Колики и кърмене на поискване?

  • 9 689
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 234
Е, не съм само аз с тоз проблем а!:) Все едно аз съм пуснала темата:)
Твърдо съм убедена, че кърменето на поискване не води до т.н. колики!Ако знаеш при нас какъв ад е, но стискаме зъби и се "мъчим"Simple SmileОт както се е родила бебка, вече е на месец и 1 седмица сме като залепени буквално го приемай- ако не суче, то спи на мен и с мен гушнати сме подчти нон- стоп!Трудно е, нямаш време за нищо, особено без помощ както сега сме самички, но с повече упоритост нещата се оправят....то майките винаги за нещо се притесняват:)
Кърми си детенцето спокойно и се радвайте на живота!

# 16
  • Мнения: 521
yoanna много благодаря за отговора!  bouquet Потвърди и всичко, което аз съм чела до тук, а и личното ми усещане на майка. С коликите се справяме с много носене в слинг, танцуване и пеене, разходки... Вечно е върху нас бебата даже спи върху нас по коремче - така се чувства най-добре. Вече привикнахме с този ритъм, макар, че много често ни обвиняват, че я "разглезваме". Както и да е. Прочетох статията и реших да попитам, да не би пък все пак нещо да греша в кърменето. Със сигурност не се храним само на предно мляко, изцежда ми гърдите до дупка, та и това съм изключила като възможна причина за коликите. Сега остава само да чакаме да преминат, а до тогава много гушки и това е. Пак много благодаря за отговора!

brandi благодаря и на теб! Hug

# 17
  • Мнения: 61
Тези съвети ще свършат работа и на нас с бебка,която много я мъчат колики.

Общи условия

Активация на акаунт