ДЕТСКАТА ГРАДИНА - 35

  • 21 701
  • 738
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 485
Моя  е  толкова хитър.От сутринта  ме прави на  луда.Всичко  възможно прави само и  само  да не тръгнем  към  болницата  за изследвания.Постоянно  повтаря че нямало да  ходи на  градина и  не било хубаво там.

# 286
  • Мнения: 3 336
Сънсъни, приспособявам се към работата, ще свикна. Малко се депресирам от перфектния английски на колегите, но от събота съм се записала на бизнес английски малко да поговоря с някой извън работата, поне да знам  че няма  да ме вземе на подбив Laughing Днес щях да заспя след обяда на стола, едвам си закрепих очите отворени Laughing Явно ми пада кръвното веднага след хранене Crazy А точно колежката искаше да ме въведе в дебрите на една програма ooooh! Днес случайно в тоалетната видях накуп две бивши колежки от други места, на които сме работили заедно Laughing Светът е малък, а такъв светъл лъч ми дойде като ги видях, при това сме на един и същ етаж Party Мерси че попита Hug

Ники също щом чуе градина и се разболява, затова сега съм предприела нова тактика. Още в началото на седмицата обявявам, че ще получат подарък ако искарат цяла седмица здрави на градина Mr. Green Миналата седмица Ели получи вазелин за устни, а Ники йо-йо Mr. Green За тази седмица пак друбни неща съм приготвила ако окрякат Laughing Знам, че не е правилно да ги подкупвам, но ми дойде до гуша от болести и стоене вкъщи Twisted Evil

Елена е станала пък голяма устатница ,не мога да й затворя устата. И все нарежда като свекърва и командори наред, не се спира това дете Twisted Evil И после като ни качи на джанката стои и си се чуди сама "Ама защо всички са толкова луди с мене" Sunglasses

# 287
  • Мнения: 1 949
Тази сутрин К осъмна със сополи. Тичахме с мъжО до аптеката за Тобрадекс, че предишният път се оправи бързо с него. Тая седмица не й е виновна градината, понеже не е ходила. Не помня дали споменах, ама няма как баща й да я взема навреме, имат работа и се прибира късно. Снощи беше голям зор да лежи по пода и да се влачи.  #Cussing out Та както и да е, дано да се оправи бързо, че другата седмица има рожден ден.

# 288
  • Мнения: 39
cecko05, тази рецепта е от последния брой на едно бебешко списание:

Необходими продукти за основа: 1 кг. брашно, 5 с.л. сол, 2 с.л. олио, вода
Разбъркайте продуктите с миксер, добавете такова количество вода, така  че консистенцията на основата да прилича на гъста сметана. Изсипете сместа в отделни бурканчета, като добавите във всяко безвреден оцветител ( сок от цвекло, морков, магданоз... също може да използвате и бои за великденски яйца, които са ярки и безвредни) Разбъркайте до еднородна маса. Комплектът е готов !

 А от мен приятно рисуване и да кажеш дали е сполучлива рецептата. Аз бих направила в половин доза, защото килограм брашно ми се вижда доста. Всъщност и аз ще пробвам този уийкенд. Ще му е интересно на дребния, въпреки че последния път не искаше да рисува с ръце.

# 289
  • Мнения: 948
Здравейте, момичета! Hug

Да драсна някой ред, да не ме забравите.
Вали си е на градина, днес ще правят мартеници.За целта носихме бяла и червена прежда и мъниста.Ще видим какво ще сътворят. Laughing
Утре пък ще имат театър - "Баба Марта".

Симба, пожелавам ви бързо да преборите сополите! Praynig

Хубав и спорен ден! Heart Eyes

# 290
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 965
oblak11 ,много благодаря за рецептата,но нещо ме притеснява тази сол Confused няма ли да щипе. newsm78

# 291
  • Мнения: 39
cecko05 , вкара ме в размисъл  newsm78 Ще пробваме с по- малко количество, първо върху нас и ще разберем  Peace

# 292
  • София
  • Мнения: 1 356
Момичета, занемарихме темата с тия ферми. Аз се дърпах 1 година, ама като ви видях какви градинарки сте, се амбицирах. Ей, на, кое време е, а аз копам и садя  ooooh!.
Иначе при нас новото е, че от вчера групата на Яна е в карантина от варицела. Не знам дали да се опитвам да я предпазвам или да ходи на градина. Тя така или иначе е била контактна...
Та по тоя повод няма да имат и ски-училище, а не знам и предвидения театър в понеделник дали няма да им се размине.
Аиде, приятно копане и наминавайте отвреме - навреме и тук  Laughing

# 293
  • Мнения: 1 187
На мен пък ми писна от тази ферма. Илко още си е вкъщи, не знам кога ще го пусна. Нямат тържество за 8 март, нямат и за първа пролет, изобщо - нищо нямат.

# 294
  • Мнения: 1 949
Феърче, аз бих я пускала на градина Wink Тая варицела и без това трябва да се изкара, момиченца са все пак. По-добре докато са малки, отколкото по-късно. Ако беше да речем скарлатина, бих я спряла обаче, въпреки че е била в контакт Wink

# 295
  • Добрич
  • Мнения: 5 470
Здравейте! Днес е първият ден на Жени в градината след инцидента. Снощи свалихме лепенките, но тъй като все още има кървава коричка, не мога да преценя реално колко голям ще е белега. Има и цицина на челото. Сутринта баща и поръчал да и помагат за събличането и обличането на блузата. А тя от няколко дена повтаряше, че и домъчняло за приятелките.

...
Елена е станала пък голяма устатница ,не мога да й затворя устата. И все нарежда като свекърва и командори наред, не се спира това дете Twisted Evil ...

Мишле, все едно моето дете описваш. Способна е да ти уплътни напълно времето. Винаги намира какво още да иска, каква работа да ти отвори и за какво да те вдигне. Особено когато седнем да се храним. Понякога буквално не мога да си събера мислите от нея. А тя ако не и отговаряш се натъжава и си мисли, че и се сърдиш. Дори когато съм в банята най-често стои зад завесата и се сърди, ако не и говоря, докато се къпя.  Crazy

Ние ще имаме тържество за мама. Първото стихче, което ни дадоха беше с ужасна рима и смисъл, но го научихме. Второто беше много лесно и кратко, но госпожицата не искала друго стихче.  Rolling Eyes Тя вече си имала едно и беше голям зор. А днес сутринта дали на баща и трето. Още не съм го видяла, но татко и каза, че било дълго. Да се надяваме, че ще успея да я излъжа някак да го научи.

Аурора, защо във вашата градина не правят тържества?

Желая много здраве на всички дечица!

# 296
  • Мнения: 3 695
И в нашата група няма да има тържества, малки били децата, странна работа.  Crossing Arms Да се надяваме, че се отнася само за родителите, а иначе ще ги занимаят с песни и стихчета на празнични теми.
Имаше списък за подпис във връзка с изменение на наредбата за детските градини. Освен вдигането на таксата пишеше и за някакви максимум 30 дни отсъствия през учебната година, но не ми стана напълно ясно какви точно - с документ, без докумет, или само за неплащане на такса са толкова. Моля, ако някой е чел внимателно наредбата да ми поясни.   bouquet
А госпожицата от вчера си е вкъщи с температура и кашлица. Според госпожата има нов вирус, който събаря децата едно след друго. Според педиатърката е начало на гнойна ангина, и искаше да изпише АБ, ама аз се възпротивих и сега ще видим какво ще стане, в понеделник сме на контролен преглед.
Поздрави на всички и приятна събота и неделя!   bouquet

# 297
  • Мнения: 1 187
Аурора, защо във вашата градина не правят тържества?
Не им се занимава.  Crossing Arms

# 298
  • Мнения: 3 336
Вела, и на мен Ели ми уплътнява времето докрай Laughing Точна както си го описала Crazy Особено си умира да ме гледа докато се гримирам и оправям за работа и ходи след мен като опашка и ужасно ме дразни Twisted Evil Точно когато най-много бързам, тя се чуди как да ми се замота в краката, явно й е интересно какво точно правя Crazy Вчера имахме парти от службата, че сме много нови колеги, да се запознаем /така се запознахме, че всичко живо танцуваше и стана страшен купон Party /. И нашата се беше залепила за мен преди излизане, заяви ми че нямало пък да се махне. Накрая като приключвах ме пита: Красавичке, а ти къде ще ходиш Crazy Откъде го измъкна това красавичке Laughing

И при нас няма да има никакви тържества. Още в началото доколкото имам спомен казаха, че няма да има повече от 1-2 тържества за цялата година, иначе само с това трябвало да се занимават. Вчера са правили някакви апликации с мартенички.

# 299
  • Мнения: 1 949
Здравейте!

Днес почнахме да купуваме подаръци за РД на Криси. Отказахме се от колело. От една страна, защото тя заяви, че не ще "никакви колела" -през лятото опита да кара колелото на едно детенце и не й се отдаде. Иска пола като на Стела от Уинкс. Искала бикини и сИЮтиен с My little pony  #Crazy Мисля освен парцалките да й вземем и една количка за легнало бебе. Днес намерих една много сладка поличка, която с малко въображение може да мине за модел от Уинкс, взехме и едно комплектче - потниче с гащички с Понито. Ако някой има идея за подарък - приемам предложения  Hug Нещо съм се изчерпала  Rolling Eyes А и май се задръстихме от играчки вече  ooooh! Като бит-пазар е вкъщи вече  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт