FarmVille 12 - та тема

  • 32 580
  • 739
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 200
Търся съседи. Добавила съм и от тук , но някой не мога да ги намеря все ми забива.  Моят адрес е : venducia@abv.bg  Благодаря на отзовалите се.
Имам също съседи които са от тук , но още не са отговорили на молбата ли и аз не знам , но си стоят като не добавени. Как мога да им пратя запитване отново ?

# 661
  • Мнения: 929
Аз да ви попитам - днес си приемам подаръците, обаче в кутията ми нява нищо, а и на всичкото отгоре не се и появяват като нерлиети(т.е. изчакващи)

# 662
  • София
  • Мнения: 2 521
Аз да ви попитам - днес си приемам подаръците, обаче в кутията ми нява нищо, а и на всичкото отгоре не се и появяват като нерлиети(т.е. изчакващи)

reload направи на фермата и ще видиш подаръците в кутията

# 663
  • not found
  • Мнения: 581
Не мога да трия нищо , пусти карък- кокошките отърваха кожите  Close Друг има ли такъв проблем ?

# 664
  • Мнения: 1 271
От вчера сутринта след като пуснаха разширението, направо не се влиза във фермата, трябва ли да пиша на Зинга или да изчакам още ден два, дано да се оправи?  newsm78 Аман вече, нищо не мога да направя  #Cussing out

# 665
  • Мнения: 289
Аз вчера неможех да трия.Това с листа и задачите е интересно.
Само да не пусат медал за яйца от костенурки защото имам 1. и ще ги убия.Нещо почнаха наведнъж да пускат много работи и нестигаче забива а и така ми става тъпо.

# 666
  • Мнения: 86
Нещо не можах да разбера - какви яйца от костенурки  Shocked
Да не би да имате предвид collect eggs от костенурки

# 667
  • Мнения: 318
хайде още една съседка  Mr. Green
ronko84@abv.bg  Hug Hug Hug

# 668
  • Мнения: 36
Този бъдещ нов медал за балити сено ще го взема лесно, разбира се ако ме пуснат да вляза пак в играта. Вече 3 ден не мога да влезна във фермата откакто засях цялата нива с бали сено. Благодаря много на Лунна самодива, че ми обясни къде точно трябва да пиша за проблема си.

# 669
  • Мнения: 8
а да попитам дали може да събираме по няколко пъти от една и съща колекция

# 670
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
а да попитам дали може да събираме по няколко пъти от една и съща колекция

Преди няколко дни имаше бъг и можеше да се взима по 10 пъти от колекция, но се усетиха май  Laughing, и вече като кликнеш втори път, ти казва, че си взел.

# 671
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Някой знае ли как се прави водопад от балите?

# 672
  • UK
  • Мнения: 3 959
Този бъдещ нов медал за балити сено ще го взема лесно, разбира се ако ме пуснат да вляза пак в играта. Вече 3 ден не мога да влезна във фермата откакто засях цялата нива с бали сено. Благодаря много на Лунна самодива, че ми обясни къде точно трябва да пиша за проблема си.
Ако пуснат медал за бали, ще те прецака гадно, щом цялата ти нива е в бали... Не стига че не зачита вече купените такива, ами и ако ги продадеш ти ги вади от сметката за медал. Тоест ако нямаш място да сложиш новите никога няма да можеш да вземеш медала, освен ако не пуснат още разширения. Simple Smile

# 673
  • Мнения: 118
Здравейте страшно съм ядосана, днес като влязох в играта и ми взе 6ФВ(тоест всичките) единственото което направих е да публикувам за тези къщички дето уж ги ремонтираш или нещо такова(дано сте ме разбрали), та въпросът ми е и за него ли взима ФВ, до сега не ми се е случвало #Cussing out. А за коя колекция говорите и какво взимате че нещо не ви разбрах  Embarassed

# 674
  • Мнения: 2 280
Може ли да ми кажете как се взима медала за уникалните подаръци в гифт бокса? Пише , че трябва да събера 15, остават ми още 6. Какво трябва да правя?

Общи условия

Активация на акаунт