Отговори
# 15
  • Мнения: 363
Записвам се и аз в новата тема.Нека има и се пишат само хубави новини в нея... Hug

# 16
  • Мнения: 130
запис и от нас Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 239
Пльос и аз тук на новичко.

# 18
  • Мнения: 1 391
тук сме и ние Simple Smile)
Зузи, млада си!! Извеждай смело! Днес пак го държах 4 4аса на снега на 0 градуса - вси4ко беше наред Simple Smile

# 19
  • Мнения: 41
Хоп и аз в новата темичка  Hug

Ние също направихме 40 дена на бебо,четоха ни чиста молитва,след това в къщи се събрахме само жени и на трапезата бях сложила доста сладки неща и пита с мед,която баба ми беше умесила,но този ритуал с разчупването ние не го правихме,но здраве да е  Rolling Eyes просто никоя от нас не го знаеше.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 328
Еееее, разгеле, сколасах да изчета темата, че и в новата да се разпиша... Ама така е то, като върша 100 неща едновременно и изоставам с писането  Blush Мислех дори да лягам, че е настанала блаженна тишина, ама не се знае дали утре ще бъда оставена на мира или ще се наложи да боцкам по клавиатурата с една ръка, докато успокоявам дзверО  Whistling

Тъй, едва ли ще си спомня всичко, което исках да напиша, само ще обобщя, че много ми липсвахте  Heart Eyes Пожелах одобрение във фейсбукската група, така че се надявам скоро да се "видим" и там. Иначе на скайпа съм mbakardjieva , който ме пожелае, моля да ме добави  Hug

Незнам какво да напиша на Алуин, както и да го мисля, нищо подходящо не намирам, или поне не такова, което ще облекчи мъката й. Само мога да се моля от все сърце за малкото човече, мъничката Веда, за страдащите й родители и за това един ден всички да се радваме за оздравялото борбено момиченце... Желая го от все сърце, мила Алуин  Hug

Обещавам, че ще се постарая утре отново да се разпиша  Grinning

Упс, огромно благодаря за новата тема и за красивата начална страничка   bouquet

# 21
  • Мнения: 363
Цоп в новата тема. Аплодисменти за авторката   bouquet 
Добро утро на всички.

Последна редакция: ср, 20 яну 2010, 07:41 от rush

# 22
  • Мнения: 429
Чудесно заглавие!   bouquet

Днес бяхме на втора консултация за кърменето. Намалили сме добавката на половина - от 400 на 200 мл. на ден, но не е наддала по 30-35 на ден както преди наддаваше, а по по-малко от 20 гр. Окуражиха ме, че това е нормално и че като се преборим за кърмата скоро, детето ще си навакса в теглото.  Praynig

# 23
  • София
  • Мнения: 55
Добро утро мами! Да ни е честита новата тема!
Вчера моя синковец беше нещо нервен, а като капак и аз се разболявам, та не съм пускала компютъра. Не зная какво става, от както съм родила, това ми е за втори път, а по принцип съм толкова здрава и държелива, а се пазя ужким!
Четох предишната тема и установих, че не само съм се разболяла, но съм и изкуфяла - смятах, смятах и докарах 40 дни на Константин на 20.01, а астралната ни близначка - бебе Мария на мама FROLIC е навършила 40 дни вчера  Grinning, ма карай. Важното е да почерпя  newsm38. Почерпете се виртуално за наше здраве, пък когато и да е навършил Коко 40 дни, важното е почерпка да има! smile3532
Днес ще ходим при дядо поп, ако не се тръшна окончателно. Пък пита не зная дали ще правя. В нашия край, където съм родена, питка се меси в деня на раждането на бебето. Счита се че бебенцето не трябва да замръква, без да му е омесена питка, върху която да е сложена сребърна паричка, червена чушка и сол. Поверието е, че през нощта идват орисниците и питката със сребърната пара, чушката и солта са за тях, за да орисат детето хубаво. Питката задължително се замесва от момче или момиче, които не са сирачета, т.е. имат си и майка и баща. На моя син са му направени три такива питки, на три различни места - от сестра ми, от братовчедка ми и от свекърва ми. Предвид това, може би само ще се съберем с приятелки на сладки и кафенце да поклюкарим малко, че да се почувствам и аз човек, защото иначе по цял ден комуникирам само със Коко и то на високо интелектуални теми - смяна на памперса, любов към цицата и т.н. Simple Smile
Добре че сте вие.
Хайде, лек ден от мен!

# 24
  • Мнения: 389
Добро утро
да се запиша в новата тема с една ръка,че малчо цоцка, а после изчезвам на фризьор:)малко време и за мен
хубав ден ви желая

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Добро утро!
Хайде на кафе, че как да не почерпя по едно кафе след такава нощна пауза от моята щерка- заспа окончателно в 01.00 и още спи Crazy Crazy


Варненки, къде се губите, снега да не ви затрупа? Heart Eyes Grinning

# 26
  • Мнения: 61
Добро утро!
Шер-благодаря за кафето Heart Eyes
Адмираций към авторката на темата,само с хубави новини/за веда Praynig/да я напълним!Варненки са на линия бре,студ,сняг,дъжд не ни плашат Mr. Green.Даже вчера ходих до магазина с Дария в кенгурото и тя се оглежда една такава много смешно и вика" ГУ",демек е учудена.А от три дена моя комар ми върти такива номера,иска цицка и така заспива,даже се понапънах малко с помпата викам си пък да не би да пускам нещо и да не знам,но неиси само за биберон ме ползва гадинката Crossing Arms.Отивам да правя сърми.
Хубав ден момичета

# 27
  • Мнения: 1 485
Да се запиша да  ви следя!
Класацията е страхотна! Peace

# 28
  • Мнения: 98
She_R благодаря за кафенцето!
И нас снега не ни е затрупал, вчера и аз малко се поразтъпках приятно е времето но не и за кола! Тук имаме един голям баир и сигурно над 20 деца кои по малки, кои по големи та чак дори колкото мен (вече не деца) се пързаляха с шеини . Чудна бяла приказка, ако не ме беше срам щях да си поискам и аз да хързулна веднъж ама нали съм срамежлива и притеснителна  Embarassed Mr. Green
Днес пак мисля да си направя бърза разходчица пешком, а беб на бабин дом че майка ми е тук  Whistling
Нощес обаче не спа добре голямо пъшкане и пънене имаше че и аз го откарах будно покрай него и сега още ми е едно  Tired но сръбнах кафенце вече и трябва да се съфирясам!
Искам да питам: коремама ми вече се прибра е още имам кожа в повече и е една отпусната е не плачевно положението, но все пак.. та мога ли да ползвам сауна колан!? Някой има ли представа!?

# 29
  • Мнения: 2 768
Ух, как ми се пийва кафенце и на мееен! Ще взема да пробвам, и без това коликите чувствително намаляха.

По този повод - снощи не заспива момчето, ама и не плаче. Само диша учестено и рита. Ние с баща му почнахме да му говорим, а той леко дори и усмивки ни даде, малко "гу" и "ау". Ама не заспива.
Обръщам го аз по корем и като се почва една серия пръцкания в няколко тоналности  ooooh!! То го боляло коремчето детето, ама мълчи, че и усмивки ни даде. Изпърдя се и заспа на секундата.
После, иди се оплаквай от него и коликите му! (пу-пу!)

Общи условия

Активация на акаунт