ръкавицата на ВиргинияЗдравкова?????

  • 8 080
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Някой знае ли какво се слу4и с тези ръкави4ки?От няколко месеца се опитвам да си поръ4ам и ми пращат имейл 4е няма в нали4ност.Дали могат да се купят от някъде?Направо съм пристрастена към тази ръкавица  Sad

# 1
  • Мнения: X
Може малко тъпо да прозвучи въпроса, ама каква е тая ръкавица?

# 2
  • Мнения: 159
Може малко тъпо да прозвучи въпроса, ама каква е тая ръкавица?
Не е тъпо, и аз сега чувам  newsm78

# 3
  • Мнения: 428
Мисля, че става дума за пилинг ръкавицата:
http://news.fashion.bg/article/1156/6/virginia_zdravkova_new_product.php

# 4
  • Мнения: X
Еее, тези пък се замаяха бе...И аз искам такава ръкавичка, ама не на Виргиния, а "Рая"-та...за 3 лв.  Wink Съжалявам за спама и, че не отговарям на въпроса, ама ако някой изнамери Рая- да свирка. Mr. Green

# 5
  • Мнения: 15
Не се лъжете да си я купувате - пълен боклук за тази цена. След 3-4 пъти ползване започва да се разшива и протрива. Ако си намерите от тези за 3 лева -  купете си я , като качество може и да са по - добри.

# 6
  • Мнения: 274
Момичета, поръчайте си директно от производителя в Хасково  , фирмата е Свила АД.
Аз си поръчах от тях - 4.50лв е едната бройка, но се продават в кутия по 5бр (т.е  22.50лв.) и пращат по Еконт - за 1 ден бяха доставени  Peace Може да се комбинирате, защото 5 едва ли са ви нужни, аз ги раздадох на майка ми и приятелки Simple Smile
Изключително съм доволна.

 Може да поръчате на mail:  svila.haskovo@gmail.com

# 7
  • Мнения: 30
Момичета, поръчайте си директно от производителя в Хасково  , фирмата е Свила АД.
Аз си поръчах от тях - 4.50лв е едната бройка, но се продават в кутия по 5бр (т.е  22.50лв.) и пращат по Еконт - за 1 ден бяха доставени  Peace Може да се комбинирате, защото 5 едва ли са ви нужни, аз ги раздадох на майка ми и приятелки Simple Smile
Изключително съм доволна.

 Може да поръчате на mail:  svila.haskovo@gmail.com
Благодаря ти! Kissing Heart

# 8
  • Мнения: 30
А как се поръ4ва?

# 9
  • Мнения: 428
Ами ZornitZa ти е дала имейл.
Пиши им просто.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 246
Момичета, поръчайте си директно от производителя в Хасково  , фирмата е Свила АД.
Аз си поръчах от тях - 4.50лв е едната бройка, но се продават в кутия по 5бр (т.е  22.50лв.) и пращат по Еконт - за 1 ден бяха доставени  Peace Може да се комбинирате, защото 5 едва ли са ви нужни, аз ги раздадох на майка ми и приятелки Simple Smile
Изключително съм доволна.



Зори, дай моля те повече инфо, като тази на Виргиния Здравкова ли е, от каква материя е, как я ползваш? Благодаря ти предварително!

# 11
  • Мнения: 274
http://svila.eu/  - ето сайта, отивате на продукция --> пилинг ръкавичка Райа  Peace
Същата е като тази на В.Здравкова, ползвала съм и двете и не виждам никаква разлика еднакви са, аз ползвам една такава ръкавичка около 3-4месеца,след което е сменям с нова Simple Smile Ползвам е 2-3 пъти седмично и съм доволна Simple Smile

Ето малко инфо от сайта:За вашата перфектна сияйна и нежна кожа: Пилинг ръкавица Райя
100% естествена коприна
-клинично тествана в катедра по дерматология и венерология към медицински факултет -София
-замества химическия пилинг по един напълно естествен начин
-почисва кожните пори и мъртвите клетки от повърхностния слой на кожата
- подобрява достъпа на кислород
-спомага за активното проникване и действие на съставките на антицелулитни ,хидратиращи и др,кремове
-изглаждащо действие при въэстановяване на кожата ви
-подготвя кожата ви за епилация
-допринася за качествен и по- дълготраен тен
инструкции за употреба
-използвайте след измиване и омекване на кожата като най-голям ефект се получава след сауна или турска баня,Не използувайте сапун душ гел или други измиващи средства с пилинг ръкавицата едновремено те намалят ексфолиращото действие
-масажирайте без натискане върху влажната кожа но не под водна струя
-препорачителна употреба 1-2 пъти седмично

Ако имате въпроси или направо искате да си поръчвате, пишете на майла , много са любезни и веднага ще отговорят на всички ваши въпроси. Аз съм от Пловдив и с Еконт доставката ми излезна 5лв

# 12
  • Мнения: 30
Зорница отново много ти благодаря! HugВ4ера си поръ4ах ръкави4ките и днес си ги взех!5бр. ми излязоха 30 лв с доставката!Дове4ера ще падне търкане! newsm37

# 13
  • Мнения: 274
Няма проблем , и аз много обичам да е използвам в банята. Но докато поомекне трябва с топла вода да е намокриш хубаво, май само това усещам като лека разлика м/у ръкавиците от Здравкова и тези Райа, че малко повече ги мокря с топла вода... но са си супер   Blush

Приятно чипкане   bouquet

# 14
  • Мнения: 2 616
Аз имам такава копринена ръкавица - ползвам я от лятотото с надеждата, че ще видя някаква промяна, често да си призная нищо велико не става. Нито кожата ми е станала по-чиста, нито стриите ми са се махнали - не знам, но за мен цялата кампания около това чудо цели оправдаване на действително високата цена на артикула Sad

Общи условия

Активация на акаунт