Supernatural - Sexy! Scary! Over? - 3

  • 22 404
  • 757
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 44 288
не е същата тръпка за жалост Simple Smile

# 721
  • Мнения: 0
Тя тръпката като гледа човек за пръв път никога не може да бъде повторена, но пък и преговора си има своя чар - толкова много нови неща се намрат, които са били изпуснати при първото гледане. На мен например само на второ гледане ми е лесно да забележа истинското развитие на образите в сериала. Simple Smile

# 722
  • Мнения: 3 818
Попаднах на много интересен спойлер относно предстоящия епизод. Развълнувана съм и съм в очакване на петък, този път се надявам, че няма да се разочаровам Grinning
Слагам го по-долу в бяло за нечистите спойлериращи се души Laughing

Amy Gumenick and Matt Cohen are back as the young Mary and John Winchester. They are even better in this one than “In The Beginning.” John gets far more screen time and more prominent a role. They’re both really good.
-If you think Dean’s fishing dream was amusing, you should see what it is this time. Best ever.
-Anna reveals what happened to her to Dean. He's surprised to hear all of it.
-Time travel is Anna’s plan B. You should see what plan A is and how that plays out.
-The year is 1978 and Sam finds the time period amusing, especially the mustaches.
-It’s a muscle car fiesta in this episode! No driving around in lame pintos for Dean and Sam.
-Sam is right in the middle of the action this time with Dean. He definitely gets emotional over the whole thing. Just wait until you see his reaction when meeting young John and Mary.
-Mary still fights like a badass.
-Sam finally gets to do something that only Dean and Castiel have done before. It’s awesome!
-There’s a strange family moment with all four of them riding in the Impala, especially with Sam and Dean in the backseat.
-John steps up in a big way, showing signs of the older him.
-John and Sam have a “moment” as do Dean, Sam and Mary. These are the Kleenex portions of the episode. Be prepared!
-The rest, it’s awesome. It’s also too major for me to say much more, but it involves Dean in a big way. Here's one little spoiler, there is a major character death.

# 723
  • Мнения: 2 040
Ах, ти, подла Фея такава! Защо ми трябваше да чета?!  ooooh! Сега как ще изкарам до петък??? Иска ми се утре като се събудя да е петък сутрин  hahaha

# 724
  • Мнения: 3 818
Ах, ти, подла Фея такава! Защо ми трябваше да чета?!  ooooh! Сега как ще изкарам до петък??? Иска ми се утре като се събудя да е петък сутрин  hahaha

 newsm48

Усещам как пак ще прибягваме до услугата прехвърли Свръхестествено по скайпа на приятел Joy Ще взема да събирам пари обаче Mr. Green

И аз нямам търпение откакто го прочетох и си рекох - що пък да не причиня същото страдание и на останалите newsm47

# 725
  • Мнения: 0
Ох, Фейче, чудя се да те прегърна ли за споделения спойлер или да те пошляпна!  ooooh! Stop Защоооооо е само вторник!!!!!! :'( И аз четох някъде кратки ревюта на новия епизод, но това твоето бие рекорда за "изтекла информация". Моля те, сподели с класа и източника, от където си го спайнала, плийз, плийз....   bouquet

Ах, ти, подла Фея такава! Защо ми трябваше да чета?!  ooooh! Сега как ще изкарам до петък??? Иска ми се утре като се събудя да е петък сутрин  hahaha
Злата и аз съм на същото дередже. Сега ще сънувам само "There’s a strange family moment with all four of them riding in the Impala, especially with Sam and Dean in the backseat."
Лоша, лоша Фея!  Hug Hug Hug  Mr. Green

Ужас! Да не би Боби..... или Кас #Crazy dontknow

# 726
  • Мнения: 1 775
И аз нямам търпение откакто го прочетох и си рекох - що пък да не причиня същото страдание и на останалите newsm47
Гад такава, как можа. Последното изречение от спойлера сега няма да ме остави да заспя.

# 727
  • София
  • Мнения: 44 288
Няма да чета...няма да чета...няма да чета.... Laughing Laughing Laughing ще устискам до петък Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 728
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 475
Аз пък ще тъна в блажено неведение smile3534 Любопитна съм, но не чак толкова... Joy

# 729
  • Мнения: 2 040
Няма да чета...няма да чета...няма да чета.... Laughing Laughing Laughing ще устискам до петък Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Браво, Ейнджъл! Направо ти завиждам, аз се изкушавам толкова лесно! Покажи ми ти изкушение и ми гледай сеира  hahaha

Ето едно интервю с Марк Пелегрино - http://www.artistdirect.com/nad/news/article/0,,6424744,00.html

Последна редакция: вт, 02 фев 2010, 23:20 от Злата с метлата

# 730
  • Мнения: 3 818
Няма да чета...няма да чета...няма да чета.... Laughing Laughing Laughing ще устискам до петък Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Браво, Ейнджъл! Направо ти завиждам, аз се изкушавам толкова лесно! Покажи ми ти изкушение и ми гледай сеира  hahaha

Ето едно интервю с Марк Пелегрино - http://www.artistdirect.com/nad/news/article/0,,6424744,00.html

И аз съм същата работа, че даже не само се изкушавам, ами си търся изкушенията сама, да не би да ме подминат Joy

# 731
  • Мнения: 0
И а
Няма да чета...няма да чета...няма да чета.... Laughing Laughing Laughing ще устискам до петък Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Браво, Ейнджъл! Направо ти завиждам, аз се изкушавам толкова лесно! Покажи ми ти изкушение и ми гледай сеира  hahaha

Ето едно интервю с Марк Пелегрино - http://www.artistdirect.com/nad/news/article/0,,6424744,00.html
Няма да чета...няма да чета...няма да чета.... Laughing Laughing Laughing ще устискам до петък Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Браво, Ейнджъл! Направо ти завиждам, аз се изкушавам толкова лесно! Покажи ми ти изкушение и ми гледай сеира  hahaha

Ето едно интервю с Марк Пелегрино - http://www.artistdirect.com/nad/news/article/0,,6424744,00.html

И аз съм същата работа, че даже не само се изкушавам, ами си търся изкушенията сама, да не би да ме подминат Joy

 hahaha Joy hahaha Ами какво да правим - като само "изкусители" са ни в акъла... Simple Smile
BTW, ето едно интересно клипче: Защо Дийн е толкова добър по-голям брат: http://www.youtube.com/watch?v=dPsKZ6oTyTw&feature=related

# 732
  • Мнения: 2 040
Дейна, клипчето е страхотно. За да не се сърдят градинарките, ето и за тях нещо - Защо Сам е толкова готин по-малък брат

# 733
  • Мнения: 0
Дейна, клипчето е страхотно. За да не се сърдят градинарките, ето и за тях нещо - Защо Сам е толкова готин по-малък брат
Злата, мерси за асистенцията, тъкмо го издирвах къде ли е, за да го постна Hug

Последна редакция: ср, 03 фев 2010, 00:37 от Dana_Scully

# 734
  • Мнения: 3 818
Дейна, Злата, мерси за клипчетата  Grinning
Изгледах това на Сам, много ми хареса последната причина Laughing
Сега отивам да гледам патрона ви Laughing

Дейна, нали ме пита от къде черпя информация. Ето от този форум

Общи условия

Активация на акаунт