Чанти, чанти, чанти...

  • 39 260
  • 436
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 364
Лили - Лу  Peace Hug

А само още нещо да попитам - портмонетата вървят ли ръка за ръка с чантите тук или са друга тема  Simple Smile имам такава придобивка от днес, а в тези сайтове предполагам има голямо разнообразие и от портмоненца:)

Хайде извинявам се пак ако е спам, отивам да разглеждам сайтовете/ще се оглеждам за нещо пролетно/  Crazy



Портмонетата са тук! Grinning

# 31
  • Мнения: 1 111
http://www.raffaello-network.com
 Мен една съфорумка ми подаде този сайт с доставка до Бг, black_angel1 разгледай го, аз там си харесах чантата, но я имаше и тук, така че предпочетох да си я взема от тук.

# 32
  • Мнения: 8
black_angel1 няма причина да се извиняваш.  Simple Smile

Относно дубликатите - било то умели реплики или откровени ментета, аз лично съм твърдо против - когато става дума за личен избор, естествено. Защото, в крайна сметка, понякога невелно може човек да бъде заблуден, да не говорим в колко магазини и аукциони пробутват за "маркови" неща, които не са.  Познавам и доста хора, които имат навика да представят за оригинални неща, които не са, но го правят толкова настоятелно и уверено, че освен да се усмихнеш... друго не ти остава.

Аз не бих си дала парите за нещо, което е представено за това, което не е, само защото не мога да си позволя това, което всъщност искам. Не обичам фалшификати, по същата причина, поради която не обичам и хора-фалшификати. Или просто този стремеж wannabe не го разбирам.  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 364
Ji, благодаря! Прибавих сайта и цената на доставка до БГ. Знаеш ли дали е изпробван?
Изглеждат истински нещата, но няма да е зле, ако знаем дали е 100%.

Момичета, аз изчезвам, но след час-два, пак съм тук и ще редактирам, ако се появи още нещо.

# 34
  • Мнения: 1 111
Да, истински са.Дори повечето са от новите колекции 09-10.В момента имат и намаления, аз дебна дали ще се появят едни сандали на Гучи от лятната колекция, ама да с намаление  Mr. Green, че бяха 900 евро в техния ел.магазин.Ако ги намеря до 500 веднага ги взимам, много ми харесаха.

# 35
  • Мнения: 451
O-o,  в Raffaello цените са брутално завишени. Чанта на Jimmy Choo, която в сайта на марката се продава за 1475 евро редовна цена, в Raffaello е 1505 евро след  намалението (!). Иначе би трябвало да са истински, но за чанти не е там мястото. Особено, ако се пазарува във валута, различна от евро, защото четох, че след преобразуването теглят повече от показаната в сайта цена.
В момента имат и намаления, аз дебна дали ще се появят едни сандали на Гучи от лятната колекция, ама да с намаление  Mr. Green, че бяха 900 евро в техния ел.магазин.Ако ги намеря до 500 веднага ги взимам, много ми харесаха.
И ще ги носиш с всичко останало Гучи, нали Mr. Green

# 36
  • Мнения: 1 111
 Ммм, да, ще ходя само с тах и с парфюм.  hahaha Все трябва да се почне отнякъде.
 
 

Последна редакция: пт, 15 яну 2010, 22:03 от Ji

# 37
  • Мнения: 364
Ммм, да, ще ходя само с тах и с парфюм. Mr. Green Сега сериозно, разликата в цените на обувките не е така голяма както при чантите, циито цени са огрооомни.

Ji, тук има една тема *Обувки*.
Ако си поръчвала от този сайт и си доволна, пусни моля линка и там!  Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 1 111
 Коригирах се, извини ме!  bouquet Лека вечер!

# 39
  • Мнения: 364
Коригирах се, извини ме!  bouquet Лека вечер!

О-о.. Аз нямам против да си стои тук! Ние всички пишем в темата с обувките.  Laughing
Мисля, че за момичетата, които пишат там също би било интересно! Заповядай линк http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=433564.0.

# 40
  • Мнения: 1 417
  bouquet Добро утро, дами. Сега виждам какви сте ги вършили миналата вечер, затова в знак на благодарност, тази сутрин съм ви приготвила първо това;

Разгледах някои линкове набързо, но ще го давам спокойно с дозите, за да няма безсъници през следващите дни. Имам и два въпроса към вас. Надявам се да ми помогнете и с насоки и със съвети.   

Първият е за сайта http://www.yoox.com/ - скоро смятам за първи път да поръчвам оттам, какви са общо взето най-важните неща, които трябва да имам предвид? Трябва ми регистрация сигурно или? Доколко време пристигат артикулите, доставката колко излиза? Извинявам се, ако сте го обсъждали и преди, и по много пъти, но наистина ще ми бъдат полезни малко наставления.  Praynig

За http://www.yoox.com, доставка 30 евро, пристигат след 2дни ако не греша, на адрес,  от мин год не съм поръчвала. Сега съм си набелязала една чанта там за новите обущета Wink, ама да видиме. Иначе имеша тема за yoox някъде тук

# 41
  • София
  • Мнения: 3 873
Страхотна темичка сте заформили  bouquet

# 42
  • Мнения: 8
mi6i, аз мисля утре или в понеделник да ударя една поръчка, ще трябва да побързам, че една чанта, която харесах вчера, днес вече я няма.  Confused

# 43
  • Мнения: 8
Дами,

както вече писах на mi6i, до два дни мисля да проверя сайтовете:  www.yoox.com/ www.80spurple.com/ www.stylebop.com и евентуално и www.net-a-porter.com

Ако имате препоръки - Praynig, а ако има и други, които също са набелязали нещо - може да комбинираме поръчката.  Simple Smile

 ooooh! А сайтът www.80spurple.com не доставя до България.  Cry

Последна редакция: сб, 16 яну 2010, 18:51 от hrisko11

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
 Имам 5-6 поръчки от Yoox и съм възхитена от бързината, с която идват поръчките - 48часа с куриер до посочения адрес.
На намаления имат доста изгодни неща, но понякога продават и неща от колекции от преди 2 години (не че това е кой знае какъв проблем). Оригинални са стоките, сайта е италиански. Peace

Общи условия

Активация на акаунт