"Дързост и красота" 56 - Чичо стана зет на мама

  • 30 544
  • 693
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 401
Ауууу,така ли се пише най-хубавото име ................ц-ц-ц-ц-ц-ц-
малееее,ужасТ

Хубаво е преди да прави забележка за правопис и стил да огледа своя собствен Naughty
Последно правописа ли да си "огледам" или стила Laughing Laughing
Имаш забележки към правописа ми ли? Laughing Laughing
Аз имам към правописа на всички вас,ама обратното си е смешка Laughing Laughing

То човек наистина !не знае! от къде може да му изникне....
.................да му изникне Форестър,та да ограмоти малко отбор "Наборки" Laughing

# 661
  • Мнения: 0
Рик следва светлия пример на маман ...

Като чета думичките в бяло на Щастлива и СуперГеорги, това може и да е вярно за бъдещето, но засега Рик нищо лошо не е направил. Напротив, Фийби е тази, която го накара да отидат на вилата, тя е по-напористата, Рик даже е странно задръстен, като се има предвид на колко години е, и че беше женен  Crazy

# 662
  • Мнения: 401
Най-много Фена да ми направи забележка, но на него му е простено, той е от Плевен и този диалект не го разбира  Wink Laughing
Разбира се,все пак в Плевен се говори книжовен български,но пък в Софийския съм се "нагльодал" и наслушал на бурГЪЗлийски простотии,които за мен не са българкси език Laughing Laughing
Пухи,дай те уплаша малко Mr. Green

# 663
  • Мнения: 6 569
Форестър, ти си като една малка Стефка, бдиш, не спиш, следиш, вече не знам зад кой ъгъл ще ми изникне някой Георги, Супергеорги или Форестър69  Mr. Green

# 664
  • Мнения: 401
Форестър, ти си като една малка Стефка, бдиш, не спиш, следиш, вече не знам зад кой ъгъл ще ми изникне някой Георги, Супергеорги или Форестър69  Mr. Green
ех,разкри ме значи Mr. Green

# 665
  • Мнения: 6 569
Форестър, ти си като една малка Стефка, бдиш, не спиш, следиш, вече не знам зад кой ъгъл ще ми изникне някой Георги, Супергеорги или Форестър69  Mr. Green
ех,разкри ме значи Mr. Green

Много си прозрачен  Mr. Green

# 666
  • Мнения: 401
Иска ти се Crazy

# 667
  • Мнения: 2 592
Няма смисъл от спор где аджАба се говори баш книжовен български  Naughty
То в днешно време Сяко село с две къщи и два трансформатора има претенции да е културен център и средище на ЕнтЕлигенцията  hahaha
Гроздето е кисело се казваше в една чудесна басня  hahaha hahaha hahaha

Гледам детективи имаме в темата  Thinking  Mr. Green

Ами хайде да си кажат повече хора мнението за заглавие на темата и да видим кое мнение преобладава  Peace

# 668
  • Мнения: 0
Джаки е родена 1954, а Ник 1959-а са майка и син  Scream-те по-скоро трябва да са брат и сестра  Shocked


# 669
  • Мнения: 0
Най-много Фена да ми направи забележка, но на него му е простено, той е от Плевен и този диалект не го разбира  Wink Laughing
Разбира се,все пак в Плевен се говори книжовен български,но пък в Софийския съм се "нагльодал" и наслушал на бурГЪЗлийски простотии,които за мен не са българкси език Laughing Laughing
Пухи,дай те уплаша малко Mr. Green


На тази снимка Тейлър изглежда добре, само устата и е малко шаранеста, така че не се уплаших  Wink Laughing
А за диалекта не си прав, и ние си имаме такъв, като знам колко обичаме "Е", пък "Я" понякога за нищо я нямаме...  Joy

# 670
  • Мнения: 401
Пухчо,ама ние кореняците от центъра не говорим на диалект Crazy Crazy
За разлика от бурГЪЗ например,където никой не може да говори и му остава за цял живот Mr. Green
С кво друго да те уплаша тогава Mr. Green

# 671
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Последно правописа ли да си "огледам" или стила Laughing Laughing
Имаш забележки към правописа ми ли? Laughing Laughing
Аз имам към правописа на всички вас,ама обратното си е смешка Laughing Laughing
И двете, скъпи, и двете Naughty
 
Пухчо,ама ние кореняците от центъра не говорим на диалект Crazy Crazy

# 672
  • Мнения: 401
Ето една настъпана мекица Laughing Laughing

# 673
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Мерсииии Да си оплакнем очите

# 674
  • Мнения: 6 569
Ето една настъпана мекица Laughing Laughing


Е не може да ти се отрече чувството за хумор  Joy Това с мекицата ми хареса, не звучи като плескавица или кюфте  Peace

Общи условия

Активация на акаунт