Когато в БГ е студено и навън вали, 3аповядайте на топло в Арабските страни, 127

  • 41 719
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 800
Аз само плакна очи по чуждите дрешки, не смея да се подновя с нищо напоследък  Stop

чакам лятото да си облека една пола-клош на зелени и бели квадратчета, дето нямах възможност да й направя сефте есента. И една туника, изобщо не е мой стил, ама ми хареса, пък и е време да стана жена  Embarassed  Ама тя е с кафяво, и нямам подходящи кафяви обувки. Имам 1 кафяви, ама са като кайбойски не си отиват.... Трябват ми кафяви сандали с ниско токче и тънки каишки.

Айя, блазе ти, при вас има H&M, много ги харесвам, що не ме вземат за рекламно лице  Crazy

http://shop.hm.com/de/shoppingwindow?dept=DAM_BLOUSE&shoptype=S

# 31
  • Мнения: 48
already stubborn  браво за албума много се радвам за албума и аз ще ти пратя на лични.Амал еми той беше в България с туристическа виза и след като се оженихме от емиграционните казаха че трябва да се върне в ирландия за да кандидатства за виза Д и чак тогава да се върне и да кандидатства за пребиваване тук абе общо взето глупава работа.три месеца чака за тая виза.а какви документи искаха не е за вярване няма значение че сме женени то бележка че има пари в банка,че работи в ирландия чак майка ми писа при нотариус че е съгласна да живее в нейното жилище чак нотариален акт искаха на апартамента и още куп глупости.сега да се ожениш за гражданин който не е от европейския съюз е много трудно а за брака просто ми скъсиха живота 4 пъти ходих до румъния за разни документи че тука няма посолство и все не им харесваха пращат документи от Пакистан пак не ги харесват абе ужас.накрая за капак искат документ че Пакистан бил съгласен с нашата сватба егати.в посолството на Пакистан в Румъния посланика ми прави интервю да не би да ни е нагласен брака къде сме се запознали кога че чак отвори уебсайта в който сме се запознали да не би да лъжа абе ужас а сега като дойде тук какви ли интервюта пак трябва да минем незнам. Laughing Laughing
 

# 32
  • Мнения: 48
и аз си направих албум Hug

# 33
  • Мнения: 1
днес много ме споменавате, бе хора, тоест говорите си за филийски с лютеница, и аз ето на, отзовах се...

Рени, честито за визата Д, то това си е наистина повод за черпене и празнуване..Права си, много е трудно с гражданин от извън ЕО, някой ще каже, че са прави да проверяват, да не са уредени бракове за документи и т.н, но ..... абсолютно същите трудности ги имат и семейства с деца, понякога с по две -три деца и не могат да се съберат с години, така че въпросът май не опира съвсем до доказване, че бракът е истински...

Браво на SA за инициативата за ново албумче. Аз няма да участвам, но ви пожелавам повече успех този път, и да няма дразги за пароли и други подобни....

Амал, не знам дежа вю-та ли имам, паметта ми ли съвсем  се е прецакала, но имам чуството, че преди известно време обсъждахме с теб Духът на времето, а днес го споменаваш като че ли за първи път..Ей, сериозно не знам какво се случва с мене, думите ти ми са напълно познати, в някое друго измерение съм си говорила с теб по тоя въпрос...

А как е Патиланци, интересно ли е там? Едно време ходих да пия кафе в Софияленд,  очаквах да е някакъв голям увесилителен парк, а пък то едно мъничко...много се разочаровах, но все пак не съм дете, за децата сигурно е било яко...

Тези турски сериали са ви превзели напълно...аз така не можах да гледам нито един защото не ми се отварят сайтовете , откъдето ги теглите...абе, искам да ви попитм, след като станаха толкова много, не ви ли еднаквеят вече...или всички са много различни и се помнят...?

Айа, как се представи с домашното?

# 34
  • Мнения: 800
освен да хапна филийка с лютеничка и сиренце, че ме мързи да притоплям вечерята, да цапам чинии, да раздигам масата...

Е има някои неща дето са общи за сериалите  Laughing Но в Листопада и Незабравимата, засега няма мним инвалид, извънбрачна дъщеря, която се влюбва в родния си брат-богат наследник;

В латиносериалите преиграват повече.

# 35
  • Egypt
  • Мнения: 132
Шилан, значи имаш точно моя вкус- преди няколко години редовно ходех във фабриките на Кикирики и АдилАшк в Истанбул, наистина са невероятни. Имаха такива магазини, че просто не исках да излизам от там. После пък се влюбих в H&M, е няма по- перфектни от техните кройки, ни за деца, ни за жени. За щастие в Кайро има техен магазин, но в Бг няма да е скоро- интересувахме се да купим линценз, но отговориха, че нямат интерес за бизнес в Бг  Sad  А филма за Шехерезада го гледам в момента за 3-и път, харесва ми много, и аз забелязах как се конти в беднотията си  Laughing

# 36
  • Мнения: 800
Фаима, имаш ли модели на детски рокли и кройки?
Аз само прав тегел мога, колкото за салфетки и калъфки  Embarassed  Ама баба ще помага, искам да сътворя рокличка за детето на приятелка.

ааа, да в някои арабски страни има H&M, но Сирия не е сред тях за жалост  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 468
Фаима, какъв е този нисък интерес към БГ? newsm78 Ти сега шиеш нали? Айде да ни пооблечеш тука, че само на картинка ги гледаме тия красоти.  Mr. Green

Ш и Ш, аз и прав не мога. Така и не се научих.  Peace

За сериалите и аз намирам, че взеха да се леят като река и не мож им хвана края. Затова и вече не гледам.  Crossing Arms
В албума ще се включа днес следобяда като разпоредя лапешорите кой където му е мястото.  Hug

Лю,
абе човек, взех вече съвсем да се съмнявам в своята менталност. Mr. Green Даже се самопрегледах, не, говорили сме за Измамата Обама. То като само конспиративни филми ви предлагам, така ще е.  Mr. Green
Патиланци е не много голямо, ама остана единственотопо-читаво след като затвориха София Ленд. Ти сигурно го гледаш от измерението на някой голям лунапарк. Знам, че в Сирия имало голям и хубав, но не сме ходили.  Peace

Рени, знам, че имаше гоеми перипетии, помня, но не в подробности. Дано нататък всичко мине по вода.  Hug

Тес
, добро решение е, ако човека обича риба. Ако не- правиш го вегетарианец иска не иска.  Joy

Весел ден на всички.   bouquet  bouquet

Последна редакция: чт, 21 яну 2010, 10:40 от amal

# 38
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
За мамите в чужбина сигурно ще е важно:

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=350078

# 39
  • Мнения: 4
Честит празник на всички, които празнуват днес   bouquet ! И пожелавам мноооого бебчета тази година!
Амал, той обичаше риба човека, ама аз как се давих цяла седмица не е истина просто  Sick , щото риба ям на Никулден само и цацка лятото, ама 2-3 пъти за цялото лято, и освен това съм ужасен вълк и без месо не сядам  Rolling Eyes . Ама реших да съм солидарна с него и да не хапвам месо и аз  bowuu .
Такива дежа вю-та случват ли ви се често, щото на мене мнооого често?! Преди като бях по-малка и още тази дума не я знаех /не знаех изобщо, че такова нещо има де/ много се плашех от това, което ми се случваше  #Crazy , даже по едно време си мислех, че имам някакви паранормални способности хихих, а то си имало обяснение всичко  Laughing .
Аз пък много си харесвам едни магазинчета С&A, имаше ги в Лондон и Берлин, малко ми приличаха на едновремешните конфекции, ама пък стилни облекла и най-важното за мене е, че имаше всички размери. Имам няколко парцала от там и съм много доволна от качеството, само незнам дали това е марката на дрехите или магазина така се казва, не съм поглеждала и етикетите  newsm78 .

П.С. Някакви бабета дойдоха при шефа сега, чувам ги в коридора как му пеят мръснишки песни и викат хихихиххи . Аз ще умра от срам, пък като го знам той какъв е ...... ще си смени боята 10 пъти поне хихиххи

Последна редакция: чт, 21 яну 2010, 11:18 от tess_of_durbervilles

# 40
  • Мнения: 550
Aз пък не харесвам толкова Х и М, не 4е нямам парцалки и от там  Blush, ама не бих казала, че са ми любими. Не ми харесват материалите, които използват, а и са доста масови, уж защото са по/евтини, но ако човек знае къде и кога да влезе ще намери много по-качествени дрехи на същите цени.
Общо взето Германия е едно от местата в Европа, където може да намериш известни марки с качествени продукти на достъпни цени.
е, на е толкова евтино като в САЩ, ама бива  Heart Eyes

А защо няма Х иМ в БГ, съм чувала като причина това, че голяма част от дрехите се шият в БГ и не било в политика на фирмата да продават там, където шият. Доколко е вярно нямам идея.  Thinking
Иначе имат доста трикотажни блузки, рокли4ки и тениски с етикет маде ин Булгариа  Flutter

Лю, за съчинението няписах го сама, макар и не много дълго мисля, че се получи добре, но не се чуствах добре вчера и не отидох на курса.  Sad Но учителят ми у дома не намери грешки  Flutter

Приятен ден на всички   bouquet

# 41
  • Мнения: 1
Добро утро,

Амал, моля те не се съмнявай в нормалността си, грешката е в мен. Нали викат че след раждане мозъка на жената изтичал, ама с плацентата ли беше, или с кърмата  newsm78...ето, дори този изтъркан лаф съм успяла да запомня само до половината....

Алвера, тази новина засяга точно мен...паспорта ми изтича баш преди тоя срок...не ми е наложително да си го подновявам, но понеже не ми се очертава скоро пътуване до Бг и все някога ще трябва да се занимавам сък скъпото ни консулство, а това меко казано не ми е приятно...

Тес, и аз много купувах от С&A, но във Великобритания се оттеглиха от пазара още преди години и аз  Cry ...допадаха ми дрехите им, някак си по-изчистени и класически, има ги и в Испания, а от H&M си харесвам само понякога....

А какво работиш, че бабета пеят мръснишки песни на шефа ти?  newsm78

Твоята цаца ми напомни за едно летуване на морето, когато преживях главно на цаца и кока кола, та после дълго време не можех да погледна въпросните два продукта...

Дежа вюта имам, но при мен винаги се дължат на дефекти в паметта....

Айа, надявам се, че днес си по-добре. Браво за безгрешното домашно!


# 42
  • Egypt
  • Мнения: 132
И Зара, и Х&М, и С&А, и много други шиеха в Бг, но си изместиха производствата в Китай, Индонезия и т.н., много малко ишлемета останаха. Мисля 1995 г. беше, собственикът на Зара г-н Ортега беше в Русе, за да сключва договори с фабрики, и на една открита среща сподели, че очаква да е в Бг прозиводството докато му е изгодно, т.е. докато влезем в ЕС. Както и Зара, и Х&М не им се занимава с малък пазар като Бг, за нас- само аутлетите Laughing
Амалче, не шия тук, като ме хване музата правя някои дребни неща, но иначе нямам условия. Вчера за пръв път ходих на местния пазар, имаше един дядо, опнал бая платове, засърбяха ме ръцете, и най- вероятно ще си направя една абая, защото изобщо не се чувствам добре с дрехите си в компанията на комшийките.
Ох, дежа вю-та и аз имам, напоследък не толкова много, както преди, но имам.

# 43
  • София
  • Мнения: 18 027
Аз в дискусията за парцалки няма да се включа, защото упоменатите от вас марки в повечето случаи  не предлагат размери XXL като за мен, затова нямам наблюдения.. Mr. Green
Айа, поздравления за домашното! newsm78Бързо да оздравяваш! Praynig
Отивам да прибирам малките от даскало, после пак ще намина.. Heart Eyes

# 44
  • Egypt
  • Мнения: 132
Шилан, изпразни си кутията, че е пълна.

Общи условия

Активация на акаунт