Април 2006

  • 27 080
  • 751
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 648
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИТКО НА КАТЯ!
Честит и на Диабетката!
Да са живи издрави и много щастливи!

# 61
  • Мнения: 766
Добро утро!
Кате да ти е здраво , умно и добро порастналото момче! Весел празник!
Вени, Ексчето е овен Wink

# 62
  • Мнения: 1 284
Честити изминалите именици и днешния рожденик   bouquet
При нас нищо ново, Алекс е на детска. Научил е сумати глупости и само забележки му правя, ужас  Crazy
Раче, страхотна бебка. Да ви е жива и здрава   bouquet

# 63
  • Мнения: 404
ЧЕСТИТ ТОЖДЕН ДЕН НА МИТКО НА КАТЕТО Heart Eyes дА РАСТЕ ВСЕ ТАКА ДОБРИЧЪК И ДА СЛУШКА МАМА, ТАТЕ И ПЛАМКАТА Hug.
КАТЕ, ВЕСЕЛ ПРАЗНИК МИЛА  bouquet, чакаме с нетърпение снимки/и да не забравиш и на тортата Wink/.
Раче, мома Веселинка е страхотна бузана, да я нацелуваш и от мен Heart Eyes.Ти изглеждаш чудесно, Еми е много миличък на снимката, а таткото горд Hug.Да сте все така мило и задружно сем-во ви пожелавам Peace

# 64
  • София
  • Мнения: 3 648
Мда, наистина, но защо Скайпа сутринта ме информира, че има РД?
Да не е на мъжа и?

# 65
  • Мнения: 7 605
Не, мъжът й е на 19.3.  Mr. Green  Тя е през април.

Честит рожден ден на Митко, да а жив и здрав, умен и палав  Hug Катя, весел празник, чакам с нетърпение да видя каква торта си му направила този път  Blush

# 66
  • София
  • Мнения: 958
Честит празник на Митко и готиното му семейство!



Вени, спомням си, че и миналата година така честити РД на Ексчето, по никое време Laughing

Болничките как са днес?
Децата бързо да оздравяват, че наваля чуден сняг за пързалки!

# 67
  • София
  • Мнения: 980
 Laughing Обичам така, и в скайп валят чиститки  Hug

Да, овен съм  Wink

Да е жив и здрав Митко и да му е бяла и чиста годината като днешния ден!  newsm59

# 68
  • София
  • Мнения: 3 648
Значи нещо в профила на Диабетката е грешно или..?!

# 69
  • Мнения: 357
Ей , писах, писах и изчезна    #Cussing out. Та сега по-накратко.

Честит рожден ден на Митето, да е все такъв чаровник  Hug.

Ексче, да ти честим по-честичко , че да се разписваш.

Петя П, как сте?

Аз ходя от миналата седмица на зъбар и вечно съм с някакви болки  Sad, но ще търпя. Решила съм да си сменя всички стари пломби и две коронки, които имам. Иначе за двете бременности имам един кариес.

# 70
  • Мнения: 2 000
Благодаря ви момичета. Въпреки, че съм несериозна в последно време и мнооого рядко пиша не забравяте да честитите   Hug
Амиии, ето снимка на тортата Гледайте я с премрежен поглед, щото иначе и се виждат всичките дефекти  Mr. Green Ама последните 3 дни правих 5 торти и вече леееко ми се повдига от торти, ама кво да правиш като толкоз поводи около мен  Laughing
Айде отиваме да ги вземем от домчето, да видим как е минало партито там Simple Smile Като имам снимки ще покажа.
Довечера ще разгледам и на Рачето снимките, че сега няма време.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 534
Кате, както и да я гледаме е СТРАХОТНА!!! да ти е жив и здрав рожденика. Hug

# 72
  • Мнения: 298
Хей, Петя къде се губиш? Кажи как сте?

Деска, благодаря за вниманието  Simple Smile.
Много рядко влизам. Иначе сме добре. Като гледам колко са пораснали всички, направо не е истина, а има и нови попълнения ... да са живи и здрави. А аз от работа всичко съм изпуснала.
Ако се събирате някой ден, обадете ми се, много ще се радвам да се видим.

# 73
  • Мнения: 2 149
На Митко, честит да му е Рождения Ден! Да расте здрав и хубав, за радоста на родителите му!
Кате. честит празник! Прекрасна торта, дам!  bouquet

# 74
  • Мнения: 3 205
Снощи гледахме "сделката на доктор Парнасъс". Не струва като филм, но актьорите мъже биват (Хийт Леджър, Джони Деп, Колин Фарел, Джъд Лоу - невероятно е колко зъби има този човек, прилича на акула, като се ухили). Натъжих се - не е редно толкова талантливи хора да умират толкова млади.
Сега сме решили да гледаме "Шерлок Холмс".

Татянче, в кога почва голямото зимно намаление в майтойс? Февруари ли беше? Забравила съм, а искам да купя зимно яке.

Раче, тия бузи колко целувки носят  Laughing Сигурно не можете да си отлепите устните от тях, а?

С Данчето обсъдихме и решихме, че ниската посещаемост на срещата вероятно се дължи на малкото време за организация. Затова предлагам следваща среща на 13 февруари в "Ники". Моля да си ъпдейтнете календарчетата на срещите с това събитие  Wink Аз ще напомням периодично, защото до тогава има много време и да не вземем пък да забравим   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт