Пирография( рисуване с пирограф в/у дърво)

  • 197 919
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 054
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН АНИ!   Hug Hug Hug

# 676
  • Мнения: 13
Благодаря ти за хубавата картичка,приятелко!!! Hug Heart Eyes  bouquet

# 677
  • Мнения: 23
След като сложих потенциометър на лидълския пирограф съм много доволен!Сега само трябва да намеря подходящ материал.Гледам че едни от най добрите в пирографията често използват липа,бреза,топола,дъб и др.Искам да питам от кой материал сте най доволни?Аз използвам два вида фурнирован мдф,но общо взето не съм кой знае колко доволен.

# 678
  • Мнения: 2 054
При мен бук е свястното дръвце, най- гадно ми е да работя върху чам, нЕма такава мъка...

# 679
  • Мнения: 35
Стояне, опитай освен бук добре се работят също бреза,явор,ясен,шестил.

# 680
  • Мнения: 2 054
tdt55    bouquet
благодарение на теб, научих какво е шестил, никога не бях го чувала   love001

# 681
  • Мнения: 23
Благодаря Приятели! Simple Smile

# 682
  • Мнения: 35

Още една от моите работи.

# 683
  • Мнения: 2 054
Направо се съдрах от завист  smile3516
 smile3501

# 684
  • Варна
  • Мнения: 433
Здравейте, страхотни неща сте изработили! Simple Smile
Трябва ми спешно някой пирографист от Варна, купихме на баща ми един комплект длета, който пристигна в дървена кутия (от лакиран шперплат) и искам да се напише на кутията двете му имена. Не мога да намеря в гугъл къде да я занеса, да ми го направят! Много ще съм благодарна, ако някой от вас има тази възможност или да ме насочите към някого! Става въпрос за понеделник или вторник, в сряда го подаряваме!
Направо оставям и моя телефон 0896611688 Вили.
До скоро!

# 685
  • Варна
  • Мнения: 433
 newsm10
Бутам темичката нагоре, че ми е спешно! Wink

# 686
  • Мнения: 13
Ами май няма от Варна или наблизо Rolling Eyes.Май,че ще се наложи например да се напише една картичка и да се сложи в кутията.Като последна възможност може да се напише обява и да се остави например в един хипер маркет,който има такава практика,да не му правя реклама.Напиши я с едър шрифт и подчертай ,че е спешно. Wink

# 687
  • Мнения: 13
Да пусна нещо,да подръпна темата.

Римската крепост "КАСТРА МАРТИС" ,град Кула.
Спретнах я набързо и нямах възможност да я снимам по-добре.Това са възможностите на уеб камерата ми в дъждовно време #Cussing out Joy

# 688
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен.
Отдавна не съм  влизал в сайта.
Наистина има много хубави произведения.
Реших да пусна нещо което завърших днес.
Надявам се да не загрозя много темата с моята творба. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

http://media.snimka.bg/s1/2273/030791002.jpg

# 689
  • Sofia
  • Мнения: 26 528
Чудесно е,много ми харесва   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт