"Сен Тропе" (Sous le soleil) БНТ1 и БНТ Сат

  • 6 329
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 30 270
Цитат
Една жена да спи с мъжа си, с баща му , с доведения му син, с брат му... и да има деца от всичките. Нейната дъщеря да ги прави същите работи... и така

е, заради това точно спрях да гледам "Дързост и красота" преди години. Много нереално, но това е мое мнение, не искам да го натрапвам. Няма значение турски, френски, немски ли е сериала, важното е да е смислен и да се харесва  Peace Затова има толкова сериали и канали, за да имаме избор  Peace

# 16
  • Мнения: 11 597
Хайде,ако нямаш нищо против,не си рекламирай и в тази тема турските сериали #2gunfire
И без това си направил 69 теми за турски сериали #2gunfire би трябвало да си се успокоил поне.
Дързостта си е класика каквото и да говориш има невероятен успех в цял свят Wink
Турските ти сериалчета никога няма да имат този световен успех,ти си знаеш защо ,така че няма да задълбавам Wink
И сега понеже в темата стана въпрос и за Дързостта да направя връзка все пак Laughing като кажа че днес в Дързостта се появи една от главните героини от Сен Тропе Crazy
За мен е удоволствие да гледам красиви ЕВРОПЕЙСКИ! отношения и красиви и светли актриси.
Не си падам по мургавели Laughing

на подобно злобно и абсолютно смехотворно изказване... изобщо няма и логика да отговарям.
Чудно защо хората не мислят като теб обаче.

Нещо много важно: погледни хронологията и виж КОЙ ПЪРВИ започна някаква конфронтация и кой за първи път спомена думата "Турски"? ако се зачетеш добре, това, което казах беше за излъчването на "Сен Тропе" или "Дързост и красота" в пиковия час, без изобщо да споменавам за турски сериал  , а и нямах това предвид, защото говорим за други сериали в момента. Само си виж реакцията после обаче. "айде няма нужда да цапнат турски сериал"  и т.н. и т.н. Това ми прилича хем на някаква параноя, хем... ненужно оправдание, никой не те напада за нищо, ако не разбра. Аз също безкрайно много харесвам СЕН ТРОПЕ (за което е и темата. НЕ знам защо ти го обърна на "Дързост и красота"), тук обсъждаме френския сериал. Ти (момче) с женския аватар... можеш да проследиш пак хронологията на съобщенията и ще видиш, че само ти повдигаш въпроси за други сериали, различни от СЕН ТРОПЕ, за което е и темата.
Моите уважения, но... приеми, че има и други мнения, освен твоето и булшинството хора са на другото мнение. Което пък не е нужно да се обсъжда в темата за хубавия френски сериал.
леки нощи

# 17
  • Мнения: 401
Цитат
Една жена да спи с мъжа си, с баща му , с доведения му син, с брат му... и да има деца от всичките. Нейната дъщеря да ги прави същите работи... и така

е, заради това точно спрях да гледам "Дързост и красота" преди години. Много нереално, но това е мое мнение, не искам да го натрапвам. Няма значение турски, френски, немски ли е сериала, важното е да е смислен и да се харесва  Peace Затова има толкова сериали и канали, за да имаме избор  Peace
Ще ме извиняваш,ама какъв избор има при положение,че вечер от 8 до 10 и по бтв,и по нова има турски "шедьоври".Отделно че през деня също има разни турски,а през нощта ги повтарят,както и по диема фемили,а щели да почнат и по бтв синема.
Хубаво е да сме обетивни,а не просто да говорим наизуст Naughty
Какъв избор,според теб,имат зрителите,които не понасят турските "шедьоври"

Има толкова много европейски сериали,а колко от тях дават #2gunfire

# 18
  • София
  • Мнения: 30 270
Цитат
Една жена да спи с мъжа си, с баща му , с доведения му син, с брат му... и да има деца от всичките. Нейната дъщеря да ги прави същите работи... и така

е, заради това точно спрях да гледам "Дързост и красота" преди години. Много нереално, но това е мое мнение, не искам да го натрапвам. Няма значение турски, френски, немски ли е сериала, важното е да е смислен и да се харесва  Peace Затова има толкова сериали и канали, за да имаме избор  Peace
Ще ме извиняваш,ама какъв избор има при положение,че вечер от 8 до 10 и по бтв,и по нова има турски "шедьоври".Отделно че през деня също има разни турски,а през нощта ги повтарят,както и по диема фемили,а щели да почнат и по бтв синема.
Хубаво е да сме обетивни,а не просто да говорим наизуст Naughty
Какъв избор,според теб,имат зрителите,които не понасят турските "шедьоври"

Има толкова много европейски сериали,а колко от тях дават #2gunfire

БТВ, Нова ТВ и Диема Ф. не са единствените канали, които се хващат. Има FOX-вете  например там вървят криминални, комедийни и т.н. сериали, така че избор бол Peace

# 19
  • Мнения: 11 597
да, има много европейски сериали, които са хубави и никой не е казал, че не са хубави. НИкой не е повдигал въпроса "турски сериали" в тази тема. Ти го повдигна.
Аз харесвам както италианския ТЪРГОВСКИ ЦЕНТЪР, така и турския ЛИСТОПАД, така и френския СЕН ТРОПЕ. Важното е, че са добре направени.  Направих теми за каталунския ВЯТЪР ОТ ДОЛИНАТА, за италианския ТЪРГОВСКИ ЦЕНТЪР... интерес - нула. За жалост. Както и да е.
Тук целта не беше да се противопоставя едното на другото. Евроком и БНТ излъчват италиански и френски сериали, ТВ7 също пускат италиански. Повечето от тях са доста добри. Мисля, че темата беше за конкретен сериал, който харесваме. И не беше нужно да се сравнява умишлено с други жанрове. Не е нужно конфронтация.

По темата: силно се надявам БНТ да закупи сериите, които не бяха излъчени по Диема+, Диема 2, Александра ТВ и т.н. (стария пакет на Диема)

# 20
  • Мнения: 401
Те кои години го даваха БНТ че забравих

# 21
  • Мнения: 3 170
Forrester69, zа човек, който ненавижда турските сериали, доста добре информирано заявяваш кога са им повторенията и в кое часово време ги дават. Злобните коментари наистина са напълно излишни, още повече, че са крайно безпочвени, след като освен Дързост и красота, друго не е попадало в полезрението ти. Не натрапвам мнението си, но ти определено го правиш и то по супер детски нападателен начин.

# 22
  • Мнения: 0
ама какви са тези глупости - Дързост и Красота бил най-хубавия сериал. Коети ти хареса на този филм? Как едната преспа със всичките, с баща, син, брат и т.н, на това ли се възхищаваш!? Ще ме извиняваш, но искам да ти кажа, че доста голяма популярност имат турските сериали. И мога да твърдя, че тези филми имат много дълбок смисъл, ако човек иска да вникне в тях.

# 23
  • София
  • Мнения: 23 138
 Joy
Дързост и красота - че има ли по-голяма тъпня в българския ефир  Shocked
За мен е обида да дават подобни сапунки, защото накърняват интелектуалното ми ниво  Peace
Иначе нека пенсионерите да си го гледат - на тях поне като им се повтаря нещо по 45669846132 пъти не би ги нервирало  Wink
Турските сериали са си направо манна небесна в ефира и не ме карат да се чувствам като малоумница.

# 24
  • Мнения: 0
Дързост и красота бабами започна да го гледа когато беше на 65гд умря си женицата на 83 гд  без да види края му

# 25
  • София
  • Мнения: 2 521
Нямам ли право на мнение или трябва и по БНТ да цапнат турски сериал Naughty
Турските сериали НИКОГА АМА НИКОГА няма да имат световния успех на Дързостта,та дори и на Сен Тропе Naughty
Нали така Laughing
Сега ще корИИИ!!!!!!гирам заглавието

Ха ха ах     Joy  Joy  ... вервай си, имаш това право! Дързостта може само да си мечтае за 1% от успеха на "1001 нощ" например!

# 26
  • София
  • Мнения: 1 433
Дързост и красота бабами започна да го гледа когато беше на 65гд умря си женицата на 83 гд  без да види края му

няколко мои познати също #Crazy #Crazy
започна като бях ученичка в началните класове, дано свърши като се пенсионирам newsm78 newsm78
да не говорим с кръвосмешението което е направо убийствено и нито едни морални и естетически ценности не се зачитат ooooh!
нямам претенции относно народността на сериала, стига да е добре изпипан- с добър сценарий, хубави и кадърни актьори, добра актьорска игра и режисура Peace

Общи условия

Активация на акаунт