Има ли желаещи за Пилатес в Надежда?

  • 4 010
  • 78
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 999
ДидОнкА бОнбОнкА, не съм ходила до сега на Пилатес, но четох че е идеалната система упражнения за ума и тялото за всички, които искат да тонизират, стегнат и оформят тялото си, без натрупванията от мускули. Вид гимнастика е. Wink

# 31
  • Мнения: 1 547
Много е приятно! Ходя вече 2 пъти. Определено се чувствам чудесно след тренировката  Wink Краси води страхотно, подбира подходящи упражнения и при постоянство ще има ефект!
Има и много разтягане, което за мен е чудесно, защото съм много обездвижена и рабрах какво съм дърво  Embarassed

Но работя по въпроса  Crazy

# 32
  • София
  • Мнения: 376
След толкова много суперлативи, спечелихте още един ентузиаст!!  Laughing Мисля още във вторник да съм на линия!
Аз също живея в Надежда.

П.С. Говорим за бившия Културен дом, който е срещу пазара, нали, в началото на Ломско шосе?

# 33
  • Мнения: 1 798
ДРУГ `КУЛТУРЕН ДОМ` НЯМА В НАДЕЖДА. Laughing

# 34
  • Мнения: 1 547
Точно!

Зала номер 3 като се качиш по стълбите  Wink

# 35
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Искааам и аааз... Няма ли по-ранни часове обаче. Аз пътувам от Нови Искър и ми идва късничко Cry

# 36
  • София
  • Мнения: 39 813
Мен отново ме отсвириха за утре Sad А тъкмо оздравях. Шефовете на мъж ми кацали довечера и утре и в четвъртък щели да тичат по задниците им. Така, че евентуално мога да се класирам в петък.

# 37
  • Мнения: 4 371
Ааа, АнМари, ще ядеш бой Wink

# 38
  • София
  • Мнения: 39 813
Ако приемат и 4годишни ша дода Simple Smile ама ша дигнете ръце от Дияна. За петък още от сега се разбрах Simple Smile

# 39
  • Мнения: 287
Искааам и аааз... Няма ли по-ранни часове обаче. Аз пътувам от Нови Искър и ми идва късничко Cry
Има вариант за час събота сутрин, но трябва да съберем групичка предварително /поне 4-5 мами/ Simple Smile
Ако ви е удобно тогава, веднага ще задвижа въпроса.
Лек и много хубав ден! Simple Smile

# 40
  • Мнения: 157
Kрасинка,аз мисля да се откажа от йогата и да идвам при теб

# 41
  • Мнения: 287
И няма да съжаляваш, защото ще ви давам най-доброто от йогата и изобщо най-доброто от всички останали системи:)
Ще видите как след 1-2 месеца ще станем най-готините мами Simple Smile newsm81 newsm39 newsm10

# 42
  • София
  • Мнения: 39 813
Аз в петък Simple Smile
Днес ми сервираха ново 20 ... н ресторант с шефовете на мъж ми, шефката държала Sad От де на къде, нещо хич нямам желание. Пък и на хубава трее да са правя, и на английски да говоря. Напрао ми се скапа деня Sad

# 43
  • Мнения: 1 413
Искам и аз! Майка ми живее в Толстой и ми е много удобно, ще гледам да уредя за петък в 18.30 да съм на линия-един час ли продължават заниманията, че нещо не обърнах внимание?

# 44
  • Мнения: 287
Аз в петък Simple Smile
Днес ми сервираха ново 20 ... н ресторант с шефовете на мъж ми, шефката държала Sad От де на къде, нещо хич нямам желание. Пък и на хубава трее да са правя, и на английски да говоря. Напрао ми се скапа деня Sad
Давай смело! Сигурна съм, че ще ги разбиеш Simple Smile
Я им покажи какво се казва да си истинска дама:)  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт