Април 2006

  • 27 100
  • 751
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 958
Кате, страшна сладкарка си!!! Дали ще имаш нещо против да ме осиновиш? Mr. Green

Юлче, добре сте го замислили! Дано този път вече да ни се получи!
Ние гледахме "Шерлок Холмс" - не е лош филма. Опитахме се да отидем и на "Аватар" в АйМакс-а, ама имаше повече от 100 човека опашка и нямаше билети Shocked Те такова нещо от комунизма не ми се беше случвало!

Пете, добре дошла отново! Hug
Нещо много момичета се затриха, а и темата следпразнично доста замря Sad

# 76
  • Мнения: 7 605
Татянче, в кога почва голямото зимно намаление в майтойс? Февруари ли беше? Забравила съм, а искам да купя зимно яке.

Започнало е   Wink

 
Опитахме се да отидем и на "Аватар" в АйМакс-а, ама имаше повече от 100 човека опашка и нямаше билети Shocked Те такова нещо от комунизма не ми се беше случвало!

А чухте ли че в Китай нямало да излъчват филма повече, само в 3Д-кина? Официално защото китайския народ се страхувал от пренаселване, а за това ставало въпрос във филма, неофициално защото има повече успех от пропагандитските филми  Laughing

# 77
  • Мнения: 2 000
Ренке, нямаш проблеми. Осиновявам те  Mr. Green
Раче, разгледах снимките снощи. Голяма бузана тази Веселинка бе. То все съм виждала бузи, ама нейните огромни, само за хапане и целуване  Joy
Като чета за среща, та си мисля ще правим ли пленум тази година? Или много рано още за мислене  Laughing

# 78
  • София
  • Мнения: 3 648
Ъпдейтвам си календара за срещата.
за Аватар - аз го теглих и гледах от замундата. Е, на екран сигурно ще е доста по-зрелишно и но и така става!
Какъв е сега тоя Шерлок Холмс? Филма, а не героя, де!

# 79
  • Мнения: 357
Аватар - а го гледахме в Арена - Младост и нямаше много хора. Ние обикновено там ходим, много е спокойно.

За срещата и аз си записвам , ако не ми мине котка път.

Цяла нощ не съм спала от зъбобол на мъртъв зъб, чистят ми в помента каналите и се оказа , че лекарството е навлязло много навътре до живата тъкан  ooooh!, не знам как оживях  #Crazy. Идваше ми да си откърта зъба.  Днес ходих и ми го отвориха , пак промивки, та дано вече не ме спохожда такова нещо. Сега мина упойката и пак започва да наболява , ама трябвало да отшуми  Praynig.

# 80
  • Мнения: 130
Кате, честит рожден ден на Митко със закъснение. Да е здрав и да радва всички около себе си!
Тортата е супер, каква точно е идеята, замък с духове?

И аз гледах Аватар от интернет. Танче, не става дума за пренаселеност, но китайските власти сигурно всичките си действия с това оправдават   Close.

Леле Тина, дано да ти минава бързо, че много гадно както го описваш  Praynig.

# 81
  • Мнения: 2 000
Зарке, тази торта е без идея  Laughing Реших, че тази ще стане бързо и лесно, а тя ми взе здравето направо. Призрака го сложих накрая, щото ми се видя много празен този замък.Та така, аз не съм доволна от резултата, но пък децата много я харесаха, особено като боднахме 4 фойерверка на кулите и като ги запалихме, голяма веселба падна  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 7 605
Тортата е много хубава Катя, хич не я мисли  Hug

Голямо затишие тук, бива ли такова нещо?

Хайде да ви покажа нещо, направих блог за играчки  Laughing - ако ви интересува, заповядайте  Hug http://detskaradost.wordpress.com/2010/01/10/wir-spielen-einkaufen/ ...все пак наближават рожденните дни  Whistling

# 83
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Нямам сили и време напоследък да се включа.

Първо - на всички именици и рожденици, които съм пропуснала - да са живи издрави и много щастливи!!!

Юлче, вписах си в бележника 13 февруари с големи червени букви! Peace

Тина, бързо да минават зъбните проблеми при теб Praynig

Аз пък го позакъсах с бъбреците, ама няма да мрънкам , а ще се надявам на добър резултат от изследванията след 10 дни. Praynig
За капак Маги е с варицела от днес, та ще постоя още вкъщи.

Иначе с коремчето ми всичко е наред - расте и дебелее.

Оставям ви и отивам да мажа сърбящите пъпки на Маги Tired

# 84
  • Мнения: 2 631
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НАДЕТО!
ВСЕ ТАКА ИСТИНСКИ ЩАСТЛИВА!

 Hug Heart Eyes Hug


Бабъл, дано леко я пребори варицелата! Praynig

Тина, как са зъбките? Hug

Рени, не каза как изкарахте!? Party

Татянка, поздравления за блога! Peace

Кате, виж какво направи - спомена за Пленум и темата утихна! Wink

Спорен петък, дами! Hug

# 85
  • Мнения: 1 147
Наденце, честит рожден ден!
Бъди все такава лъчезарна и щастлива!

# 86
  • София
  • Мнения: 3 648
Наде, честит празник и от мен! Много щастие и вечна любов!

Танче, точно сутринта си мислех дали да не разгледам в майтойс щом сега има намаления и ти - блог - страшна си, ей!
бабълче, дано леко изкарате варицелата, има температура? Ти как си с тия бъбреци - от бременноста ли се обостриха ли..?

# 87
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Наденце, да си ни жива и здрава, много да те глезят тримата ти мъже и да правят сбъдването на мечтите ти по-леко! Желая весел празник и приятни изненади днес!!!

# 88
  • Мнения: 2 000
Наде, честит рожден ден. Много щастие ти пожелавам   bouquet

# 89
  • Мнения: 7 605
Наденце, честит рожден ден, мила! Желая ти много здраве, любов и щастие! Бъди все така лъчезарна  Hug Весел празник!

Ели,  Sad Дано на Маги й мине бързичко  Praynig А ти нямаше ли проблеми с бъбреците и през 1вата бременност?  newsm78 Дано не се мъчиш много  Praynig Прегръщам ви  Hug

За пленума няма да се обаждам изобщо  Stop

Мерси за комплиментите, надявам се да ви харесва блога. Ще пиша редовно там, така че ако ви е интересно, повхърлете по едно око от време на време  Wink

Общи условия

Активация на акаунт