Харесва ли ви името Сирма?

  • 8 682
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 340
Аксиандър и Ихтимир, наистина са пълен абсурд.  Сирма е сууупер. Съгласявай се смело.  Сирма Димчева даже доста се връзва и е звучно. 

Интересно ми е как се съгласи мъжа ти да кръстите голямото дете Алекс?  Алекс ми се струва диаметрално противоположно на типа имена, които се харесват на мъжа ти. 

Последна редакция: нд, 17 яну 2010, 17:59 от Сиси Боата

# 31
  • Мнения: 4 555
Мъжът ти явно е фен на научната фантастика и по-конкретно на Беляев.
Аз знам за човек на име Ихтиандър, който основал фирма и я кръстил Амфибия  Laughing

В светлината на тази нова информация, Сирма е чудесно.
И първото ви дете ли е с презиме Ивомир, а не Ивомиров?

# 32
  • Мнения: 6 998
Коментара за Беляев и аз щях да го изтърся, но ми се стори грубо в последния момент и го изтрих  Laughing

# 33
  • Мнения: 2 674
 Не, не ми харесва  Confused

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Сирма е хубаво и интересно име. Малко прекалено твърдо ми звучи, но то е до свикване.

# 35
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
Сирма е супер име.Когато щерката ходеше на детска градина имаха една Сирма,много нежно и красиво детенце,затова и името го свързвам с нея.
Ивомира също ми харесва,но аз бих предпочела Сирма.Не харесвам повторенията в имената.

# 36
  • Мнения: 54
Много е хубаво.

# 37
  • Мнения: 305
Не,и двете не ми допадат.

# 38
  • Мнения: 488
ЗА! ЗА! ЗА!
Сирма Ивомир Димчева!!!  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Ивомира не ми допада....даже никак  Confused А Ивомира Ивомир Димчева  Rolling Eyes ми ...........не!
Сирма е рядко срещано име, силно, но и нежно... Страхотно е... Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 54
Сирма винаги ми е звучало много силно. Имах приятелка Сирма, кръстена беше на Сирма войвода. Simple Smile Не ми е най-любимото име, но не е и лошо.

# 40
  • Мнения: 81
Сирма ми звучи арабски. Но не, не е никак лошо.

# 41
  • Мнения: 5
името Сирма е интересно,но за6то то4но Сирма?Аз примерно харесжам Симона или Савина.Но знае6 ли ако на вас с мажа ти ви харесва не виждам при4ина да не крустите малката така.Сигурна сьм,4е 6те изберете наи подходя6тото за своето бебенце! newsm10

# 42
  • Мнения: 160
Ивомира не ми харсва, по-добре само Ива.

# 43
  • Мнения: 116
Ивомира не ми харсва, по-добре само Ива.


И аз точно това щях да напиша !
Обаче съм леко пристрастна,защото кръстих малката дъщеря Ива - на баща си Иван.Много е щастлива,че си има Имен ден и то на празник,който е много популярен,даже ми каза, че обмисля да празнува и на  Цветница , защото има върба с това име.

Сирма е силно и запомнящо се име,но не на всички деца им е приятно да са с толкова нестандартни имена.
Майка ми се казва Кипра-гръцко име...Аз дори като нейна дъщеря отнасях подигравки,да не говорим пък тя какво е изтрадала.

Съпругът ти би могъл да измисли още женски имена и да дискутирате.

Сарина ,Ева ,Ема ,Карина ,Андреа ,Боряна ,Дарина са много хубави имена за момиче.

# 44
  • София
  • Мнения: 23 106
Предполагам искаш откровени мнения - и двете имена ми звучат повече от зле, извини ме (особено Сирма)! Ива обаче много ми харесва  Peace

Общи условия

Активация на акаунт