Чанти, чанти, чанти...

  • 39 239
  • 436
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8
Като сборен отговор на последните две мнения: само като си представя картинката как скоро време едва ли ще има поводи да я разнасям (предвид това, че съм си вече основно у дома), а после някак не я виждам закрепена на количката да се подмята... малко става комично. Вместо да седи в торбата за прах повече от година, май ще се насоча към по-практичното решение... пък догодина може и друго да ми скимне, ще има и нови попълнения в колекциите им.

Относно самата марка, да - само фактът, че неофициално "рекламни лица" са им Джесика Симпсън и Парис Хилтън, от друга страна милиони са репликите и ментета, правени сякаш в час по трудово... със сигурност има други, които не са за пренебрегване.  Simple Smile

Та, казвайте по първия въпрос и да започвам...  Hug

# 16
  • Мнения: 451
Ей, забравили сме Nordstrom в спсъка, за къде без него Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 111
 Чантата трябва да отговаря на цялостния ти стил на обличане и носене.За чаната ЛВ дрехите ти тр да са Гучи да речем/ама не от имитациите, които благозвучно се наричат реплики/ Някак не ми се връзва да си с обувки и дрехи за хиляда лева, а с чанта за 10000.Аз засега залагам на лайф-стайл марките, много се радвам на последната си чанта, сума време рових в нета, а накрая си купих от тук най-готината чанта Гес. Laughing

# 18
  • Мнения: 364
Ей, забравили сме Nordstrom в спсъка, за къде без него Mr. Green

Прибавих го!  Simple Smile

Хриско, аз не съм поръчвала от yoox, но Богиня може да ти даде повече инфо! Дано се включи довечера!

# 19
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 586
Харесвам прословутия Луи Вюитон, но не мога да се позволя оригинал - имитации обсъждате ли  Rolling Eyes

Всичко им обсъждаме на чантите! Няма проблем!  Mr. Green

Ето тук: http://www.dybuy.net/Handbags.bclass66.html
От друг форум видях сайта, някои не са налични, има хубави и интересни моделчета, но не знам до колко отговарят на снимките:)
пп: много ми харесаха тези на Ед Харди и на Juicy Couture, предполагам, че в оригинал са по-скъпи  Stop

# 20
  • Мнения: 364
Благодаря Ангел! Прибавих го  Simple Smile

Мисля, че до полунощ мога да редактирам!
Пращайте всичко, за което се сетите!

# 21
  • Мнения: 8
Драга Ji,

много съм ти благодарна за милото и изчерпателно разяснение. Беше ми и, надявам се, ще ми бъде изключително полезно и за вбъдеще. За да носиш каквато и да е чанта, и въобще какъвто и да е друг аксесоар изискването е той да стои добре, а не като пришит. Аз лично ги избирам да се връзват със сезонните условия, материята на дрехите и типа на обувките, често и с цветовата гама, все пак. Не ми е хрумвало да определям задължително съчетанията спрямо марките, но може би някой ден ще опитам. Сигурно ще е в някои от дните, в които ще имам достатъчно настроение, за да се маскирам като табела или пътна карта (може би Хелоуин е добор повод).
Правя разлика между реплика и менте, в случай, че не си личи от постинга ми, а и от предлога и между двете думи.
Въпросната чанта не струва 10000 (нямам идея каква валута визираш тук), а три пъти по-малко. Но това не би ми пречило да я съчетая с нещо, което струва 1000, 100, дори и 10 (евро ще сложа тук, че за 10 лв малко се съмнявам, че ще намеря... примерно обувки).
Не са ми известни кои са лайф-стайл марките, затова ще ме извиниш.
Честито за новата ти чанта, дано си я носиш преди всичко с настроение.
Въпреки че за мен съчетанието: най-готината чанта Гес, е оксиморон. Както и фактът, че цените на тази марка в България са двойно завишени, отколкото и в най-атрактивните шопинг дестинации по това време на годината.  Grinning

# 22
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Ай ся, почна се... Всеки да си носи чантата с каквото иска, викам аз.

Не знам запознати ли сте със
http://forum.purseblog.com/

среда на маниакални разговори, полезно за разпознаване оригинали от ментета и т.н.

# 23
  • Мнения: 451
О, много моля. Мислите, че всички звезди, на чиито снимки се дивите, си носят чантите, облечени само с Гучи (образно казано, не съм забелязала Гучи да е на особена почит извън Европа)?
Кобминирам дизайнерски и недизайнерски, "скъпи" и "нескъпи" неща; разбирането, че трябва да си "марков от горе до долу" е  ограничено и минава към стремежа към марка, а не към стил.
По въпроса с ментетата мен ще ме извините, имам крайно мнение в това отношение.

В The Purse Forum пиша от години. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 364
Не знам запознати ли сте със
http://forum.purseblog.com/
среда на маниакални разговори, полезно за разпознаване оригинали от ментета и т.н.

Много благодаря Бубка! Сега разглеждам...
Изключително интересен сайт- моят английски не е перфектен, но се оправям  Grinning

Дами, нали няма да спорим, както в темите в КМ и ДиС!
Ще ни затворят темата, ако има много спам Mr. Green

Аз лично не бих купила реплики, но предоставям избора на всеки сам да реши!
Прибавих линка към първия пост.

Проблемът с тях е, че ми липсва усещането на лукс. Дори и другият да не знае, че чантата е реплика, нали аз си го знам?! Липсва ми този момент на *награда*. Когато работех повечко, нямах много време да правя нещо за себе си и купуването на *марка* оставяше едно такова усещане... Това го няма и при най-добрата реплика!  


П.П. Момичета, махам сайта с реплики, защото репликите са забранени и май не е много етично спрямо Форума!!!
Peace

Последна редакция: пт, 15 яну 2010, 19:44 от Лили - Лу

# 25
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Мираж, ти си навсякъде...  Hug

Пред "реплика" предпочитам евтина, нетолкова маркова или никак немаркова чанта от естествена кожа.

# 26
  • Мнения: 1 111
 Eee, изразих своята гледна точка, hrisko11 ти пък какво се засягаш лично.

# 27
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 586
Извинявам се ако аз повдигнах темата за репилките, аз нямам такива за момента не защото ме е срам да нося, а не ми се е случвало да ми хареса нещо по магазините, но аз не съм и търсила. Просто ми беше интересно да чуя мнението ви/и за въпросния сайт, не че се бях залетяла да поръчвам от там Laughing/
За момента препочитам автентични на не чак толкова скъпи и класни марки чанти, които с а ми по джоба/има такива нали  Rolling Eyes/

# 28
  • Мнения: 364
Извинявам се ако аз повдигнах темата за репилките, аз нямам такива за момента не защото ме е срам да нося, а не ми се е случвало да ми хареса нещо по магазините, но аз не съм и търсила. Просто ми беше интересно да чуя мнението ви/и за въпросния сайт, не че се бях залетяла да поръчвам от там Laughing/
За момента препочитам автентични на не чак толкова скъпи и класни марки чанти, които с а ми по джоба/има такива нали  Rolling Eyes/

Ангел, няма защо да се извиняваш! Нищо страшно не е станало.
Темата реплики не е забранена, но ми се иска да не участваме в разпространението на тези сайтове тук, в този Форум. Бъдещи такива линкове на лични  Laughing

# 29
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 586
Лили - Лу  Peace Hug

А само още нещо да попитам - портмонетата вървят ли ръка за ръка с чантите тук или са друга тема  Simple Smile имам такава придобивка от днес, а в тези сайтове предполагам има голямо разнообразие и от портмоненца:)

Хайде извинявам се пак ако е спам, отивам да разглеждам сайтовете/ще се оглеждам за нещо пролетно/  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт