Какво има в менюто на днешната кърма?

  • 708
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 344
Питанката ми е следната: Винаги съм се чудила кога отива в кърмата това дето днес съм яла.. или обратно казано "какво има в менюто на днешната кърма"?
Кога храната се обработва и витамините и елементите попадат в съдържанието на кърмата?
Надявам се, разбираемо съм задала въпроса си  Flutter

# 1
  • Мнения: 344
До момента 90 пъти е погледната темата и нито един отговор ....
Незнаете или не разбирате въпроса ми? Ако трябва да го задам по друг начин ...?!?!?
 newsm78

# 2
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Признавам, че нищо не разбрах  Rolling Eyes

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 746
До колкото съм те разбрала и доколкото аз знам до два часа след приема на някаква храна тя отива в кърмата.

# 4
  • Мнения: 1 054
Идеално ти разбрах въпроса... ако сега се "напия" с чайче от шипки кога вит.Ц от моето чайче ще го изпие Малечко Палечко  Mr. Green /'айде дано наистина съм го разбрала да няма много смях де Wink /. Ами аз съм чувала за 6 часа  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 1 125
 Mr. Green Ами за някои вещества бавно, за други бързо ... За някои дългосрочно, за други временно ...

 Joy
 Joy

Например няма значение колко дълго не пиеш мляко (съответно не ядеш сирене и др.), калций в кърмата винаги ще има в постоянно количество, за сметка на костите ти. Алкохол ще се появи в кърмата ти МНОГО бързо, но и бързо ще изчезне. Витамин А ще се увеличи скоро след като изядеш 1 кило черен дроб, и количеството ще се запази високо задълго (до месеци). Витамин С ще се увеличи в кърмата ти след по-обилен прием, но няма да продължи повече от ден-два, ако не приемаш нови количества

...
...

# 6
  • Мнения: 286
Последното, което прочетох е, че времето е 4 часа. Например ако си закусила с кифлички в осем, към 12 и бебо ще си хапне от тях Joy

# 7
  • Мнения: 344
Е, схванали сте ми идеята  Party
Печеното пиле от снощи дали вече е отишло в кърмата?

Причината да задам въпроса е съмение за обрив от погълната от мен храна. Затова питам да мога да преценя от снощи ли е, от тази сутрин ли е или от преди два дни каквото съм яла.

# 8
  • Мнения: 1 125
Ами може и да е заради нещо, което ядеш всеки ден в по-големи количества. Както и заради нещо, което си яла преди няколко дни ... ... ... Замисли се първо какво си яла напоследък, което не си хапвала отдавна. А след това има ли нещо, което консумираш в значителни количества и редовно.

# 9
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Кърмата се произвежда в момента на кърменето.Кога обаче самите вещества от храната се преработват и са готови да влязат в употреба за кърма - зависи от вида им.  Peace

# 10
  • Мнения: 344
Благодаря за отговорите Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт