FarmVille 12 - та тема

  • 32 556
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 276
Здравейте страшно съм ядосана, днес като влязох в играта и ми взе 6ФВ(тоест всичките) единственото което направих е да публикувам за тези къщички дето уж ги ремонтираш или нещо такова(дано сте ме разбрали), та въпросът ми е и за него ли взима ФВ, до сега не ми се е случвало #Cussing out. А за коя колекция говорите и какво взимате че нещо не ви разбрах  Embarassed

на мен на два пъти ми взима по 15, и съм бясна! #2gunfire

# 736
# 737
  • Мнения: 820
Здравейте страшно съм ядосана, днес като влязох в играта и ми взе 6ФВ(тоест всичките) единственото което направих е да публикувам за тези къщички дето уж ги ремонтираш или нещо такова(дано сте ме разбрали), та въпросът ми е и за него ли взима ФВ, до сега не ми се е случвало #Cussing out. А за коя колекция говорите и какво взимате че нещо не ви разбрах  Embarassed

на мен на два пъти ми взима по 15, и съм бясна! #2gunfire

Разширението на складовите площи или става чрез помощ от съседи или си го купуваш със зелените пари - вероятно по погрешка си го купила  Rolling Eyes

Аз също се учудих на смокините  Rolling Eyes

Иначе съз сяла за 4 дни, че ми писна - то няма миг спокойствие и да си обърна внимание на децата все пак  Grinning

# 738
  • София
  • Мнения: 464
Бре, аз да не играя в някоя друга игра? Тук се сеят смокини. newsm78 Wink
4 часовите култури са далавера ако искаш да минаваш  по-бързо от едно ниво в друго, но за бърза печалба не стават. Само харчат гориво и по 15 монети на едно квадратче за оране.  Така че чистият приход е нищожен. Но човек  не може да има всичко, нали? Rolling Eyes

това е вярно ако говорим примерно за ягоди ( печалбата при тях е 2.50 на час), но ако говорим за боровинки или къпини печалбата е 6.50 на час, което си е далавера от всякъде хем печалбата е добра, хем трупаш експи за минаване на нивата Simple Smile

# 739
  • София
  • Мнения: 2 521
малки ли са Ви червените букви 2 поста по-нагоре??

Общи условия

Активация на акаунт