За леенето на куршум........

  • 14 441
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
това е твое мнение и имаш право да го изкажеш,но това не означава,че всички трябва да сме съгласни с теб... самовнушение или не,за мен няма значение,важен е резултатът...
претърпях катастрофа,половин година преди да отида при нея,отидох за съвсем друго нещо,не вярвах,че катастрофата ме е уплашила толкова,как тази жена ми го е внушила,а може би го е предизвикала за да отида при нея?
...
Почти всеки втори човек има някаква случка с кола. Ако не е кола, ще е загуба на близък, ако не е това, ще е с животно, особено при малките деца, та така и аз мога да ти лея разни метали и ще съм познала и с две-три мили приказки ще ти вържа погледа на панделка и ще се успокоиш. Ай, от мен да мине, пари няма да ти искам, че ще ме гризе съвестта после, за разлика от бабичките леячки, които нямат съвест, когато лъжат хората.

# 61
  • София
  • Мнения: 787
Лилянa кефиш Simple Smile

# 62
  • Мнения: 2 456
няма смисъл да убеждавате хората в противното,ако не вярвате и ги смятате за шарлатанки просто не ходете...(не отричам,че има много такива,но и вярвам,че има хора,които имат някакви способности)
Няма да изпадам в подробности за тази катастрофа,но тази жена нямаше как да знае каква кола съм карала,какви последствия имаше от катастрофата и как се е случила,още повече,че аз отидох за съвсем друго нещо...
хора,които не са го изпитвали няма как да знаят,затова  и не ви съдя и не налагам мнението си,но не се опитвайте да промените моето!

# 63
  • Мнения: 27
едно време е нямало психотерапевти и хората са прибягвали до различни церове, гадателки, баячки и пр...вражалици за да успокоят душите си. Това е един от тях- действа почти на 100%.  Безболезнено и без странични ефекти, препоръчва се и на бременни. Свещенодействието е атрактивно и последователно, няма начин да не се оттървеш от страховете си.
 Опитай , неводи към пристрастяване... Wink ако имаш нужда.

# 64
  • Мнения: 461
Особено - на бременни! Joy
Ако имате възможност, задължително купете на баячката още един апартамент за 99-тата внучка, а Вие разчитайте на благотворителните акции за кошарката и дрешките на Вашето бебе.

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
аз нямам лични впечатления,но съм чувала безброй истории от различни хора,че наистина помага,сигурно има процент истина в това. Thinking

# 66
  • София
  • Мнения: 787
аз нямам лични впечатления,но съм чувала безброй истории от различни хора,че наистина помага,сигурно има процент истина в това. Thinking

Мдааа самувношението е голяма работа Simple Smile

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
истината е,че нищо крайно не е вярно ,поне за мен.нито пълното отричане,нито обратното. Peace но всеки има право на свое мнение. Laughing

# 68
  • Мнения: 2 199
Мен често ми леят за съжаление.  Tired
Прекалено много начесто ми се случват разни стресиращи случки за съжаление.
То бяха нападения от кучета, котки, магарета... блъскания от коли   ooooh!
Бабето дето ми лее куршум е съседка на родителите ми.

Има ефект поне при мен Wink
Бабето е от Шумен, но откакто се помня при нея всеки ден идват хора от цяла България! Бебнца се водят, възрастни, болни, инвалиди...
Хората имат различни проблеми. А на още колко такива хора е помогнала - безброй!
За пари - повярвайте ми не го прави за пари.

# 69
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
За пари - повярвайте ми не го прави за пари.


Тогава не й оставяйте.
А как да ти повярваме?

# 70
  • Мнения: 1 912

То бяха нападения от кучета, котки, магарета...


 newsm09 Ужас! Ей такива като от аватара ти ли?

# 71
  • Мнения: 115
Суха Мащерка да не става въпрос за баба Маргарита, аз ходя при нея и наистина при нея няма цена.Винаги ми е казвала колкото искаш толкова, оставяла съм и 2лв и 5лв.И 50ст да и оставиш не е проблем.

# 72
  • Мнения: 2 199
...
За пари - повярвайте ми не го прави за пари.


Тогава не й оставяйте.
А как да ти повярваме?

Познавам я от 20 години. Съседи сме от 23 години. Аз съм на 24  Laughing И куп други неща разбира се.
Лиляна не искам да те убеждавам за нищо. Прочетох постовете ти.
Ако не бяхме съседи и ако наистина не виждах как всеки ден тази жена е търсена откъде ли не и аз нямаше да си лея куршум.
 Peace А и ми помага на всичкото отгоре  Wink

Суха Мащерка да не става въпрос за баба Маргарита, аз ходя при нея и наистина при нея няма цена.Винаги ми е казвала колкото искаш толкова, оставяла съм и 2лв и 5лв.И 50ст да и оставиш не е проблем.

Не е.

То бяха нападения от кучета, котки, магарета...


 newsm09 Ужас! Ей такива като от аватара ти ли?

Голямо грамадно около 20 кила +  Crossing Arms

# 73
  • Мнения: 2
Здравейте мили ! Бих искала да ви кажа, че  наистина имаше ефект след второто ходене. Наистина бях доста скептична, към този метод , но.................. Разбира се , че не съм забравила и изтръгнала всичко от себе си от две ходения при бабката , но се чувствам много много по-спокойна , би могло да и да е на психологическа основа , но  смятам ,че  по-скоро не  е .

Общи условия

Активация на акаунт