглавие Thinking

# 652
  • Мнения: 0
Давайте идеи за заглавие Thinking

"Дали да ти дам, че как да ти дам, кат ма Стефка гльода от там"  Wink
Даже малко се връзва и с пъхането на носа на Стефчето в спалните на Ридж, Брук, Тейлър и Никито  Crazy

# 653
  • Мнения: 6 569
Давайте идеи за заглавие Thinking

"Дали да ти дам, че как да ти дам, кат ма Стефка гльода от там"  Wink
Даже малко се връзва и с пъхането на носа на Стефчето в спалните на Ридж, Брук, Тейлър и Никито  Crazy


То човек наистина не знае от къде може да му изникне Стефка...Имам чувството, че тази жена е едновременно на 10 места  Grinning Предложението на Пухи ми харесва  Peace

# 654
  • Мнения: 2 592
Брей какво вдъхновения е обхванало всички  #Shocked

Пухи, на мен ми харесва заглавието  Peace
Може би все пак вместо гльода да е гледа (да няма възмутени от чистотата на българския език, че има и тънкообидни явно)  Thinking
Инак по темата за РичУ - едно време наистина си беше хубавец напет - тъмнокос, със светла кожа, със самочувствие и пари (какво повече да искаш  Crazy). Доста го харесвах, признавам без бой  Blush
Ама напоследък много е зле положението -  с тез коси прошарени и развети до раменцата  Sick
Пък и много се кротна и доскуча  newsm27
В телце милия винаги си е бил зле, не го долюбва май фитнеса  Mr. Green

# 655
  • Мнения: 0
Стефка от управляване на живота на останалите пак ще изтърве мъжа си  ooooh! Сякаш не знае, че са му слаби ангелите и да си го пази. Вместо да дебне младите по хижите да му беше направила една ракийка със салатка, пък да седнат да изгледат един турски сериал. Ама не, тя е хукнала да пречи на хората да се обичат. От това нищо добро няма да излезе, няма да се учудя ако накрая и баба Ан наскочи на Ерик  Joy  

Ненна, може и да е гледа, но тогава няма да е перефраза на песента, която имам предвид. Мисля, че на всеки ще е ясно, че това е от песента "Пустоно лудо и младо"  Wink  Даже мисля, че трябва да е "га ма Стефка гльода"  Joy
Най-много Фена да ми направи забележка, но на него му е простено, той е от Плевен и този диалект не го разбира  Wink Laughing

# 656
  • Мнения: 1 425
Щастлива,Супер Гьорги благодаря за бялото....... HugМи син на майка си....трябва да мине през всички, иначе няма да му е чиста съвестта.... Crossing Arms

# 657
  • Мнения: 1 218
И кво гледах го,не мога да повярвам,че подобно нещо те радва,та чак на аватар си я сложил Sick Sick Няма ли да я махнеш все пак

То твоят аватар е по-грозен, ма никой не те кара да го махаш  Wink

Леле,не съм чела тук поне 2 седмици,ама гледам само от последната страница си е същия кошер. Wink

Нещо си сбъркала рейса ... кошера го е хванала липсата , затова тук е толкова приятно напоследък  hahaha

За заглавието ... не ми харесва много това за "...Стефка гльода ..."  ма както решите ...
Не се връзва с излъчването на Фийби някак  newsm78

# 658
  • Мнения: 0
Не се връзва с излъчването на Фийби някак  newsm78

Вярно е, че не прилича на родопско девойче с тази чорлава главица  hahaha

# 659
  • Мнения: 1 218
...Ми син на майка си....трябва да мине през всички, иначе няма да му е чиста съвестта.... Crossing Arms

" Крушата не пада по-далече от дървото " ... става и за заглавие даже  Thinking
Рик следва светлия пример на маман ...

Общи условия

Активация на акаунт