Има ли желаещи за Пилатес в Надежда?

  • 3 982
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 478
Хехе, я виж ти, кой бил нашият инструктор по пилатес!!! bowuu
Ей, Краси, караш ме да съжалявам, че не съм в Надежда! Grinning

# 16
  • Мнения: 287
Ехееее, я кой разглежда темичката Simple Smile
Радвам се, да те чуя Simple Smile
Като се разрастне дейността, ще обхванем цяла София и България! #Sniper :№ Имаш ли ICQ?

# 17
  • Мнения: 287
И за живея в Надежда.Някой вторник просто да се замъкна в Културния дом или трябва да се обадя някъде?
Ходя на фитнес,ама нещо сланинките не мърдат много,защо да не пробвам с Пилатес? Thinking

И аз ходех 4 години на фитнес, но натрупах само мускулна маса. Чрез пилатеса мускупите се издължават и тялото става по-женствено. Упражненията са насочени точно към проблемните области на жените - корема, ханша и дупето.
Не е необходимо предварително да се обаждаш Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 9 478
Ехееее, я кой разглежда темичката Simple Smile
Хехе, това ми е задачката! smile3530
Иначе и аз се радвам да те срещна тук! Grinning
Не нямам. Wink

# 19
  • Мнения: 287
Аууууууу, извинявам се за невежеството Embarassed  mods  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Както винаги зацепвам мнооого бавно Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 547
Леле, щом инструкторката се представи...там сме!  Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 555
Едно въпросче, има ли проблем да се практикува от бременни? Аз съм в Свобода и съм решила да ходя на плуване, но май ми е много студено и трябва да измисля заместител.

# 22
  • Мнения: 287
По принцип има и упражнения подходящи за бременни, но тези на които ще наблягаме не са приложими за бъдещи мами Sad Много съжалявам.
Леко бременеене Simple Smile

# 23
  • Мнения: 4 242
Включвам се да се похваля че ходих и аз на Пилатес и много ми хареса. Раздвижих се прекрасно, движения съвсем различни от ежедневните покрай беборанка. Почувствах се толкова различно след тренировката, в смисъл усещах всяка част от тялото си стегната и "жива".
А и не е за пренебрегване факта че цял един час глезя себе си, време само за мен!
Нямам търпение да дойде вторник! Party

# 24
  • Мнения: 157
да кажа и аз не6то Grinning.страхотно е да са раздвижи6 малко,да се по4увства6 така както в онези години Rolling Eyes.пък ако си варне6 и килограмите от тогава си е направо невероятно.с голямо удоволствие 6те ходя когато намеря свободно време.успеь на вси4ки мами Peace

# 25
  • Мнения: 287
Ахъм.  Благодаря! И последно уточниение: вторник 18.00 и петък 18.30? Правилно ли съм разбрала?  Wink Ако да, до скоро!
Много важно уточнение искам да направя - заниманията се провеждат вторник и петък от 18.30 часа Simple Smile

# 26
Ако намеря и аз на кой да оставя бебока,може и аз да се присъединя  Simple Smile
И аз съм в Надежда 2

# 27
  • Мнения: 235
И аз ако имам на кой да оставя детето съм на линия.
Само не разбрах точно кои дни и от колко часа?
И аз съм от Надежда 2 точно до ул. Република така че ми е почти под носа.

# 28
  • Мнения: 4 371
Вторник и петък от 18.30

# 29
  • Мнения: 7 430
Дуци Hug (знаеш ли, че на мен в българия така ми казват) а какво представлява точно това newsm78

Общи условия

Активация на акаунт