Доволни ли сте от следящия ви бременността лекар/ка?

  • 18 738
  • 210
  •   1
Отговори
# 15
  • BG
  • Мнения: 1 900
Нямам никакви оплаквания от моята докторка.Всичко ми казва,каквито ивъпроси да имам ми отговаря.

# 16
  • Мнения: 6 097
Аз ходя на консултации при лекаря, при когото родих  предния път и при който смятам да раждам,но лежах  една седмица в болница при друг,и честно казано не останах очарована,моята доки си е номер 1.Работи си с здравната каса,всичко което питам обяснява.

# 17
  • Razgrad
  • Мнения: 282
аз не бях доволна и смених гинеколога си в 6 месец,

# 18
  • Мнения: 1 512
Консултациите ми водеше лекарката при която родих и съм много доволна.Винаги ми обясняваше всичко най-обстойно.

# 19
  • Мнения: 86
Аз ходех на консултации при лекаря, при когото родих. Всеки месец ме преглеждаше обстойно, а преди неговия кабинет, посещавах и ЖК към болницата, в която работеше той. Там също всеки месец давах кръв и урина за изследване, мереха тонове на бебето, разни мерки и теглилки, кръвно и прочие. С резултатите влизах в неговия кабинет.
 
 
Въобще не секолебай да я сменяш никога не е късно,особено при такова отношение!

# 20
  • Мнения: 9 814
Само в България е прието, и се счита за нещо съвсем в реда на нещата, нормално протичащите бременности да се следят под лупа.

Какво очаквате при ежемесечните прегледи?

# 21
  • Мнения: 1 053
Отношението му спрямо мен не беше хи4 коректнонно,но си разбира от работата.

# 22
  • Мнения: 82
Не съм доволна.Следят ме 2 лекарки в момента едната е в България а другата тук в Гърция.На всеки един мой въпрос тази тука ми отговория че било  НОРМАЛНО или ми хвърля един поглед от типа ''тази пък със какво ме занимава сега аз да и взема парите пък....'',но казват че ее най добрата за раиона та затова съм при нея.

# 23
  • Мнения: 269
Много съм доволна от лекаря,който ми водеше ЖК. Peace

# 24
  • Мнения: 170
Да много.

# 25
  • Мнения: 629
Аз съм страшно доволна от моя лекар. Обръща ми много внимание. Дал ми е телефона си да му звъня по всяко време, когато се налага.

# 26
  • Мнения: 2 447
Доволна съм от лекаря,който ми следеше бременността

# 27
  • Мнения: 266
Изключително съм доволна от лекарката, която ми следеше брем-ста и от лекаря, при когото родих. Ако не бях, щях да ги сменя, мисля, че е изключително важно за бременната да се чувства спокойна за бебето и да чувства, че за нея се полагат грижи.

# 28
  • Мнения: 28
Не, не бях доволна! Отидох при него за да ми потвърди бременността, тъй като нямах търпение да чакам за час при по-известен лекар. И така заради нетърпението си попаднах при Ради Златев в Бургас.
 Не съм очаквала  обслужване като в частен кабинет, нито кой знае колко внимание от него, но поведението му премина границите на моето търпение. При влизането ми в кабинета едва вдигаше очи от вестника, сестрата ми измерваше килограмите и обиколката на корема. Това беше всичко.
Когато го попитах трябва ли да вземам някакви витамини той ми каза да си предпиша някакви.
В осемнайста седмица  попитах "Може ли да видим пола, много ми е любопитно", той отговори "И к'о да напрая аз че тий любопитно?".  
До осемнайста седмица когато го смених той така и не ми беше казал кога се очаква да родя.

Аз така или иначе си ходя и на частно, но той не го знае това, мисля че е длъжен поне да ме осведомява как върви бременността ми, дали изследванията ми са в норма и т.н., а не аз да питам лаборантките и да гадая по референтните стойности. И когато задавам въпроси, поне да се направи че ме чува.  
Затова мисля че щом не си доволна трябва да си смениш лекаря, независимо в коя седмица си.

# 29
  • София
  • Мнения: 813
 И аз не бях доволна от моя гинеколог по ЗК, за малко не уби бебо с едни хапове за гъби в четвърти месец. По ирония на съдбата тогава ми помогна Геловска от МЦ Лора, и останах с добри впечатления от нея. Обърна ми много внимание, въпреки че се изръсих без час, без нищо. Подозирам че може би има значение дали си плащаш или си по ЗК, но за това което и платих тя наистина ме прегледа отлично и ми изписа адекватно лечение. После още веднъж прибягнах до нея, пак останах доволна, докато намерих доктора при който родих, ходих си на частно при него и по здравна при другия, който ми мереше корема, кръвното и при рискова бременност все настояваше да ме гледа с вагиналния УЗ /май така се казваше уреда/, от който винаги получавах контракции след прегледа. Другото доки, не по ЗК ми забрани да му давам всякакви вагинални интервенции да прави. Върха на тоя по ЗК беше, когато в осми месец, когато ми даваше направленията за раждане, настояваше да ми вземе цитонамазка. Аз възмутена го попитах, ами ако получа контракции, и той - е че то вече може да раждаш  Twisted Evil Въпросния гений е д-р Клисурски, чудех се дали му пиша името, може и от него да има доволни, но аз имам още много да разказвам за него, но не му е тук мястото.

Общи условия

Активация на акаунт