"Сен Тропе" (Sous le soleil) БНТ1 и БНТ Сат

  • 6 317
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 400
Продължителност: 50 мин.



Три момичета срещу вълните на живота край бреговете на Средиземно море.
През смях и сълзи, с радост и страх - Лор, Каролин и Джесика посрещат предизвикателствата на съдбата в семейството, приятелството, професията и любовта под блясъка на вечното слънце над Сен Тропе...

Световен успех за най-гледания европейски сезонен сериал!

Проблемите на съвременноста - труден избор, илюзии, нова любов, смели мечти, първи стъпки, неочаквани удари, последствия, грижи, решения, успехи и загуби между всички - деца, родители, приятели, гости, звезди и сезонни туристи  - с много романтика, красота и усмивки по плажовете край южна Франция.

Последна редакция: пт, 15 яну 2010, 00:56 от Forrester69

# 1
  • Мнения: 11 333
СЕН ТРОПЕ е страхотен сериал.
Гледах го през 2002-2003, когато го даваха по Диема+ и Александра ТВ.

За жалост БНТ са купили само първите серии (максимум 100).
По Диемите ги даваха до около 260 еп,  а по ПИНК+ даваха 320-330 серии. Но и оттогава мина много време. БНТ все купуват стари неща. Но поне... хубави..

Между другото, дават го и по БНТ САТ, не само БНТ1

# 2
  • Мнения: 317
 newsm10 и аз съм фен,преди съм му гледала всички серии ,а сега когато имам време
филмът е хубав   bouquet

# 3
  • Мнения: 400
СЕН ТРОПЕ е страхотен сериал.
Гледах го през 2002-2003, когато го даваха по Диема+ и Александра ТВ.

За жалост БНТ са купили само първите серии (максимум 100).
По Диемите ги даваха до около 260 еп,  а по ПИНК+ даваха 320-330 серии. Но и оттогава мина много време. БНТ все купуват стари неща. Но поне... хубави..

Между другото, дават го и по БНТ САТ, не само БНТ1
Дали пък сега не са купили всички серии Thinking
В момента дават 130 серия по БНТ
А филмът приключи през декември 2008.

# 4
  • Мнения: 11 333
По сръбската ПИНК даваха поне 320 серии и пак не завърши като хората. Значи има и още сезони

# 5
  • Мнения: 400
Надявам се този път,че БНТ ще излъчи всички сезони.
Сезоните са от 1996 до 2008.
Сега по БНТ стигнаха до средата на 2000.
Обнадежден съм Mr. Green

# 6
  • Мнения: 317
поне БНТ се разграничава силно в избора си на сериали ,предавания и всичко останало,вече по често я гледам Peace

# 7
  • Мнения: 400
поне БНТ се разграничава силно в избора си на сериали ,предавания и всичко останало,вече по често я гледам Peace
Аз също.Все пак Дързост и красота си е класика Naughty
Отдаденост никак не ме кефи но пък се радвам все пак че залагат на френски и италиански неща за разлика от всички останали Sick

# 8
  • Мнения: 11 333
Надявам се този път,че БНТ ще излъчи всички сезони.
Сезоните са от 1996 до 2008.
Сега по БНТ стигнаха до средата на 2000.
Обнадежден съм Mr. Green

ммда, Диемите излъчиха сезон 2001, Пинк+ пуснаха и сезон 2001. Бая вода изтече.
А то чак до 2008... леле

# 9
  • Мнения: 317
не че не съм гледала нито един турски филм(два от тях ми харесаха)но все пак когато нещата стават прекалено обсебващи и натрапчиви на човек му писва
а Дързост и красота си го гледам от както се помня Peace

# 10
  • Мнения: 400
не че не съм гледала нито един турски филм(два от тях ми харесаха)но все пак когато нещата стават прекалено обсебващи и натрапчиви на човек му писва
Абсолютно съм съгласен.Аз например бих искал да гледаm от 8 до 10 вечерта нещо френско например Mr. Green
Или ако не е френско-Дързост и красота Mr. Green

# 11
  • Мнения: 11 333
хаха, затова последното... айде няма нужда да е в 20ч. Дързост и красота е наивно, евтино и толкова сапунесто, че...
Иначе СЕН ТРОПЕ си е точно за пиков час.
п.п. можеш да корегираш и заглавието си на "БНТ", защото сериалът се излъчва не само по БНТ1, а и по БНТ САТ

# 12
  • Мнения: 400
Нямам ли право на мнение или трябва и по БНТ да цапнат турски сериал Naughty
Турските сериали НИКОГА АМА НИКОГА няма да имат световния успех на Дързостта,та дори и на Сен Тропе Naughty
Нали така Laughing
Сега ще корИИИ!!!!!!гирам заглавието

# 13
  • Мнения: 11 333
корЕкцията е хубаво нещо.
Мисля, че не споменах турски сериал.
Говорехме за СЕН ТРОПЕ или ДЪРЗОСТ.
Едното е свеж сериал, добре направен. Другото е бълвоч, кръвосмешение и наивитет.
има ли роднини в този сериал, които не са спали един с друг? има ли някоя жена, която да не е преспала с всички мъже, играещи в сериала?
а турските сериали са В ПЪТИ по-качествени. И си личи, че са вложени пари. Гледай малко и ще видиш, че има РЕАЛНИ НЕЩА, такива от живота. Човешки неща. Няма фантасмагории...  Една жена да спи с мъжа си, с баща му , с доведения му син, с брат му... и да има деца от всичките. Нейната дъщеря да ги прави същите работи... и така

# 14
  • Мнения: 400
Хайде,ако нямаш нищо против,не си рекламирай и в тази тема турските сериали #2gunfire
И без това си направил 69 теми за турски сериали #2gunfire би трябвало да си се успокоил поне.
Дързостта си е класика каквото и да говориш има невероятен успех в цял свят Wink
Турските ти сериалчета никога няма да имат този световен успех,ти си знаеш защо ,така че няма да задълбавам Wink
И сега понеже в темата стана въпрос и за Дързостта да направя връзка все пак Laughing като кажа че днес в Дързостта се появи една от главните героини от Сен Тропе Crazy
За мен е удоволствие да гледам красиви ЕВРОПЕЙСКИ! отношения и красиви и светли актриси.
Не си падам по мургавели Laughing

Общи условия

Активация на акаунт