За мъжете които носят прашки

  • 28 321
  • 210
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 46 647
Е, нормално е, хората се възбуждат от различни неща Simple Smile

Иначе - не говоря за себе си. Въпреки, че като се замисля, мнението ми си е все същото от времето, когато бях 50+ Laughing

# 61
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мъжете, които носят прашки за мен са гейове.
През 80-те и аз намирах женските прашки за смешни, сега обаче са ми удобни и практични.

# 62
  • Мнения: 46 647
Само погледнете  Heart Eyes ясно, че хората са с различен вкус, но как може това да се сравни с прашка  Crazy

http://im.in.com/media/download/wallpapers/2009/Jan/brooke_burke … x1200_420x315.jpg

# 63
  • Мнения: 7 947
Ами за мен това са си бабешки гащета, ама да - вкусове различни.
На хубаво дупе - оскъдното бельо е само секси подправка. Има най-различни видове прашки, не се ограничавай само с въже в задник.
Пък сега се сещам - как носиш тесен панталон с гащи - ми то се очертава  Thinking

# 64
  • Мнения: 4 300
Слоги имат серия лазерно изрязано бельо, което не се очертава, а и не само те.

# 65
  • Мнения: 7 947
Може би имаш впредвид безшевно  Thinking
Но дори то се очертава, особено на светли панталони...

# 66
# 67
  • Мнения: 7 947
А може би ще благоволиш да се доизкажеш и дообясниш  Laughing

# 68
  • Мнения: 4 300
 Wink
Бяла прашка под светъл панталон ми е отчайващо грозно и вулгарно, сори. Изобщо впит бял панталон в задника, освен ако не е на снимка и след ФШ.

# 69
  • Мнения: 7 947
Едно е да не харесваш бели панталони, друго прашки и бели панталони /тогава какво остава всъщност?/, а съвсем различно да не харесваш принципно прашки.
Аз обаче питах за онова бельо, за което спомена - ще обясниш ли за непросветените?
Също и какво е ФШ?

# 70
  • Мнения: 4 300
Е, аз не харесвам и трите- вулгарни са ми. А и по принцип бели дрехи се носят с телесен цвят бельо, за да не прозира. Дори ако си обръщала внимание подплатата на белите бански е с телесен цвят ( не случайно).
По горе съм дала линк.
ФШ= ФотоШоп

# 71
  • Мнения: 7 947
Не знам защо ми обясняваш как се носят бели панталони, ти сама заговори за бели прашки и светъл панталон, аз просто питах как се ноят тесни панталони от тези, които не носят прашки...

# 72
  • Мнения: 4 300
Много си дразнеща  понякога:) Опитах се да мина с едно обяснение, но не става, трябват повече.

Не знам защо ми обясняваш как се носят бели панталони, ти сама заговори за бели прашки и светъл панталон, аз просто питах как се ноят тесни панталони от тези, които не носят прашки...

Може би имаш впредвид безшевно  Thinking
Но дори то се очертава, особено на светли панталони...

Едно е да не харесваш бели панталони, друго прашки и бели панталони /тогава какво остава всъщност?/, а съвсем различно да не харесваш принципно прашки.
Аз обаче питах за онова бельо, за което спомена - ще обясниш ли за непросветените?
Също и какво е ФШ?

Последна редакция: пн, 18 яну 2010, 16:27 от Рокси

# 73
  • Мнения: 7 947
Не, пак нищо не ти се получава - въобще какво ти е мнението по темата  newsm78

# 74
  • Мнения: 426
...Последното нещо, което може да предизвика у мен един стриптизьор е желание за секс. Виж желание да го ритна по голия задник-да  Laughing
Лъжееееш,айде де да го ритнеш? Joy
Ма защо не ти се вярва  Joy Много са ми смешни и досадни.Едно време в Дали танцуваха някакви такива и само дебелите гъркини се прехласваха по тях.Или компаниите от застаряващи отчаяни съпруги.

Общи условия

Активация на акаунт