Юлски бебета - тема 136

  • 29 006
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 69
Астарта, пак ще има шаренийка... Чакам резултатите от анкетата, за да разбера дали да си играя....

# 61
  • Мнения: 790
Може ли малко дребнавост?

Освен пропуските на кг и т.н, според мен няма нужда датите да са през ред, само може би имената, които минават на втори и трети ред да са малко по-навътре и така става по-лесно за гледане. Нещо от сорта на:

01 юли - Карина на мама Rumito-2008, Киара на мама Райка, Леа на мама banan4e, Виктория на мама kris_iv,
               Владимир на мама dgudge, Димитър на мама gsemova, Теодор на мама ninori
02 юли - Александър на мама alisa_13, Александър на мама Криша

# 62
  • Мнения: 12
Астарта, мерси за загрижеността!  Hug Петър вече си е екстра, какво беше това чудо, не знам, както дойде, така си и отиде /дано, де  Praynig/. Тая нощ само памперсът му пак пропусна и изпадна в лека истерия, докато разбера, че това е проблемът, доста се притесних. Помислих отначало, че го боли нещо.
Та пак за тая пуста начална страница пиша и млъквам по въпроса. Исках просто да кажа, че при положение, че почти на никой не пречи, а има доста хора, които я харесват така /поне с такова впечатление оставам/, не виждам защо трябва да се махат мами и деца. Иначе махането на разни там линкове, които вече не са ни актуални примерно не е лоша идея.

# 63
  • Мнения: 367
я да се развихриш  Mr. Green

# 64
  • София
  • Мнения: 1 946
Е, Дуци, аз Анна, ако я видя на живо няма да я сбъркам, ама от снимка.. пък и честно казано не съм се замисляла и заглеждала много.. просто видях че анна я няма, а има ана и хич не предположих че това е ана на маймунката. извинявам се много и на двете ви. аз принципно никакъв физиономист не съм.  Embarassed

# 65
  • Мнения: 69
Ей, ама стана активна темата! Ако резултатите от анкетата покажат, че промените, които съм направила са нежелани - ще върна стария списък, макар винаги да съм била за оптимизацията... Но.. какво искате от човек, който обича да хвърля на поразия и е далеч от образа на Плюшкин? Друго си е да превъртиш скрола на мишката пет пъти, докато стигнеш до първите десетина букета и поздравления. Важното е страници да има, че откакто ги увеличиха на 50, мноо се затлачиха темите.  hahaha

# 66
  • София
  • Мнения: 979
Привет. Гледам сте обсъждали ваксините. Да ви питам новата педиатърка каза, че сега трябва да бием на Криси Пентаксим, при положение че тя си има трите ваксини Инфанрикс (тривлентна)  и отделно полиомелита. Това сега нещо ново ли е, като реимунизация ли е нещо не мога да разбера. Аз исках точно пентаксима да избегна заради ваксината с менингит, а тя иска нея да ми я слага. Понеже гледах някой също писа за варианти, ако има някой наясно моля да ми отговори.
Новия вид ми харесва, по - стегнато е, но и колажите си ми харесват, и аз минавам понякога през първа страничка да погледна  Peace
Честито на вчерашните именници и на днешните Атанасовци   bouquet

# 67
  • Варна
  • Мнения: 189
Добър ден!
Донка, и като затри само мен от първа страничка за 7 юли, стана ли по-олекотена? Аз чета сигурно най-много от тези майки, защо реши че точно нас не трябва да ни има? Не че ми дреме! Все ми е тая за първата страничка ... Има много качествени хора тук и добре, че са те иначе .... заради тях се задържаме да четем тук. Не се заяждам, просто попитах!!!
Останете си със здраве!

# 68
  • София
  • Мнения: 53
Новото оформление ми харесва повече. По-семпло и без излишна информация Peace
А Катинче наистина ни се разсърди, дори за първото бебе не мина да се похвали и го няма в списъка. Не виждам защо да добавяме инфо за второто тук.

Та сега за апетита на Магдалина да се оплача. Тя никога не е била злояда, но никога не е яла повече от 150, максимум 200 грама храна наведнъж. А сега не мога да и насмогна! До обяд похапва само плодове. На обяд изяжда едната храна от кухнята с хляб и десерт. Следобяд изяжда цяла кофичка кисело мляко. Междувременно нон стоп проси я бисквитки, я хлебче! За вечеря количество колкото на обяд!
Сега казах на бавачката на обед да не и дава никакъв десерт, да видим дали ще мине номера!
И другият проблем е, че започна да яде страшно бързо, не бива някой да и открадне храната. Гледа за отрицателно време да натъпче всичко в устата и докато едва дъвче подава чинийката за още Crazy

# 69
  • София
  • Мнения: 2 925
Да гласуваме само за списъка, без за колажа ли  newsm78
Дони, може празния ред между датите да го махнеш, а да направиш датите в някакъв цвят, така още ще се скъси  Mr. Green Hug

# 70
  • Мнения: 2 171
Добър ден!
Донка, и като затри само мен от първа страничка за 7 юли, стана ли по-олекотена? Аз чета сигурно най-много от тези майки, защо реши че точно нас не трябва да ни има? Не че ми дреме! Все ми е тая за първата страничка ... Има много качествени хора тук и добре, че са те иначе .... заради тях се задържаме да четем тук. Не се заяждам, просто попитах!!!
Останете си със здраве!

Ето това имах предвид като не исках да се затриват майки и снимки. Не е едно и също да изхвърлиш ненужна вещ и да затриеш човек. С това и аз приключвам по темата, че нещо много вътрешно я взех.

# 71
  • София
  • Мнения: 553
Честит имен ден на всички празнуващи !   bouquet Да си носят името с много здраве и късмет !

След като на никой не му пречи скролването от какво точно трябва да се олекоти темата  newsm78 Линковете на мен лично не ми бях полезни, но списъците ми харесваха  Peace И аз явно си падам по шаренийката  Mr. Green Макар, че в живота мнооого обичам да изхвърлям и да разчиствам, някакси не правя аналогия с това и облика/разчистването на първа страничка  Peace
За мен предишния списък си беше баш юлския отбор, а кой пише или чете си е лично негова работа. Не може просто така да се премахнат хора от него. Както се видя, например Благомира си чете и е нормално да не й стане приятно от случилото се  Peace

По принцип мисля, че насаждането на излишни дразги в отбора е излишно !  Peace Нека списъкът да си е пълен и когато Севги реши, да направи само 1 колаж и толкоз.  Peace
Не си заслужава да се спори и дискутира толкова това, като може да си измислим друга, по - приятна тема за дискусии  Whistling

P.S. В сегашния й вид, много и не може да се говори въобще за "оформление" на страницата. Но предполагам, че това е работния й вариант, който цели само да ни покаже какво е махнато, а не как е оформена - за чисто естетичски говоря  Peace.

Последна редакция: пн, 18 яну 2010, 12:50 от Ninche

# 72
  • София
  • Мнения: 2 925
Я, върнах се да чета и чак спор имало  Sunglasses Ми мамите може да си останат , само линковете да съкратим  Thinking Мен лично снимките ми е все тая дали ще ги има или не newsm78. Но бебетата и мамите държа да ги има/поне тези които искат/, защото често забравям имена  Blush

Абе Дуци, твоите мечета как вървят заедно, ако не се зачете човек, ще си помисли, че имаш близнаци  Grinning Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 69
Благомира, добавям те в списъка. Няма нужда да се обиждаш. При положение, че си в течение да дискусията, можеше да вземеш отношение, вместо да ме етикираш непряко.
Може би от липсата на глас към написаното, не можете да схванете, че не се дразня с някого. Ако има друг, който само чете, а аз не съм разбрала, съжалявам. Защо едно предложение се превръща за пореден път в борбата между отбор "ягодки" и "черешки"...
Докато гледах списъка с многото майки и юлчета, не се питах защо съм изтрила някакви имена, които въобще не съм чула, а къде изчезнаха много готини хора, някои от които познавам лично? Къде са ЕЛ, Маябий, Петра, Душичката, Нип, Стробъри, Ивончето? Тити не пише, Пенелопе се разсърди още докато бяхме бременни май... Майра сега взе да се завръща, Пърли не ще...
Има анкета - пишете - да или не - може ли малко прозаично да се подхожда към едно работно предложение, вместо да се превръща в неравен бой за невинните затрити...
Сега виждам, че и Дългоноска чете, и нея ще я добавя...

# 74
  • Мнения: 4 371
Донка предварително помоли да няма сърдити, а просто да си кажете да ви добави. Не знам сега какво е това наостряне, все едно аз като не видях Анна в колажа да бях вдигнала пара до небето.
Но отдавна не сме се карали, давайте да се хванем за косите Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт