Пирография( рисуване с пирограф в/у дърво)

  • 198 054
  • 739
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 35
 newsm74Може да заформим една маса,стига да се включат и другите.

# 661
  • Мнения: 2 065
За толкоз време тука, да не те отчайвам  tongue ама ако трябва да чакам другите да се включат
значи да си мръ трезвеник...  smile3544
За момента само Аничка  Kissing Heart  има извинение за отсъствието!

# 662
  • Мнения: 35
 DrunkЕ ми който желае.

# 663
  • Мнения: 35

Една от по-ранните ми работи.

# 664
  • Мнения: 2 065
 newsm10  И аз съм със зелени очи  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 665
  • Мнения: 35

Преди малко я завърших,още е топла,става ли за подарък?Искам да я подаря
на една лекарка със златни ръце.

# 666
  • Мнения: 2 065
Идеален подарък ще бъде!  thumbsup
Скрит текст:
Хърмаяни:
Бухалът е символ на мъдростта,знанието и ерудицията,разсейващи мрака на невежеството.Използва се за активация на учебния процес,работоспособността и умствения труд.Счита се ,че помага на притежателя си да предвижда бъдещето и да види всичко невидимо за човешките очи.Много Фън Шуй специалисти смятат ,че създава около себе си "енергийно поле на благополучие",в което притежателят винаги чувства душевен комфорт и може да се развива в избраната посока..

# 667
  • Мнения: 13
Здравейте,приятели!Завърнах се.Бях спряла нета,че децата не искат да си пишат домашните ,а все се карат за компютъра.Те пък взеха ,че се разболяха.Шегувам се с тях,че са се разболели от мъка.Аз нямам нищо ново,защото една икона ми се наложи около Коледа и нова година и за Свети Валентин и за Баба Марта да я правя отново и отново.Направя я за някой и той се похвали или я видят докато е при мен и искат същата.Викам,чакайте бе хора,вижте каталога, вижте и други неща,ама не.Дъщеря ми ме пита,не ми ли омръзна все едно и също.Казвам и ,че по- добре това,отколкото да ми минават по 300 ризи на ден за прикачване на ръкави и така всеки ден до безкрай.Ето я и нея,вече съм я показвала.Качнам и нещо пролетно-мартенско.

# 668
  • Мнения: 0
Здравейте, ако някой търси пирограф тук има един да се продава. http://prodavalnik.com/nov-ruski-pirograf--uzor-sssr--35-lv-i18709999

# 669
  • Мнения: 2 065
 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68
Тъкмо се бях притеснила, че уплаших tdt55 с присъствието си и станА навалица у темата!  Hug

ichi761 скъпичък е този пирограф  Sick и не мисля, че е толкова нов... но това е мое мнение  Blush

ana1   bouquet  На практика- от личен опит, ако са решили да не пишат домашното, с комп или без него, пак няма да го направят   33uu

Радвам се, че живна темата и си признавам, че всички мнооого ми липсвате!

# 670
  • Мнения: 35

Момичета виждам,че нещо ме бъзикате Twisted Evil,но не съм от страхливите.Нещо ме е налегнал мързел и не ми идва музата за работа,затова публикувам стари неща Blush,поздрави на всички.

# 671
  • Мнения: 0
Пирографа наистина не е нов, но вече се намират даста трудно. Аз работя с такъв и не бих го заменила с нишо друго. Това си е мое мнение. Преди време купих още 3 точно такива на цена 30лв. за бр., и за това мисля че не е скъп. Просто реших, че някой може да ги харесва и а има нежда.

# 672
  • Мнения: 2 577
Здравейте, майсторки сръчни. Може би повечето от вас следят темите в Хоби и знаят за благотворителните базара на Движение на българските майки. Всяка година и ние - звеното от Пазарджик организираме такъв, това е факт, благодарение на голяма част от хората, обитаващи темите в Хоби.
Отново ще разчитаме на всички вас, които ни помагахте през изминалите години, както и на тези от вас, които имат желание да се включат за първи път. Без вас базарът ни не би бил толкова успешен! Имаме нужда и тази година от добрите ви сърца и сръчни ръце!

  Парите и тази година ще отидат за изключително успешната ни инициатива „Стъпка напред”, чрез която отпускаме стипендии на деца, лишени от родителска грижа, за продължаване на старата ни традиция да организираме партита за по-малките малчугани по програмата “За една усмивка в повече”, както и да помагаме на семейства в риск.

Можете да следите и нашата темичка - там има много линкове с красотите, които сте изработвали вие и останалите сръчни ръце:


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=700306.0

Желая ви прекрасен ден!   bouquet

# 673
  • Мнения: 13
ЧЕСТИТ 8 МАРТ НА ВСИЧКИ ДАМИ!

Бъдете жени благословени,
с любов и нежност надарени,
с усмивка вечно озарени
и с много радост наградени!

# 674
  • Мнения: 23
Здравейте приятели!Не бях влизал доста време,но виждам нови хубави творения!Успех и творчески вдъхновения на всички!

Общи условия

Активация на акаунт