Сърдечни малформации- тема 6

  • 51 887
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 53
Здравей Таня, знам колко ти е трудно в момента, но никога не трябва да спираш да вярваш, че всичко се се оправи, че Калоян ще се пребори и ще израсне едно прекрасно и напълно здраво момче! Знаеш вече, че той е в най-добрите ръце, а ти единствено не трябва да спираш да вярваш и да се молиш! Няколко часа след като се роди, на дъщеря ми поставиха диагноза транспозиция на големите артерии, опрерираха я когато беше на 7 дни, последваха проблеми с дишането, пареза на диафрагмата, което наложи тя да бъде  плицирана, нова операция ... и така 21 дни в реанимацията... Но д-р Митев и целият екип на НКБ направиха чудото и сега Боряна е едно напълно здраво дете! Бъди силна и вярвай! Прегръщам те много силно!

# 16
  • Мнения: 31
Здравеи,Тани.
Имам син на 3години със сущият проблем само,че нас ни оперира д-рПламен Митев.Разбирам те напълно през какво минаваш.Колко безсънни нощи са минали и кои знае още колко са минали.И  на нас хидроцегалията ния откриха в НКБ.Имаи вяра в детето си.Никога не се предаваи.След като ви изпишат от НКБ ИДЕТЕ в болница СВ.Иван Рилски и търсете д-р Кирил Георгиев или д-р Сурчев.ТЕ са наи добрите в поставянета на клапи.На нас ния постави Георгиев.НЕ ДАВАИТЕ ДЕТЕТО НА НИКОИ ДРУГ.За твое успокоение този вид операция е като рутинна за тях .За 1 час поставят клапата,но тя се копува.Струва 3000лв.Но буди спокоина,ако имаше кои да ми го каже това на мен преди 3 години щях да сум му благодарна.
Радваи се че е открита на време.Негуби кураж.Ако мога да помогна с нещо разчитаи на мен.

# 17
  • Мнения: 31
забравих да напиша още ,че в болница Иван Рилски също проф.Брусарски заедно със сина си също са много добри.Те са едим екип със д-р Георгиев. Пак ти казвам не го даваите в ръцете на никои друг.За поставянете на такива клапи това са хората. Трябва да си направите скенер,но не се бавете.колкото по бързо се постави клапата ,толкова по добре. Нашата хидроцефалия беше огромна,с поставянето на клапата.......................Сега се развива нормално Praynig,защото неискам да те плаша,но ти трябва си подготвена хидроцефалията ако не се лекува на време става лошо.Главата нараства прекалено,изостава умствено,може да засегне говор,зрение,двигателната деиност.
Затова ти казвам негубете време след като ви изпишат .организираи си нещата и деистваите

# 18
  • Мнения: 89
Много ви благодаря за топлите думи и за това, че ме подкрепяте.
Завчера му направиха скенер в НКБ и ми показаха кръвоизлива.....думи нямам, за да ви кажа какво видях smile3518..питах и за евентуална операция за поставяне на клапа и ми казаха, че на този етап за това не може да се говори, тъй като пораженията от самия кръвоизлив са страшни и първо тях трябва да овладеят.. каквото и да значи това, защото следващия ми въпрос беше как се овладяват и лекаря ми каза, че каквото направи природата те са безсилни да поправят... smile3518.
Ще полудея  smile3518... днес един татко получи най-страшната вест и аз още повече се страхувам.
Докато проблемът беше сърдечен се надявах и се молех Господ да му даде сили, мислех си, че много трудно и бавно, но той ще порасне едно нормално дете, но след новините от тази седмица не знам какво да мисля.
Бог да бъде милостив към всички дечица!

# 19
  • Мнения: 9 973
 Praynig Praynig Praynig Дай сили Боже на това мъничко момченце!
TaniBani,много сили на теб и семейството ти!Бъди сигурна,че в НКБ в реанимация полагат всички усилия и грижи за Калоянчо!
Аз вярвам в тях и в него!Вярвай и ти! Hug

# 20
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
TaniBani, моля се за Калоянчо и му изпращам много любов и светлина.  Praynig
Моля се и за теб и семейството ти, стискайте зъби и кураж.   Hug

# 21
  • Мнения: 311
Аз също се моля за Калоянчо,дано Бог и Богородица му помагат и закрилят и бързо да се възстанови newsm17 newsm17 newsm17

Таня, не губи надежда и вярвай в детето си  Hug

# 22
  • Мнения: 408
Здравей Таня и аз се присъединявам към молитвите за твоето детенце Praynig. Дано по бързо преодолеете проблемите.
Момичета таткото за когото пише Таня е таткото на Мила детето за което аз ви писах. За съжаление тя почина тази сутрин в следствие на тромб. Вечна памет на малкото ангелче Flowers Rose Flowers Rose smile3518

# 23
  • Мнения: 9 973
 Cry Cry Cry Много ми е мъчно за малката Мила!Нека почива в мир!Много сили на семейството!

# 24
  • Мнения: 2 232
И аз се присъединявам към молитвите за малкият Калоянчо. PraynigДано Господ е с него и всичко да се оправи по-най добрият начин ... PraynigПредставям си какво изжиявате в момента...много сили и кураж  желая на цялото ви семейство.

Много съжалявам за малката Мила....мир на праха и . Flowers Rose Flowers Rose

Аз рядко пиша в тази тема, но винаги се моля за всички дечица, нека всички са живи и здрави.

# 25
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
 Cry Сърцето ми плаче за малката Мила.  Flowers Rose Flowers Rose
Мили родители, скърбя заедно с вас   cry

# 26
  • Мнения: 31
 Weary думите са излишни в този момент Cry.
Бъдете силни родители на Мила. Sad

# 27
  • Мнения: 196
Нека и аз се присъединя  към молитвите за Калоянчо Praynig Praynig Praynig
Няма думи с който да утешим родителите на Мила, но да се надяваме че е на место без болка Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Мир на праха и.

# 28
  • Мнения: 44
И аз се моля Калоянчо да се оправи  Praynig Praynig PraynigТаня много сили и търпение вярвай  всичко ще се оправи. За малката мила дано е на по добро местенце. Вечна памет Flowers Rose Flowers Rose мир на праха и.

# 29
  • Русе/ София
  • Мнения: 695
Деси нямам думи за да изразя мъката си за Мила! Господи, аз го държах в ръцете си това усмихнато, пухкаво малко човече.... newsm45 newsm45. Толкова се радвахме и ти давахме кураж и вяра, че всичко ще е наред след като детенцето е вече в реанимация..... че най-лошото е минало ...... а то............. Много, много  съжалявам скъпа приятелко........ Знам че нищо не е в състояние да утеши скръбта ви. cry Дано Мила е на по-добро място - без болка. Praynig  Praynig  Почивай в мир малко аглелче мило навсички ни!  Flowers Rose Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт