За мъжете които носят прашки

  • 28 221
  • 210
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Жена с прашки и хубав задник - секси. Мъж с прашки  и хубав задник - гей. Такива са ми асоциациите. Ако са грозни задниците и в двата случая е трагикомично.  Laughing

# 16
  • Мнения: 4 300
Не харесвам не само мъже, а и жени с прашки.
И аз.
Виждала съм мъж с прашки на плажа, ами тъпа гледка, сори. Може ид а съм консерва, но наистина е крайно нелепо.

# 17
  • Мнения: 3
Не харесвам не само мъже, а и жени с прашки.
Аз мисля че за жена е приемливо да носи прашки и наистина доста мъже го намират за секси.Аз имам бельо и от двата вида-и прашки и бикини.Но с бикини ми е по- удобно.А и мъжа ми казва, че бикините и дамските боксерки са по- загадъчни като бельо,не като при прашките- да ти се вижда цялото дупе с една лента по средата.
Питай го какво мисли за килотите или кюлоти, не знам как се пише точно, и те ли са загадъчни?
Не се сърди, човече, подозирам, че си почитател на Силвия Кристел и немският секс от началото на 70те. Peace

# 18
  • Мнения: 1 085
... Мъж с прашки  и хубав задник - гей...

Тъкмо щях да пиша, че мъж с прашки = гей и ти публикува мнение.
Като се замисля, по прашки съм виждала само стриптизьори.

# 19
  • Мнения: 2
Смях и ужас.Когато ми оправяха нета един от работниците беше с прашки.Гледката която видях беше ужасна,а лошото за господина с прашките беше,че и колегите му видяха какво бельо носи.Аз се сдържаш да не се засмея,но те hahaha Joy

# 20
  • Мнения: 1 085
Смях и ужас.Когато ми оправяха нета един от работниците беше с прашки.Гледката която видях беше ужасна,а лошото за господина с прашките беше,че и колегите му видяха какво бельо носи.Аз се сдържаш да не се засмея,но те hahaha Joy

Ти пък как му видя прашките  Joy

# 21
  • Мнения: 426

Питай го какво мисли за килотите или кюлоти, не знам как се пише точно, и те ли са загадъчни?

Питах го  Laughing,не е виждал килоти.Много е млад и този вид бельо му е непознато.Освен ако тайно не е ровил в гардероба на баба си, но не смее да си признае  Laughing

# 22
  • Мнения: 2
Смях и ужас.Когато ми оправяха нета един от работниците беше с прашки.Гледката която видях беше ужасна,а лошото за господина с прашките беше,че и колегите му видяха какво бельо носи.Аз се сдържаш да не се засмея,но те hahaha Joy

Ти пък как му видя прашките  Joy
Ами докато бърникаше из кутията на компютъра беше клекнал и те се видяха Embarassed Joy

# 23
  • Мнения: 426
... Мъж с прашки  и хубав задник - гей...

Тъкмо щях да пиша, че мъж с прашки = гей и ти публикува мнение.
Като се замисля, по прашки съм виждала само стриптизьори.
То по-скоро не гей, ами жиголо тип. Най-красивата гледка според мен е стегнат, мускулест мъжки задник в  хубави боксерки и плата нежно загатва стегнатите полукълба, когато съпия се движи полугол из стаята  Whistling

# 24
  • Мнения: 11 573
отврат

# 25
  • Мнения: 451
Чуя ли "мъж с прашки", се сещам за Борат.

# 26
  • София
  • Мнения: 18 679
Комедия пълна Mr. Green

# 27
  • Мнения: 3 371
виждала съм, да. за щастие мъжът имаше хубаво дупе, иначе щеше да е гротеска.
не, не ми хареса обаче. не бих искала да гледам всеки ден мъж по прашки.

# 28
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Не знам защо ама първата ми асоциация беше Борат Сагдиев...  Която от вас е гледала филма ще се сети. Някаква гадна картинка... Направо ужас! #Crazy

http://www.-spam082-/uploads/tinymce/eva/borat-green-thong-swimsuit.jpg

Последна редакция: нд, 17 яну 2010, 23:47 от mimi135

# 29
  • Мнения: 2 631
Мъжки задник след кола маска, погълнал бяла прашка! Любимото ми!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт