Захранване на бебето с твърди храни (с таблица за принтиране)

  • 146 661
  • 155
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 634
Темата е старичка,но ще се радвам някой който има таблиците да ги прати и на мен.Благодаря предварително.
rosiza_ii@abv.bg

# 76
  • Мнения: 94
Темата е старичка,но ще се радвам някой който има таблиците да ги прати и на мен.Благодаря предварително.
rosiza_ii@abv.bg

И на мен,  моля bouquet ! На нас ни е рано за захранване, ама да се подсигурим Wink
zizi_top66@mail.bg

# 77
  • София
  • Мнения: 4 381
Мисля си, дали пък не правят разлика между царевично брашно и цяла царевица за готвене? Защото царевицата е с твърда люспа и обикновено трудно се смила /поне ми беше трудно да я пасирам/

# 78
  • Мнения: 535
Мисля си, дали пък не правят разлика между царевично брашно и цяла царевица за готвене? Защото царевицата е с твърда люспа и обикновено трудно се смила /поне ми беше трудно да я пасирам/

Съгласна съм, преди няколко дни дадох на Влади малко прясна варена царевица(без сол естествено), но стомахчето му не успя да я преработи и я изхвърли както я беше изял, тоест брашното може и да се усвоява от организма, но царевицата на зърна- не  Naughty

# 79
  • Мнения: 5 713
Да, прави сте за царевицата. Маги все още я изхвърля цяла, неусвоена.

# 80
  • Мнения: 169
И аз много моля за таблиците в уорд формат.. принтвах джпеговете, но нищо не се чете  Embarassed
desislav4e@gmail.com

благодаря
 Hug

# 81
  • Мнения: 49
Ако някой предпочита таблиците в word, да ми даде имейл, за да ги изпратя.

моля и на мен ina_ball@yahoo.com
предварително благодаря!

# 82
  • Мнения: 1 353
Всички поискаха таблици на word дай и аз да помоля за такива. Другите всъщност не съм ги принтила. Благодаря
 Ето и e-mail адреса ми: neli_iv@mail.bg

# 83
Бих желала и аз таблицата . Предварително благодаря!
 HugТова е адреса ми: rossy022002@yahoo.com

# 84
  • Мнения: 5 228
Изпратих таблицата на всички. Извинявам се за закъснението, но не бях видяла, че темата е вдигната. Моля, ако някой не е получил таблицата, да ми пиши на лични или тук в темата.

# 85
  • Мнения: 1 353
Арлина, получих писмото, но не се отваря на word. Показва се следния текст: "Програмата, която служи за показване на този тип данни () не беше открита в системата". Ако можеш ми го прати отново
neli_iv@mail.bg
Благодаря. Надявам се да няма проблем следващият път

# 86
Може ли и аз да помоля за таблиците -  не мога да ги отворя оттук hit:. maria.kirjakova@abv.bg  Също захранвам в момента и много искам да ги видя.

# 87
  • Мнения: 5 228
Арлина, получих писмото, но не се отваря на word. Показва се следния текст: "Програмата, която служи за показване на този тип данни () не беше открита в системата". Ако можеш ми го прати отново
neli_iv@mail.bg
Благодаря. Надявам се да няма проблем следващият път

Странно  newsm78. Файлът е уърдовски. Пак ще ти го пусна по-късно.

# 88
  • Мнения: 1 097
темата се превърна в "Дайте си мейла" , ама благодарности на Арлина, че праща. Да се наредя и аз - lades@abv.bg. ТЕНКЮ   bouquet  Grinning
Много благодаря и на Бу, тази таблица си я свалих още докато бях бременна  Heart Eyes Hug

# 89
  • Варна
  • Мнения: 634
дано да не ставам нахална,но ще помоля отново за таблиците,защото нищо не съм получила
rosiza_ii@abv.bg
благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт