"Дързост и красота" 56 - Чичо стана зет на мама

  • 30 444
  • 693
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 592
Аз все още не виждам какво толкоз страшно е станало сега, че да се възмущаваме дружно  Thinking
Тейлър отида да яде крилца с НичУ, е и? След като Торн прекрати отношенията им, не тя.
Има нужда да излезе и да се разсее и предвид веселото им изкарване предния път, е решила да го покани да излязат да хапнат, вместо да стои в къщи и да се самосъжалява.
Някак не мога да се възмутя на това. Ако мен ме зарежат и аз бих избрала да изляза с някой, който чувствам близък, за да се разсея, а не да се тръшкам в къщи  Naughty
За по-натам ще видим, ама сега не виждам абсолютно нищо възмутително  Whistling

# 16
  • Мнения: 0
а се възмущавахте...... , как само бяхте възмутени на кръвосмешителните връзки....  Whistling

# 17
  • Мнения: 0
Попуснах да кажа/пиша : Анкетата е добра! Поздравления.

# 18
  • Мнения: 6 529
Аз все още не виждам какво толкоз страшно е станало сега, че да се възмущаваме дружно  Thinking
Тейлър отида да яде крилца с НичУ, е и? След като Торн прекрати отношенията им, не тя.
Има нужда да излезе и да се разсее и предвид веселото им изкарване предния път, е решила да го покани да излязат да хапнат, вместо да стои в къщи и да се самосъжалява.
Някак не мога да се възмутя на това. Ако мен ме зарежат и аз бих избрала да изляза с някой, който чувствам близък, за да се разсея, а не да се тръшкам в къщи  Naughty
За по-натам ще видим, ама сега не виждам абсолютно нищо възмутително  Whistling


Ти пък сега, не била грешница Тейлър, как да не е  Mr. Green Не е ли грешно да ядеш крилца с Колето, вместо да го събориш примерно на стълбите и да се сексиш с него. Толкоз по- праведно и морално е да спиш с брата на току що починалия си мъж Peace А това да ядеш крилца  с най-върлия враг на семейството,което те е отритнало, боже какво падение  ooooh!

# 19
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 398
Тейлър отида да яде крилца с НичУ, е и? След като Торн прекрати отношенията им, не тя.

Ами то така се почва - крилца, половин пилета и на края цял моряк за десерт Mr. Green Разбира се, няма никакви проблеми, че Ничо е брат на Ричо, нито пък полубрат на Торньо..то това е много естествено занимание, разбира се Crazy

Моят отговор в анкетата е на предпоследно място Peace

# 20
  • Мнения: 2 592
Тейлър отида да яде крилца с НичУ, е и? След като Торн прекрати отношенията им, не тя.

Разбира се, няма никакви проблеми, че Ничо е брат на Ричо, нито пък полубрат на Торньо..то това е много естествено занимание, разбира се Crazy

Да, няма никакви проблеми, защото отидоха да ядат крилца (за 5-ти път днес натъртвам на това), не да се сексят на стълбите както Зори удачно е дала пример  Peace
Вие просто знаете какво ще се случи по-натам и нямате търпение да почвате с възмущението  Wink
Аз пък коментирам сегашните серии и не виждам абсолютно нищо възмутително в това, тя да яде крилца с полубрата на който и да е  Crazy

# 21
  • Мнения: 0
хахаха , пък секса / натъртвам на секса / в леглото с Торн - брата / натъртвам на брата / беше доооста скучна гледка / натъртвам на скучна /  Laughing Laughing Laughing

# 22
  • Мнения: 6 529
Тейлър отида да яде крилца с НичУ, е и? След като Торн прекрати отношенията им, не тя.

Ами то така се почва - крилца, половин пилета и на края цял моряк за десерт Mr. Green Разбира се, няма никакви проблеми, че Ничо е брат на Ричо, нито пък полубрат на Торньо..то това е много естествено занимание, разбира се Crazy

Моят отговор в анкетата е на предпоследно място Peace

Малко се поувлече май  newsm78, в желанието си да докажеш роднинска връзка между Торн и Колето, но уви -  няма такава  Peace

# 23
  • Мнения: 2 592
Аз коментирам възмущението на Мириел срещу яденето на крилца с НичУ  Naughty
Ти какво си коментираш не ме засяга, защото ти обещах да не ти коментирам постовете и смятам да си удържа на думата

# 24
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
..... Ничо е брат на Ричо, нито пък полубрат на Торньо..то това е много естествено занимание, разбира се Crazy
На, ако разбрах кой на кого е брат и кой на булката брат

# 25
  • Мнения: 0
Аз коментирам възмущението на Мириел срещу яденето на крилца с НичУ  Naughty
Ти какво си коментираш не ме засяга, защото ти обещах да не ти коментирам постовете и смятам да си удържа на думата

Ако това се отнася за мен, нека кажа  , че аз пък отговарям на Зори - за секса на стълбата и крилцата , също не се обръщам  към теб.   Peace

# 26
  • Мнения: 400
Еее каквъ станА тя,марсия е новата шефка Laughing
Можеше и некоя друга да е,ама айде,въпреки сичко/понеже не обичам много някой да се застоява твърде дълго на едно място Laughing Laughing /да зема да та приветствам май Laughing Laughing
Обаче сакаче не беше лошо да посмениш първото мнение,а не да го копираш същото,
та да усетим духа на промяната Laughing Laughing

# 27
  • Мнения: 2 592
След като използваш цитат от мой пост, а именно, че "натъртваш" е нормално да реша, че се отнася за мен  Crossing Arms
Чудесно, значи пак сме в изходна позиция, в която не си коментираме постовете  Peace

# 28
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 398
Поуляла съм се с полубрата Mr. Green...но разбрахте мисълта ми, нищо че се хващате за дреболии  Crazy

# 29
  • Мнения: 6 529
Аз коментирам възмущението на Мириел срещу яденето на крилца с НичУ  Naughty
Ти какво си коментираш не ме засяга, защото ти обещах да не ти коментирам постовете и смятам да си удържа на думата

Ако това се отнася за мен, нека кажа  , че аз пък отговарям на Зори - за секса на стълбата и крилцата , също не се обръщам  към теб.   Peace


Ааа моля, моля, държа да уточня, че не съм аз тази с натъртването на нещо си  Crazy

Изида, разбрахме естествено, беше си майтап  Wink

Общи условия

Активация на акаунт