ръкавицата на ВиргинияЗдравкова?????

  • 8 083
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 107
Аз също имам ръкавичката само че сия взех за 1.50лв направо от място само ,че беше без кутийка  Mr. Green 

# 16
  • Мнения: 30
Аз имам такава копринена ръкавица - ползвам я от лятотото с надеждата, че ще видя някаква промяна, често да си призная нищо велико не става. Нито кожата ми е станала по-чиста, нито стриите ми са се махнали - не знам, но за мен цялата кампания около това чудо цели оправдаване на действително високата цена на артикула Sad
EEEEE 4ак пък да повлияе на стриите  newsm78 едва ли!Но пък какво пада от кожата ми... Shockedи това ако не малко 4удо Naughty

# 17
  • Мнения: 0
Наистина е чудо! Ползвам ръкавичка "Райя" от три месеца. Много съм доволна. Препоръча ми я моя приятелка. Не можах да повярвам какво падна от мен в банята. Такъв ефект не съм имала с нищо друго. Купете си я, не се чудете и няма да съжалявате!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 914
Taя ръкавичка ми прилича на обикновена ексфолираща ръкавица, но щом казвате, може да я пробвам и аз.  Grinning

# 19
  • Мнения: 0
А за мъже става ли?Темата ме заинтригува понеже съм почитател на естествените материи.

# 20
  • Мнения: 30
А за мъже става ли?Темата ме заинтригува понеже съм почитател на естествените материи.
разбира се!

# 21
  • Мнения: 0
John, ама разбира се че става за мъже. Моят съпруг ползва ръкавичката наравно с мен.

Общи условия

Активация на акаунт