Майка на 15г.

  • 9 678
  • 180
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12 687
Аз съм по-наклонена да мисля, че родителите не знаят, и евентуално, няма да са много щастливи.

# 16
  • Мнения: 1 085
За презервативи тия деца не са ли чували?

# 17
  • Мнения: 4 841
За презервативи тия деца не са ли чували?

Доколкото разбирам, "таткото" е на 23-24 години... За много други неща би трябвало да е чувал, освен за презервативи...

# 18
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Става въпрос за наш приятел

Уау, какви приятели имаш... Това определено може да се класифицира като педофилия. Ако родителите на момичето решат, могат да го тикнат в затвора този твой "приятел"... Това да не е в резултат на активното проповядване на "семейни ценности" в така любимите ти турски сериали  newsm78


Ами да ти кажа, май си трябва да го тикнат да полежи малко.
Само със строги мерки може поне малко да се преустанови тази тенденция, деца да раждат деца.
Или поне да го отръскат с мноооого яка глоба.

# 19
  • Мнения: 12 687
Въх, пък вие. Ма те са обичат. И любовта им дава  плод.

# 20
  • Мнения: 1 085
За презервативи тия деца не са ли чували?

Доколкото разбирам, "таткото" е на 23-24 години... За много други неща би трябвало да е чувал, освен за презервативи...

Именно.

# 21
  • Мнения: X
Аз съм по-наклонена да мисля, че родителите не знаят, и евентуално, няма да са много щастливи.
Не е задължително. Едно съседско момиче преди 10 години роди на 15 от приятеля си, който беше на 25. Още преди да забременее попитах брат й защо родителите позволяват малката да има толкова възрастно гадже /защото те определено си ходеха официално, така да се каже/ и брат й ми отговори, че родителите му дори се радвали, защото "той щял да я пази", моля ви се!  ooooh!  
Е, хубаво я опази.
Сключиха брак, имат второ дете, на 24 момичето се разведе.
Става въпрос за българско семейство, средно ниво.

# 22
  • Мнения: 4 586
Ами да ти кажа, май си трябва да го тикнат да полежи малко.
Само със строги мерки може поне малко да се преустанови тази тенденция, деца да раждат деца.
Или поне да го отръскат с мноооого яка глоба.
Това ще е обратна дискриминация и бащата може да сезира Комисията за защита от дискриминация. Достатъчно е да сърфира с "ромка роди" и да  извади бол примери, в които правосъдието не си е мръднало пръста.

# 23
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ами да ти кажа, май си трябва да го тикнат да полежи малко.
Само със строги мерки може поне малко да се преустанови тази тенденция, деца да раждат деца.
Или поне да го отръскат с мноооого яка глоба.
Това ще е обратна дискриминация и бащата може да сезира Комисията за защита от дискриминация. Достатъчно е да сърфира с "ромка роди" и да  извади бол примери, в които правосъдието не си е мръднало пръста.
Е аз имах предвид към всички да се предприемат строги мерки. Не само към българита, а и към ромите.

# 24
  • Мнения: 342
Здравейте,да той е на 23-24г. натиснала съм 1-то вместо 2.Ние скоро си писахме и аз също питах за родителите и той каза,че знаят и че няма проблем.Сега дали наистина е така...само те си знаят.Попринцип майката на момичето харесва момчето.Нейните родители до колко знам са разведени и тя доста си е позволявала.В смисъл,че си е правила каквото си иска.Живеела е с майка си,сега вече с момчето.Та може да се каже,че той я вкара малко в правия път,но...и аз мисля,че не е редно момиче на 15г. да стане майка.Още в началото като тръгнаха съм му казвала,че не знам какво изобщо очаква,все пак тя е на 15г....те си знаят,аз единственно мога да попитам за съвет.Имах предвид,дали държавата може да направи проблем.Както с тази ромка например,дали няма да искат социалните да вземат детето докато навърши 18г. ?Дали изобщо може да има някакви последици.Не съм наясно със законите.А те даже ходят и от скоро.И в началото не искаше даже да спи с нея,точно защото е малка.И изведнъж какво стана....не е ясно  Tired

# 25
  • Мнения: 22 522
Не знам родителите какво мислят по въпроса....и честно казано вече не ме интересува.
Но е крайно време държавата да си влезе в ролята и подобни действия да са наказуеми, както трябва.
А не едва ли не да се "хвалят" по новините и да ми разказват за поредното 12-15годишно дете, което ражда.
Социални органи няма ли, защита на детето и т.н и т.н.???

# 26
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 315
независимо от мнението на бащата и на родителите момичето е непълнолетно и той може да отнесе присъда.

# 27
  • Мнения: 1 296
Не знам родителите какво мислят по въпроса....и честно казано вече не ме интересува.
Но е крайно време държавата да си влезе в ролята и подобни действия да са наказуеми, както трябва.
А не едва ли не да се "хвалят" по новините и да ми разказват за поредното 12-15годишно дете, което ражда.
Социални органи няма ли, защита на детето и т.н и т.н.???

според мен наказуема/и първо трябва да са родителите на момичето, които независимо дали са разведени или не, все пак носят отговорност за нея и след това момчето, ако се прецени, че и той има вина. Макар че на 24 години трябва да знаеш имаш ли право да спиш с непълнолетни или не?

# 28
  • Мнения: 12 687
И в началото не искаше даже да спи с нея,точно защото е малка.И изведнъж какво стана....не е ясно  Tired

Мдаа, много неясно, интересно какво е станало newsm78

# 29
  • Мнения: 1 085
И в началото не искаше даже да спи с нея,точно защото е малка.И изведнъж какво стана....не е ясно  Tired

Мдаа, много неясно, интересно какво е станало newsm78


Като не иска да спи с нея, тогава защо изобщо е бил с нея  Wink

Общи условия

Активация на акаунт